Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Засклення тераси або веранди зі склопакетів

Багато власників котеджів створюють окремий майданчик для відпочинку або прибудову, яка захистить прилеглі кімнати від вітру та опадів. Але щоб домочадцям та їхнім гостям було затишно, слід подбати про оформлення. Найкращий варіант — скління тераси або веранди зі склопакетів. Можна також склити балкон — відгороджений простір з ПВХ надійно захистить від вітру, холоду, пилу з вулиці.

веранди зі склопакетів

Види скління

Існує два різновиди скляних покриттів — холодне, яке можна використовувати тільки влітку, і тепле, коли верандою можна користуватися будь-якої пори року. У першому випадку ніяких додаткових, дорогих матеріалів використовувати не потрібно, конструкції відрізняються легкістю, простотою монтажу, тому їх просто знімати. Другий варіант оформлення передбачає використання товстих рам та щільних склопакетів, які впритул прилягають до стіни.

Є й інші варіанти скління, які різняться за:

  • типом зведення — бувають стіновими (від підлоги до верху), покрівельними (крім стін, стелі, засклюють дах);
  • конструкцєю склопакетів;
  • зовнішнім оглядом (закриті чи панорамні).

Найпопулярніший тип будівлі з ПВХ — розпашний, де стулки повертаються за рахунок міцних і надійних шарнірів (тільки такий варіант не підходить для маленьких приміщень, у стиснених умовах відкривати вікна буде незручно). Веранда зі склопакетів розсувного типу є найбільш ергономічною, оскільки вона займає мало місця, при цьому стулки пересуваються вільно (щоб вікна прослужили якомога довше, потрібно стежити за нижнім профілем, щоб він не забруднювався, інакше накопичений бруд, пил може з часом деформувати поверхню). Зсувні види надають власнику більше свободи дій – віконниці можна відсунути убік, створивши відкриту веранду. Для великої площі використовують рами-купе.

При закритому огляді засклюють лише половину прибудови, нижня частина закривається деревом, пластиком або алюмінієм. Якщо здійснюється панорамне скління, конструкції кріплять до стін та даху, забезпечуючи широкий огляд. Якщо потрібно створити більше відкритого простору, можна застосувати вітражі, тоді добре видно все, що діється за межами будинку.

Дуже часто прибудову використовують не повністю, відокремлюючи частину для створення затишного куточку, де можна усамітнитися за читанням книги, вмостившись у кріслі (часткове зонування). При використанні даного способу оформлення в компанії «Стандарт вікна» можна замовити пластикові підвіконня, які відрізняються ідеально гладкою поверхнею, стійкістю до зношування, високою вологостійкістю, стійкістю до перепадів температури. Якщо приміщення планують активно використовувати цілий рік, ПВХ-матеріалами покривають весь простір.

Холодне скління

Як уже говорилося раніше, ці скляні конструкції призначені тільки для використання в літній період. На зиму склопакети знімають. Завдяки легкості монтажу, цей тип склопакетів ділиться на два підвиди — рамне та безрамне.

Рамне скління може оснащуватися глухими, розсувними або поворотно-відкидними стулками. Найбільший плюс такого виконання — простота та універсальність. Існують інші переваги — маловитратність на додаткові матеріали, можливість заміни деталей кріплення у разі їх втрати або зношування, простота монтажу.

Холодне скління тераси буває кількох різновидів:

  1. М'яке. Щільний плівковий матеріал, оснащений міцним кріпленням, має невелику вагу, яка дозволяє з легкістю піднімати полотно, коли на вулиці тепло та сонячно, і опускати, коли йде дощ. Але такий спосіб не підійде для довговічного користування, оскільки плівковий виріб швидко псується, не забезпечує хорошу видимість через погану прозорість.
  2. ПВХ-плівка. Це найдешевший варіант, який захищає від опадів, але при цьому виглядає не дуже привабливо. Застосовувати його краще як тимчасовий варіант.
  3. Холодний алюміній, оснащений щітковим ущільнювачем. Може бути розпашним або розсувним. Найчастіше для цього методу використовується загартоване скло, що відрізняється підвищеною міцністю, стійкістю до зношування та пошкоджень. Незважаючи на широкий вибір відтінків, доступну вартість, виріб має низькі теплоізоляційні властивості. До того ж, стулки відкриваються не повністю, що також є великим недоліком — за сильної задухи буде складно забезпечити прохолоду.
  4. Безрамне. Цей вид скління — найпопулярніший і найбільш підходящий для літньої тераси. Оскільки рами відсутні, з будинку на вулицю відкриватиметься гарний краєвид. А відкривши повністю двері чи вікна, можна насолодитися свіжим повітрям, провітрити приміщення. З недоліків — низькі шумоізоляційні властивості.

Безрамне виконання може бути глухим, представлене цільною конструкцією, яка встановлюється за рахунок затискних профілів, точкових кріплень, або розсувним. Для створення скляного простору застосовують спеціальне загартоване скло завтовшки до 10-12 мм або триплекс, що складається з декількох шарів, які щільно прилягають один до одного. Використання профілів без рам, з'єднань – чудова можливість відкрити панорамний вигляд. Вікна можуть відкриватися за принципом книги, гармошки, слайдера.

При правильному підборі скла, каркасів, допоміжних матеріалів, окреме приміщення для відпочинку та короткого проведення часу можна з легкістю трансформувати в житлову зону, використовувати його як зал для прийому гостей.

Засклення теплої тераси

Цей склопакет відрізняється високим рівнем герметичності, що надійно захищає приміщення від пилу, вологи, опадів. За рахунок теплоізоляційних та шумоізоляційних властивостей у прибудову не проникатимуть шум з вулиці, а взимку буде тепло та затишно. Тому приміщення можна буде використовувати будь-якої пори року.

Влітку завдяки спеціальному режиму провітрювання, яким оснащені розсувні профілі, можна відкрити стулки наполовину і забезпечити надходження прохолодного повітря. Завдяки москітній сітці в будинок не залітатимуть комарі та інші комахи.

Є кілька варіантів виконання:

  • розпашні двері – дозволяють вибрати висоту порога (високий, низький, склопакети можна встановлювати взагалі без піднесення);
  • розсувні конструкції – добре зберігають тепло, не створюють протягів, мають невелику кількість палітурки та кріплення, відрізняються легкістю відкривання стулок, забезпечують багато вільного простору біля дверей;
  • «гармошка» – цей механізм дозволить повністю відкрити віконні отвори, щоб провітрити чи насолодитися гарною погодою, сидячи у прохолоді.

Лідером серед брендів ПВХ-конструкцій можна назвати вікна Саламандр та Рехау, оснащені надійним армуванням П-подібної форми, міцними та надійними ущільнювачами. Вироби від німецької компанії не пропускають шуму з вулиці, відрізняються підвищеною щільністю.

Веранди зі склопакетів: особливості та недоліки

Незважаючи на високу вартість, більшість людей все ж таки віддають перевагу вікнам ПВХ іншим варіантам скління прибудов. На це є кілька причин:

  • відмінні шумоізоляційні властивості;
  • гарна безпека тепла в холодну пору року;
  • естетичний зовнішній вигляд, що зберігається протягом усього терміну експлуатації;
  • антисептичні властивості – пластикові вироби стійкі до появи цвілі, комах, грибків.

При використанні такого скла веранда виходить світлою, просторою. Панорамні вікна, які монтуються зверху донизу (до підлоги) забезпечують гарний вид на вулицю. При заскленні прибудови краще використовувати склопакети з великою кількістю стулок, щоб у спеку можна було провітрити кімнату, забезпечивши надходження свіжого повітря.

Крім низки переваг, скління тераси або веранди зі склопакетів має недоліки — висока вартість матеріалів, можливість деформації поверхні під впливом вологи, перепадів температури (але якщо здійснити правильний монтаж, такого не станеться, саме тому замовляти встановлення та ремонт вікон надійніше у професіоналів).

Замовити будь-який вид склопакетів можна в компанії «Стандарт вікна», де досвідчені майстри зможуть встановити вікна, заздалегідь вимірявши і розрахувавши вартість робіт.