Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ШАФА НА БАЛКОН

Для малогабаритних квартир наявність балкона – це справжній порятунок для власників. Такі приміщення використовують для зберігання різних речей, яким немає місця в житлових кімнатах. Але на сьогоднішній день балкон не просто додаткове приміщення до квартири, а цілий простір для роботи, відпочинку або навіть їдальнею. Щоб не захаращувати балкон і використовувати його на максимум, необхідно правильно його облаштувати. Для цього наша компанія «Лінія Вікон» пропонує Вам встановити шафу на балкон, який буде зберігати в собі необхідні в подальшому речі і матеріали. Багато з нас не хочуть викидати будь-які предмети і зберігають їх на балконі в надії, що вони стануть в нагоді пізніше. Для цієї мети радимо Вам придивитися на таку річ, як шафа на балкон. Він може бути компактний, і не займати багато місця. А може бути навпаки, більш збільшені, що дозволить зберігати в ньому велосипеди, побутову техніку і будівельні матеріали. В даному питанні, все залежить від Вашого бажання, а також потреби в таких меблів взагалі.

Наші фахівці рекомендують не купувати готові шафки або м’які куточки в спеціалізованих магазинах, а замовляти шафу на балкон під ключ від наших професійних майстрів. Чому купувати готові меблі – це погана ідея? Справа в тому, що в такому випадку Вам необхідно буде підбирати меблі під розмір балкона, і намагатися засунути його впритул між стінами. А в разі іншого варіанту, наші фахівці вимірюють площу і зроблять конструкцію під ваші параметри і побажання. Коли шафа на балкон робиться на замовлення – це означає, що він може бути єдиним у своєму роді. Цей виріб можна засунути всі свої задумки і побажання. Колір, розміри, форма, додаткові функції, а також характеристики, і це далеко не всі пункти, які можна згадати.

Шафа на балкон може бути декількох видів. У нього можуть бути різні шафки, в яких відкривання відбувається різними способами. Це можуть бути клік системи або звичайне відкривання дверцят. Також, високою популярність мають конструкції з розсувними системами. Крім цього, наші клієнти замовляють шафи з ролетами або розсувними системами. Ролетні дверцята на такому шафі відкриваються за допомогою рук, а саме завдяки зрушенням вироби до верху. У конструкцію балконного шафи можна встановлювати різну кількість дверей. Це може бути одна, дві або три розсувних, а іноді орних стулок. Також є варіант встановити в балконний шафа двері роллетного виду. 

Наші фахівці рекомендують не купувати готові шафки або м’які куточки в спеціалізованих магазинах, а замовляти шафу на балкон під ключ від наших професійних майстрів. Чому купувати готові меблі – це погана ідея? Справа в тому, що в такому випадку Вам необхідно буде підбирати меблі під розмір балкона, і намагатися засунути його впритул між стінами. А в разі іншого варіанту, наші фахівці вимірюють площу і зроблять конструкцію під ваші параметри і побажання. Коли шафа на балкон робиться на замовлення – це означає, що він може бути єдиним у своєму роді. Цей виріб можна засунути всі свої задумки і побажання. Колір, розміри, форма, додаткові функції, а також характеристики, і це далеко не всі пункти, які можна згадати. Шафа на балкон може бути декількох видів. У нього можуть бути різні шафки, в яких відкривання відбувається різними способами. Це можуть бути клік системи або звичайне відкривання дверцят. Також, високою популярність мають конструкції з розсувними системами. Крім цього, наші клієнти замовляють шафи з ролетами або розсувними системами. Ролетні дверцята на такому шафі відкриваються за допомогою рук, а саме завдяки зрушенням вироби до верху. У конструкцію балконного шафи можна встановлювати різну кількість дверей. Це може бути одна, дві або три розсувних, а іноді орних стулок. Також є варіант встановити в балконний шафа двері роллетного виду.

ОСНОВНІ ВИДИ ШАФ:

Шафа на балконі – це прекрасне рішення, яке дозволить раціонально використовувати функціональний простір на балконі і візуально доповнити інтер’єр. Найбільш якісними і практичними матеріалами для балконного шафи є дерев’яна або пластикова вагонка. Також, Ваш шафа може мати кілька варіантів конструкції: шафа-купе, орної шафа з дверима з ДСП, шафа з жалюзійних дверима. У той час як орної шафа з дверима з ДСП є більш бюджетним варіантом, шафа-купе дає більше функціонального простору так як не вимагає додаткового місця для відкривання стулки, а шафа з жалюзійних дверима має відмінний зовнішній вигляд.
/

З провітренням шафа на балкон від 6900 грн/шт

/

Купе шафа на балкон 8700 грн/шт

/

Разпашний шафа на балкон 7400 грн/шт

Якщо Ви зважилися на замовлення даної конструкції в нашій компанії, для початку варто визначитися, з якою метою Ви будете його використовувати. Він може використовуватися, як гардеробна і бути повноцінним шафою для верхнього одягу, взуття та аксесуарів. Деякі наші клієнти використовують шафа на балконі для зберігання на полицях конструкції консервації на зиму, будівельних матеріалів або поламаних речей, які шкода викинути. А деякі роблять винос балкона на кухні і ставлять в приміщення холодильник, кухонну плиту, або роблять міні столову з кутовим диваном і дерев’яним столиком. Такі речі собі може дозволити кожен, але при цьому необхідно враховувати розміри балкона, наявність утеплення, відповідного ремонту і наявність металопластикових вікон. Балкон можна завжди розширити завдяки винесенню по підлозі або по плиті, тим самим задіяти якомога більше простору. Крім перерахованих речей на балконі можна зробити офіс або робочий кабінет, де на полицях балконного шафи стоятимуть книги, канцелярія та інші корисні речі для роботи.

При виробництві балконного шафи використовуються різні матеріали, як товста фанера, пластик, метал, алюміній, ДСП або гіпсокартон. Для того, щоб підвищити надійність конструкції, можна використовувати додаткові матеріали. Балконний шафа обшивають пластиковою або дерев’яною вагонкою, гіпсокартоном або дерев’яними листами.

Шафи на замовлення від компанії «Стандарт Вікна» є надійними і якісними конструкція, які здатні радувати Вас довгий-довгий час. Після установки і монтажу конструкції на Ваш балкон Ви отримуєте гарантію на подальшу експлуатацію на багато років. Для замовлення шафи для Вашого балкона, звертайтеся до наших фахівців за номерами телефонів, які вказані в розділі контакти. Вибирайте кращих. Вибирайте «Стандарт Вікна»!