Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

РУЧКИ НА ВІКНА

Віконна ручка це найважливіший елемент фурнітури вікна. Вона виконує безліч функцій. Одно з головних дій – це захист проти небажаних гостей або злому. Віконна ручка виконує не лише функцію відкривання, але і її поворот і провітрювання. Ручки допомагають віконному профілю з шумо і теплоізоляцією, своїм відкриванням, відкиданням і закриттям металопластикового вікна. Така ручка проста у відході, не вимагає додаткових комплектуючих під час експлуатації і зручна у використанні. При виборі ручок враховуйте не лише, як вона сидить в руці, але і її зовнішній вигляд. Обов’язково підбирайте ручку під дизайн вашого інтер’єру. Ви можете самі встановити будь-яку віконну ручку, для цього не треба проходити курси або шукати інструкції по складанню. Досить вставити пази ручки у віконний профіль і закрутити болти викруткою.
На сьогодні існує безліч ручок на будь-який смак і колір. Вони є як великих і маленьких розмірів, так і різної форми. При замовленні ручки, почитайте якомога більше інформації про виробника. Подивіться, які віконні ручки пропонують, які у них характеристики, колірна гамма, розміри і тд. Віконні ручки для металопластикових вікон, можуть бути зроблені з таких матеріалів як: латунь, алюміній, нержавіюча сталь і пластик. Дуже важливо, щоб матеріал ручки був екологічно чистий, міцний і якісно зроблений.

РУЧКИ MACO

Віконна ручка – сама використовувана частина віконної фурнітури. Тому розробники з компанії MACO потурбувалися про надійність і довговічність своїх віконних ручок. Така ручка розрахована на приблизно 20 000 циклів відкривання-закривання. Є присутнім режим провітрювання (для цього ручку необхідно повернути під кутом 45 ). Також є моделі із замком для відвертання небажаного відкриття зовні і зсередини.