Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ПІДВІКОННЯ OPEN TECK

Підвіконня – не тільки багатофункціональний елемент металопластикового вікна, що призначений для охорони вашого спокою, а також від вологості. Крім основних функцій, конструкція ідеально підходить під будь-яке дизайнерське рішення.

 OPEN TECK більш семи років є найбільшим виробником ПВХ вікон в Україні, а крім того є виробником пластикових відливів і аксесуарів до них. Висока якість продукції та екологічно чисті матеріали, які застосовуються у виготовленні виробів. Не варто забувати, і про низьку вартість на конструкції від виробника Опен Тек.   

Будучи українським виробом, конструкція OPEN TECK ™ відповідає всім європейським нормам і стандартам. Міцність ребер і площину вироби гарантує зносостійкість і стійкість до різних впливів і механічних навантажень. А спеціальні плівки для ламінування конструкції мають безліч різних позитивних якостей. Вони не вигоряють від сонячних променів, мають прекрасну поверхнею, яка має гарний зовнішній вигляд. Технологічно інноваційні плівки, славляться своїм екологічно чистим матеріалом, легкістю в догляді за виробом, а також підвищена міцність матеріалу. Всі без винятку властивості сколихнули громадськість, і це дозволило їм, застосовувати продукцію в кімнатах різного виду і типу.

ПЛАСТИКОВІ ПІДВІКОННЯ ВІД ОПЕНТЕК

/

Золотий дуб

від 184 грн/м.п.
/

Білий

від 115 грн/м.п.
/

Мармур

від 184 грн/м.п.
/

Сатин білий

від 158 грн./м.п.
/

Софт білий глянець

від 254 грн./м.п.

АКЦІЇ НОВИНИ, СТАТТІ

Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”