Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ФУРНІТУРА ДЛЯ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

На сьогоднішній день, фурнітура в металлопластиковом вікні – це не просто доповнення, а цілий механізм. Він надає вікну безліч функцій для його коректної роботи. Вже давно до такого механізму ставлять найвищі вимоги. Це відбувається через те, щоб фурнітура могла на якомога більше часу продовжити його роботу і зробити її зручною для кожної людини. Для того, щоб фурнітура назвати дійсно якісної вона повинна бути дуже міцною, витримувати великі навантаження, матеріал зобов’язаний бути з металу, бажано з покриттям проти корозії. Чимало важливо, щоб фурнітура була з плавним ходом – це не тільки дозволить споживачеві насолоджуватися комфортним використанням вікна, але і продовжить час служби на довгі роки.

VORNE

Турецька віконна фурнітура, яка за умовчанням монтується у віконний профіль. Торгова марка VORNE, що з’явилася в 2002 році, на сьогодні популярна і впізнанна у світі. Це стало можливим завдяки ряду особливостей цієї віконної фурнітури : широкий асортимент комплектуючих і доступна ціна. Ще однією особливістю фурнітури для металопластикових вікон цієї марки, являється те, що вона захищена від негативної зовнішньої дії спеціальним антикорозійним покриттям. Бренд позиціонує себе як виробник продукції, що має преміальний опциональным набір, але доступною для покупців середнього і близького до нього цінового сегменту.

Фурнітура VORNE

Відмінна якість

369.00грн
MACO

MACO – це австрійська фурнітура ідеальної якості і перша у світі компанія, яка з легкістю задовольнить вимоги найвимогливіших клієнтів. У склінні престижних офісів і висотних будинків їй немає рівних. Фірма MACO першою встановила поворотно-відкидну віконно-дверну фурнітуру, блокує відкидання стулки і реалізувала функцію регулювання нижньої петлі стулки. Не зупиняючись на досягнутих високих результатах, компанія постійно удосконалюється і рухається вперед. Безперечна якість її фурнітури для вікон ПВХ визнана практично у всьому світі, а довговічність дійсно перевірена часом. Достоїнствами цієї фурнітури є підвищена міра захисту від зломів, висока антикорозійна стійкість, наявність запобіжників і обмежувачів, застережливих удари вікон і дверей об “косяки”, а також дуже презентабельна зовнішність.

Фурнітура MACO

Відмінна якість

644.00грн
SIEGENIA

Німецька компанія, що стала одним з провідних виробників фурнітури, якість якої цінується у всьому світі. Повертаючи ручку, фурнітури для євровікон, ви відчуваєте плавність її ходу. Відкриваючи вікно, ви знаєте, що воно не закриється від пориву вітру. Щодня ви упевнено відкриваєте і закриваєте вікно, не замислюючись про механізми, завдяки яким у вас є ця упевненість. Усе це – результат роботи фахівців і розробників фурнітури SIGENIA. Користувачі віконної фурнітури цієї марки відмічають її високу надійність, довговічність, а також можливість самостійної модернізації віконної системи.

Фурнітура SIEGENIA

Відмінна якість

511.00грн
AXOR

Турецька компанія T&T (від англійського “tilt and turn” – “нахил і поворот”) з’явилася на ринку фурнітури в 1987 р. Завдяки активній взаємодії зі своїми клієнтами вона постійно удосконалюється і просуває свою продукцію. На сьогодні ця хороша якість при мінімальній ціні. Виробництво фурнітури ведеться на сучасному устаткуванні, автоматичним способом, без залучення ручної праці, що зводить до мінімум вірогідність помилки через людський чинник і зменшує її вартість.

Фурнітура AXOR

Відмінна якість

337.00грн