Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ВИРОБНИЦТВО ВІКОН

     Сучасне пластикове вікно – це вибір тих, хто високо цінує комфорт і затишок у власному домі. Виготовлення вікон – складний процес, який складається з декількох етапів. Щоб отримати високоякісну продукцію фахівці компанії «Стандарт Вікна» піддають весь матеріал ретельним перевіркам. Це дозволяє бути впевненим у використовуваній сировині, яка вважається екологічно чистим матеріалом.

     Компанія “Стандарт Вікна” займається власним виробництвом віконних конструкцій, використовуючи високоякісні профільні системи. Сучасні обладнані цехи, використання німецького устаткування гідної якості, багаторічний досвід роботи і контроль на усіх етапах виробництва – усе це дозволяє створити продукцію, яка повною мірою відповідає вимогам багатьох споживачів.

     Потужності заводу дозволяють створювати всілякі віконні конструкції різної міри складності – починаючи від найпростіших і, закінчуючи складнішими моделями. На усі конструкції фахівці можуть нанести відповідну плівку, що ламінує, або використати декоративні шпросы. Величезний вибір сучасних склопакетів дозволяє досягти максимальних показників шумо- і теплоізоляції.

     Завод активно розвивається, усовершенствуя використовувані методи і принципи виробництва. Таким чином, кожен потенційний клієнт зможе отримати високоякісну віконну конструкцію з різними варіантами фурнітури, всіляких комплектуючих, аксесуарів і інших доповнень.

     За рахунок активної співпраці з компанією Rehau, вдається вчасно дізнаватися про нові технології і вмить їх впроваджувати в Україні. Це дозволяє робити продукцію міцнішою і надійнішою.

Одним з найважливіших критеріїв підбору необхідного матеріалу вважається безпека. ПВХ-конструкції не виділяють токсичні елементи під час нагрівання віконної рами під впливом ультрафіолетових променів. Виробництво віконних конструкцій має на увазі ретельний процес розробки кожної комплектуючої деталі:

 • Основа сучасної конструкції – віконна рама, до якої фіксується вся необхідна фурнітура.
 • Стулка виконує функцію рухомої частини вікна, яка легко відкривається.
 • Фурнітура – це комплект запірних механізмів, за рахунок яких користувач зможе регулювати стулки.
 • Склопакет – герметична модель, що складається з декількох міцних стекол, які фіксуються за допомогою відповідних роздільників.
 • демократична вартість на всю продукцію;
 • гідна якість товару.

До кожної з деталей фахівці висувають високі вимоги під час розробки та підбору матеріалів. Це дозволяє в подальшому повністю контролювати виробничий процес з урахуванням певних норм і вимог. Тому наші клієнти можуть бути впевненими в експлуатаційних характеристиках кожної моделі.

ВИРОБНИЦТВО ВІКОН, ЩО ЛАМІНУЮТЬ

Процес ламінування віконних конструкцій є процедурою накочення декоративної плівки різних колірних відтінків на ПВХ основу конструкції. Цей процес здійснюється в умовах високих температурних показників і високого тиску. Після того, як плівка була нанесена на поверхню, віконний профіль повинен відстоятися упродовж деякого часу. Це необхідно для того, щоб виключити можливу деформацію верхнього шару. Потому процес виробництва вікон, що ламінують, вважається трудомістким і триває набагато довше в порівнянні з виробництвом стандартних моделей.

По закінченню часу “відстоювання” конструкції, фахівці проводять контроль якості готової продукції. Це дозволяє уникнути нещільного прилягання плівки до профільної частини, утворення здуття і інших можливих деформацій. Застосування високоточного устаткування дозволяє дотримуватися усіх стандартів якості.

Ціна: від 55 грн/м.п.
Однокімнатна квартира

Профіль – застосування якісної профільної системи OpenTeck – це гарантія сприятливого мікроклімату в квартирі, незалежно від сезону і погоди за вікном. Для невеликої однокімнатної квартири прийнято використати однокамерний склопакет, який виконує захисні функції, оберігаючи приміщення від вуличного шуму. У комплекті передбачено два вікна і один балконний блок.

Фурнітура – використовувана фурнітура від Vorne – це гарантія якості і надійності. Уся конструкція відрізняється тривалою експлуатацією.

Однокімнатна квартира

2 вікна + балконний блок

 • Профіль: Openteck
 • Фурнітура: Vorne
 • Склопакет: Однокамерний
9165.00грн
Двокімнатна квартира

Профіль – профільні віконні системи були розроблені з урахуванням особливостей українського клімату. Елегантний зовнішній вигляд профілю і його 15-градусні скоси надають вікнам бездоганному зовнішньому вигляду. Для двокімнатної квартири комплектація “Стандарт” передбачає використання трьох вікон і одного балконного блоку.

Фурнітура – стандартний комплект має на увазі застосування універсального набору петель, засувів і “ножиць”, які украй потрібні для зручного відкривання віконної конструкції в різних положеннях. Використання практичних матеріалів дозволило створити якісну фурнітуру.

Двокімнатна квартира

3 вікна + балконний блок

 • Профіль: Openteck
 • Фурнітура: Vorne
 • Склопакет: Однокамерний
11669.00грн
Трикімнатна квартира

Профіль – для якісного оформлення трикімнатної великогабаритної квартири запропоновано 2 вікна і 2 балконні блоки. Багатокамерна конструкція профілю дозволяє монтувати різні види склопакетів, товщина яких досягає до 42 мм Наявність двох додаткових контурів ущільнень – це відмінний захист від вуличного шуму і постійних протягів.

Фурнітура – вся фурнітура має надійне тришарове напилення, а саме – оцинковування, хромування і нанесення воскового покриття. В результаті, продукція характеризується першокласним захистом від корозійного впливу.

Трикімнатна квартира

2 вікна + 2 балконні блоки

 • Профіль: Openteck
 • Фурнітура: Vorne
 • Склопакет: Однокамерний
13392.00грн
Однокімнатна квартира

Профіль – профільна система Rehau 60 доповнена двокамерним склопакетом. Цей тип профілю повною мірою відповідає основним стандартам німецької якості, завдяки застосуванню інноваційних технологій і перевіреної сировини. Після установки конструкція забезпечує відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості.

Фурнітура – з допомога фурнітури MACO кожен користувач зможе ефективно використати усі функціональні можливості віконної конструкції : відкривати вікна в режимі мікропровітрювання, переводити фурнітуру в літній/зимовий режим. Захисне покриття конструкції виключає утворення корозії.

Однокімнатна квартира

2 вікна + балконний блок

 • Профіль: Rehau 60
 • Фурнітура: MACO
 • Склопакет: Двокамерний
13065.00грн
Двокімнатна квартира

Профіль – віконний профіль відрізняється класичним виконанням із строгими прямими лініями. Монтажна глибина досягає 60 мм – це оптимальні габарити для того, щоб віконна система надійно закріпилася в отворі. В першу чергу, виробник приділив увагу високій якості тепло- і шумоізоляції.

Фурнітура – використання трьох варіантів покриття оберігає конструкцію від корозії. Наявність воскового напилення – це першокласний захист від вологи. В результаті, волога “згортається” і стікає вниз у вигляді дрібних крапель, не затримуючись на конструкції вікна.

Двокімнатна квартира

3 вікна + балконний блок

 • Профіль: Rehau 60
 • Фурнітура: MACO
 • Склопакет: Двокамерний
16672.00грн
Трикімнатна квартира

Профіль – профільна система характеризується високими теплосберегающими і звукоізолюючими властивостями. Виробник передбачив можливість легкого і швидкого монтажу за рахунок практичної конструкції. Наявність додаткових ребер жорсткості посилює профіль, що позитивно позначається на його тривалій експлуатації. Двокамерний склопакет захищає від холоду, запобігаючи наявності протягів.

Фурнітура – фурнітура від бренду MACO має тривалий термін служби і розрахована на 45 000 циклів відкривання і закривання. Використання практичних і перевірених матеріалів підтверджує якість експлуатації вікна.

Трикімнатна квартира

2 вікна + 2 балконні блоки

 • Профіль: Rehau 60
 • Фурнітура: MACO
 • Склопакет: Двокамерний
18916.00грн
Однокімнатна квартира

Профіль – сучасна профільна система відрізняється наявністю дещо потовщеної зовнішньої стінки і монтажною глибиною – 70 мм Разом з двокамерним склопакетом така конструкція забезпечує збереження оптимального мікроклімату в однокімнатній квартирі. Серед важливих переваг цієї моделі варто також відмітити простий спосіб монтажу і тривалу експлуатацію.

Фурнітура – австрійська фурнітура від відомого бренду MACO здатна витримувати більше 40 000 циклів відкривання. Додатково конструкція розрахована на 5 різних режимів мікропровітрювання приміщення. Для цього зовсім не обов’язково повністю відкривати вікно.

Однокімнатна квартира

2 вікна + балконний блок

 • Профіль: Rehau 70
 • Фурнітура: MACO
 • Склопакет: Двокамерний
14756.00грн
Двокімнатна квартира

Профіль – наявність трьох вікон з профільною системою Rehau 70 дозволяє створити в двокімнатній квартирі максимальний комфорт, підтримуючи заданий температурний режим. ПВХ конструкція була створена із застосуванням структурованого волокна за рахунок високого тиску. Такий матеріал має відмінні технічні характеристики, про що свідчить його зносостійкість.

Фурнітура – фурнітура MACO наділена необхідною кількістю додаткових опцій, які підвищують комфорт при експлуатації вікон. За рахунок окремих механізмів вдається захистити віконну конструкцію від можливого провисання в різних положеннях.

Двокімнатна квартира

3 вікна + балконний блок

 • Профіль: Rehau 70
 • Фурнітура: MACO
 • Склопакет: Двокамерний
18816.00грн
Трикімнатна квартира

Профіль – разом з двокамерним склопакетом профільна система від німецького бренду дозволяє забезпечити належний захист від сторонніх звуків з вулиці і гарантувати першокласну теплоізоляцію в приміщенні. Для цього розробниками був використаний ущільнювач високої якості – EPDM- ущільнювач.

Фурнітура – застосування фурнітури MACO позитивно позначається на зручному і тривалому використанні усіх функціональних можливостей вікон. Наявність відразу декількох захисних напилень – це можливість уберегти фурнітуру від негативного впливу вологи і інших зовнішніх чинників.

Трикімнатна квартира

2 вікна + 2 балконні блоки

 • Профіль: Rehau 70
 • Фурнітура: MACO
 • Склопакет: Двокамерний
21352.00грн

АКЦІЇ НОВИНИ, СТАТТІ

Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”