Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ПІДВІКОННЯ

НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ ПО ДОСТУПНИМ ЦІНАМ

Компанія “Стандарт Вікна” надає підвіконня на будь-який смак. Це можуть бути, як білі, покриті ПВХ-плівкою підвіконня OpenTeck українського виробника, так і високоякісні з акриловим покриттям, німецькі аналоги – Danke. Різноманітність колірних рішень, покриттів дозволить навіть самому вимогливому замовникові вибрати що-небудь для свого інтер’єру. Якщо ж підвіконня буде використовуватися як додаткова робоча поверхня, то наша компанія надає підвіконня Werzalit, з матеріалу, багаторазово міцніше за будь-пресованої деревно – стружкової поверхні за рахунок застосування дорогих єднальних смол і спеціальних порід дерева для основи.


ПІДВІКОННЯ НОВОГО ПОКОЛІННЯ З АКРИЛОВИМ ПОКРИТТЯМ

пластикове підвіконня під дерево

7 ПРИЧИН ЗАМОВИТИ ВІКНА В СТАНДАРТ ВІКНАХ

Фахівці компанії точно знають, які саме підвіконня прийнято вважати найякіснішими і довговічнішими. Щоб визначитися із замовленням, важливо заздалегідь ознайомитися з вагомими аргументами, які допоможуть зробити правильний вибір.

Ідеально гладка глянсова поверхня

Довгі роки глянсова поверхня підвіконь DANKE зберігає ідеальний блиск і гладкість.

Стійкість до зношування й подряпин

Її було іспорят квіткові горщики і предмети інтер’єру, які зазвичай прикрашають підвіконня.

Оригінальна запатентована конструкція

На підвіконня DANKE можна сміливо стає, наприклад, при митті вікон, не боячись, що він буде пошкоджений, погнеться або трісне.

Висока вологостійкість і паростійкість

На відміну від дерев’яних і підвіконь з ДСП, підвіконня DANKE не бояться вогкості і вологості. Їх поверхня не розшаровується і не набухає навіть при попаданні на підвіконня води.

Стійкість до високих температур

Покриття підвіконня не постраждає при короткостроковому зіткненні з гарячим посудом.

Екологічність і безпеку

Акрилове покриття підвіконь DANKE не містить формальдегіду – небезпечного канцерогенної речовини, яка є обов’язковим компонентом пластмас і ДСП.

Гарантія виробника 10 років

У разі необхідності, наш фахівець негайно виїжджає на об’єкт, вивчає ситуацію і складає акт, на підставі якого оплачуються відновлювальні роботи.