Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

НАПИСАТИ ДИРЕКТОРОВІ

ВАШЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ОТРИМАЄ ОСОБИСТО ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР КОМПАНІЇ СТАНДАРТ ВІКНА

Висловлюємо Вам подяку за вибір компанії «Стандарт вікна» у виробництві і установці в вашому домі пластикових вікон. Якщо Ви готові допомогти нам радою, висловити побажання для поліпшення роботи нашої фірми, ми з величезною радістю розглянемо їх.

Кожне Ваш лист в обхід низки секретарів і помічників буде відправлено на особисту пошту генерального директора, який уважно прочитає його і негайно відреагує. Висловлюємо подяку Вам за кожен відгук про роботу нашої фірми, яка щодня стає краще саме завдяки Вашим побажанням і рекомендаціям.

Якщо Ви залишилися незадоволені хоча б найменших нюансом під час консультації з нашими менеджерами, пишіть, ми негайно відреагуємо і вживемо адекватних заходів. З ще більшою радістю ми розглянемо Ваші позитивні відгуки на роботу співробітників нашої компанії.

НАПИШІТЬ ДИРЕКТОРОВІ

Дорогі друзі!
Ми вдячні за будь-які відгуки про нашу роботу – вони допоможуть нам оперативно усувати недоліки і робити сервіс ще якіснішим та зручнішим для Вас. Те ж торкається роботи наших менеджерів. І погана і хороша робота завжди має бути оцінена за заслугами. Будемо раді якщо Ви нам в цьому допоможете.
Виконавчий директор “Стандарт Вікна”

{{errors['name'][0]}}
{{errors['phone'][0]}}
{{errors['email'][0]}}
{{errors['theme'][0]}}
{{errors['message'][0]}}

Компанія «Стандарт вікна» завоювала позицію лідера на ринку виробництва та встановлення пластикових вікон не випадково. Ми перевершили конкурентів не тільки завдяки високій якості виконання робіт, але і за допомогою неординарних рішень.

Відтепер в кожного нашого клієнта є можливість безпосередньо звернутися до генерального директора компанії «Стандарт вікна». Тепер ми будемо ще на крок ближче до Вас.

Наша компанія 16 останніх років займається виробництвом і установкою вікон в Києві та Київській області та завдяки особливому ставленню клієнтів займає домінуюче становище на ринку. Звання лідера багато до чого зобов’язує.

Ми будуємо кращу компанію з виробництва та встановлення вікон в Україні, а значить повинні використовувати в своїх підходах кращі світові практики. Кожен день ми розширюємо наші можливості і покращуємо виробництво, збільшуючи команду за рахунок тільки найдосвідченіших фахівців на ринку.

Дилетантів в нашому колективі немає: починаючи від заміряють вікон і закінчуючи менеджером call-центру, ми збираємо команду тільки професіоналів найвищого рівня. З тими, хто не може витримати наші стандарти, ми змушені прощатися.

Розвиток нашої компанії стрімкими темпами стало можливим завдяки професійним і щасливим співробітникам, які швидко і якісно роблять і встановлюють пластикові вікна. Для нас очевидно, що лише згуртований колектив досвідчених майстрів здатний досягти кращих результатів і задовольнити Вас за найвищими стандартами.


Приносити людям користь і робити їх вдома краще за найнижчими цінами – ось наша основна мета.

При виконанні нашої місії ми намагаємося розпитати наших клієнтів і почути кожен їх питання і прохання. Точно також ми ведемо справи з нашими партнерами, які постачають нам кращу на ринку фурнітуру і комплектуючі. Чудова якість за найнижчою ціною. Саме так ми бачимо філософію нашої компанії.

До нас щодня надходять сотні дзвінків з різних питань виробництва і установки вікон. Я гарантую вам, що абсолютно вся інформація, що поступає проходить детальний аналіз і розбір співробітників.

Велика кількість звернень, які надходять по телефонних лініях і всіх каналах зв’язку, підштовхнули мене до ідеї взяти весь процес роботи під свій особистий контроль.

Будучи генеральним директором компанії «Стандарт вікна», мені важливо мати зв’язок з клієнтами безпосередньо, оперативно вирішуючи найскладніші питання. І це не просто бажання сподобатися Вам, це необхідність. Мені життєво необхідний цей інструмент особистого зв’язку з Вами для оцінки роботи всіх сервісів компанії «Стандарт вікна».

Для розуміння загальної ситуації функціонування кожного з відділів фірми. Це важка праця, проте в кращих компаніях по-іншому і бути не може.

Я особисто віддала розпорядження створити цей канал зв’язку з Вами для збору думок всіх клієнтів з приводу замовлень, скарг та пропозицій. І за кожне Ваш лист, за кожен відгук, я буду вдячна Вам як ніхто інший у створеній мною компанії.

Це стосується як процесу виробництва вікон, так і процедури виміру віконних прорізів у вашій квартирі. Ніяких обмежень немає – ви можете звертатися до мене з будь-якого питання безпосередньо.

Впевнена, що лише через визнання проблеми можливо усунути її повністю. Наявність скарг і зауважень дасть мені сигнал негайно внести необхідні корективи в існуючий порядок справ. Ваша думка і можливість звернутися безпосередньо, вкрай важливі для мене.

Тому на нашому сайті ми відкриваємо спеціальний відділ, за допомогою якого Ви зможете звернутися до мене в будь-який момент. Я прошу кожного з вас залишити свій відгук, який обов’язково буде розглянуто.

· Якщо у вас виникли проблеми на етапі замовлення і установки вікон

· Якщо ви готові висловити побажання з приводу роботи наших менеджерів

· Якщо ви хочете висловити скаргу або подяку нашої компанії – ви можете звернутися до мене саме тут

Напишіть мені і заповніть нашу анкету. Таким чином ви зможете допомогти нам зробити нашу роботу краще, і задовольняти кожен Ваш запит набагато якісніше.

Більш того, в компанії «Стандарт вікна» ми впевнені, що готовність провести відкритий діалог з клієнтами необхідна для постійного поліпшення нашої роботи.

Я особисто висловлюю подяку вам за кожен Ваш відгук про роботу нашої фірми. Я хочу зробити так, щоб після звернення в «Стандарт вікна» у вас залишилися лише позитивні емоції про нашу роботу, а якісні вікна компанії залишалися приємним нагадуванням про нашу роботу для Вас.