Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ОБШИВКА ВАГОНКОЮ

Обшивка вагонкою проводиться тоді, коли вже були закінчені усі будівельно-ремонтні роботи. По закінченню усіх робочих процесів з’являється питання, пов’язане з вибором відповідного облицювального матеріалу.

Великий асортимент дозволяє покупцям вибрати найбільш вигідне рішення для створення комфортних умов на власному балконі. Вибираючи саме вагонку в якості основного облицювального матеріалу, клієнт дістає можливість придбати екологічно чисту продукцію, яка відрізняється різноманітністю колірних відтінків, форм і текстур. Додаткове використання спеціальних лакофарбних покриттів допоможе захистити поверхню від негативного впливу ззовні (вологість, різкі перепади температур, комахи).

СКІЛЬКИ МАТЕРІАЛУ ЗНАДОБИТЬСЯ ДЛЯ ОБШИВКИ БАЛКОНА?

Компанія “Стандарт Вікна” відмічає, що перед тим, як почати обшивати балкон за допомогою вагонки, потрібно буде правильно розрахувати кількість необхідного матеріалу. Саме тому слід довірити виконання усіх робіт справжнім професіоналам. Ціна вагонки залежить від матеріалів і колірного відтінку вибраного виробу. Щоб не переплатити за зайву кількість матеріалу, важливо врахувати:

  1. Висоту кімнати. Цей показник допоможе вибрати оптимальну довжину вагонки.
  2. Периметр приміщення. В цьому випадку потрібно буде упізнати довжину і ширину кімнати.
  3. Враховуючи ширину вагонки, необхідно порахувати: яка кількість дощок знадобиться для обшивки поверхні стіни?

Вираховуючи квадратуру, важливо звернути увагу на площу, яку займають віконні і дверні конструкції. Неуважність може привести до того, що не вистачить матеріалу для обшивки дверних і віконних укосів. Згідно з нормативами рекомендується брати про запас близько 5-7% від загальної кількості вагонки. Це необхідно на випадок підрізування і на стикування дощок по кутах.

Після того, як були виконані обов’язкові виміри, потрібно буде вирішити ще одне важливе питання – яким чином монтувати вагонку. Існує всього два методи – горизонтальне або вертикальне укладання дощок.

Для облицювання невеликих кімнат краще всього скористатися горизонтальним укладанням, що допоможе візуально розширити вільний простір. Для обшивки довгої стіни використовують принцип вертикальної обробки, що допоможе візуально “підняти” стелю. Таким чином, від вибраного варіанту укладання дощок надалі залежатиме остаточний результат.

АКЦІЇ НОВИНИ, СТАТТІ

Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”