Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ТЕПЛА ПІДЛОГА ДЛЯ БАЛКОНА: ЯКУ ВИБРАТИ?

Якщо ви плануєте зробити зі своєї лоджії затишний куточок для відпочинку або додаткову кімнату, важливо подбати про кожну дрібницю. Не останню роль в комфорті грає утеплення підлоги. Балкон – це конструкція, яка перебуває ніби за межами вашої квартири, «на вулиці». Тому її потрібно всебічно утеплити, щоб усередині була комфортна температура. І тепла підлога грає в цьому всьому не останню роль. Який варіант облаштування підлогового покриття вибрати? Про що потрібно знати перед тим, як замовляти утеплення підлоги на балконі? 

ТЕПЛА ПІДЛОГА НА БАЛКОНІ: ОСОБЛИВОСТІ

Балкон тісно взаємодіє з навколишнім середовищем, тому й утеплювати його потрібно більш ретельно, ніж, наприклад, стіну на кухні. Якщо на утеплювачі заощадити, то підігрів підлоги буде вимагати більше витрат електроенергії, що виллється у великі витрати по комунальних платежах. А якщо все зробити грамотно, то ціна за використання теплої підлоги буде невисока. 

Система нагрівається близько двадцяти хвилин, тому, якщо ви плануєте піти на балкон, то варто включити її трохи заздалегідь. За рахунок невеликої площі лоджії, простір прогріється швидше – і тепло буде триматися довше. 

Саме велике виробництво по установці вікон і утеплення балконів в Києві та Київській області

Нам важливо: культура обслуговування і якість металопластикових вікон, пластикових дверей, ламінованих конструкцій, шляхом розвитку підприємства за рахунок вимогливих кліетов і великих замовлень.

family

1022 людини в цьому місяці стали нашими клієнтами!

Ми щотижня проводимо опитування наших клієнтів, вимірюючи Індекс задоволеності (ИУ):

family

996 Кількість об'єктів

family

99154 Виконаних замовлень

family

91% Задоволених клієнтів

АКЦІЇ НОВИНИ, СТАТТІ

Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”