Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ГОТОВІ РІШЕННЯ ДЛЯ СКЛІННЯ КОТЕДЖІВ

Якщо говорити про значимість і відповідальності підбору високоякісних пластикових вікон, необхідно виділити те, що питання про правильному склінні завжди стоїть на першому місці. Дане питання безпосередньо пов’язаний з нехорошими і неякісно встановленими вікнами на які будуть йти додаткові витрати на опалення. На сьогоднішній день в Україні, обігріти власне житло – насолода не від дешевих, тому потрібно гранично чітко підібрати якісні пластикові вікна і двері. Основна вимога для них, це щоб нові металопластикові вікна були кращими в теплоізоляції, енергозбереженні та звукоізоляції.  

У самостійній споруді, вельми завищена вартість тепловтрат, а отже, умови до теплоізоляційними властивостями пластикових вікон, бути найбільш значними. Наша компанія радить вам жодним чином не економити на склінні заміських будинків. Для дачі або приватного будинку краще підібрати найбільш дорогу профільну віконну систему. Завдяки ній Ви зможете заощадити найбільш значну суму грошей. Якщо говорити про найкращий балансі вартості і властивості ПВХ вікон з метою встановлення на власну дачу або заміський будинок – радимо трикамерну профільну систему під назвою Rehau Euro Desig. Дану профільну систему воліють більше 60% наших клієнтів з метою встановлення і монтажу в власних котеджах або дачах. А для любителів заощадити ще більше, компанія «Стандарт Вікна» пропонує вам новаторську профільну систему від виробника Рехау модель Geneo. Дану віконну систему, на жаль, важко зарахувати до доступним згідно цінника, проте модельний ряд Генео – цього варто сповна. 

СТАНДАРТ ВІКНА — ЦЕ КОМПАНІЯ, ЯКА ПРОДАЄ ЯКІСНІ ВІКНА, АЛЕ НАБАГАТО ДЕШЕВШЕ НІЖ У ВСІХ! ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ!

Власне виробництво дозволяє уникнути націнок посередників! Завдяки правильним комплектуючим % браку зведений до мінімуму! Навчений персонал установників дозволяє гарантувати якість усіх видів робіт на довгі роки! Усе це призводить до можливості зниження цін – для Вас – шановані Замовники! Як ми з Вами співпрацюватимемо, 4 прості кроки.

Заявка чи дзвінок

З сайта або по телефону ми працюємо для Вас з 8:00 до 23:00 без вихідних

Безкоштовний замір і прорахунок вартості в течії години

+ знижка до 10% на продукцію

Передоплата 100% або оплата повністю

+ послуга кредитування або розстрочки. Можливість оплати по безналу

Якісна установка металопластикових вікон

Ми ЗАВОД, і у нас гарантія до 10 років! 22 бригади майстрів в штаті

ВИБІР СКЛОПАКЕТІВ З МЕТОЮ СКЛІННЯ ЗАМІСЬКИХ БУДИНКІВ І ДАЧ

Як ми раніше розповідали, у власному будинку, дуже важливо зменшити тепловтрати до мінімуму. Склопакет займає велику область від загального розміру віконної рами, тому дуже важливо вибрати якісні вікна, які будуть служити вам довгий-довгий час. Ми радимо підбирати тільки кращі, енергозберігаючі склопакети Glastrosch. Зберігає енергію склопакет зобов’язаний не тільки мати напилення у внутрішньому склі, а й газ аргон, який за вартістю є недорогим і нешкідливим для людей або домашніх тварин. Цікаво в цьому випадку те, що відмінність в ціні серед простого скла і енергозберігаючого окупиться в найкоротші терміни, приблизно пару років.

АКЦІЇ НОВИНИ, СТАТТІ

Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”