Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

СУШАРКА ДЛЯ БІЛИЗНИ НА БАЛКОН

Сушка білизни на батареях в зимовий сезон – не саме краще рішення для власників квартир, оскільки в приміщенні утворюється зайва волога, що призводить до поступового утворення грибка. Вирішити цю ситуацію допоможе сушка на балкон – спеціально облаштоване місце для розвішування мокрої білизни і його швидкого висихання.

Сьогодні існує велика кількість моделей, які підбираються з урахуванням габаритів конкретного балкона. Враховуючи конструктивні особливості, виділяють декілька способів монтажу цих виробів.

 

ЯК ПРАВИЛЬНО ВИБРАТИ СУШАРКУ НА БАЛКОН?

Купуючи стельові сушарки для білизни на балконі, кожен покупець повинен пам’ятати декілька корисних рекомендацій:

  • Перед купівлею треба враховувати дистанцію між лозинами або вірьовками (все залежить від вибраної моделі). Пам’ятайте про те, що чим більше відстані, тим зручніше користувачеві розвішуватиме білизну, яка набагато швидше висохне. Як правило, стандартна величина складає від 6 до 9 мм При меншій відстані білизна постійно стикатиметься один з одним і повільно висихати.
  • На металевій поверхні не повинно бути ні єдиних слідів від іржі. За наявності навіть щонайменших плям іржі, конструкцію необхідно замінити, щоб ці сліди не віддруковувалися на чистому одязі.
  • Сучасна сушарка на балкон не повинна фіксуватися із застосуванням зварювання. Це кріплення лозин призводить до того, що з часом на виробі з’являються сліди корозії. Ідеальним варіантом вважаються моделі, в яких лозини кріпляться вальцюванням. При цьому ділянки стиків мають бути захищені спеціальними ковпачками, виконаними з пластика. Таким чином, можна виключити утворення затягувань на речах.
  • Для ефектного доповнення інтер’єру балкона власник квартири має можливість підібрати сушарку, виконану в різних колірних рішеннях.

Компанія “Стандарт Вікна” надає не лише великий вибір сучасних сушарок різних конструкцій, але і також є виробником, який виготовляє під замовлення всілякі моделі.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ПО ЗАСТОСУВАННЮ СУШАРКИ

Терміни служби кожного виробу визначаються застосуванням цієї конструкції при дотриманні основних експлуатаційних вимог :

  • Сушарка – пристрій, що використовується для якісно віджатої білизни. Це виключає утворення калюж на підлоговому покритті. Також, слід зазначити, що добре віджата білизна важить набагато менше, а значить – навантаження на конструкцію залишається мінімальним.
  • Після кожного застосування поверхню виробу необхідно протирати, оскільки у вологому середовищі набагато активніше поширюються всілякі мікроорганізми, що переходять на стираные речі.
  • У зимовий період такий спосіб дозволяє природним чином зволожити повітря в житлі.

Враховуючи вищезгадані ради, покупець зможе підібрати і купити відповідну модель для заданого стилю інтер’єру.

АКЦІЇ НОВИНИ, СТАТТІ

Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”