Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ФУРНІТУРА SIEGANIA

Для створення якісних віконних конструкцій важливо використати елементи від перевірених компаній-виробників. Саме тому компанія “Стандарт Вікна” підтримує співпрацю з популярним німецьким брендом, продукція якого широко затребувана по всьому світу.

Фурнітура SIEGENIA – гарант гідної якості і тривалого експлуатаційного терміну. Виробникові вдалося успішно поєднувати ретельно підібрані технологічні характеристики, чудовий дизайн моделі, а також – функціональні параметри. Завдяки цьому, німецька компанія є безперечним лідером на світовому ринку по виробництву ПВХ вікон.

Більше половини європейських компаній, які займаються продажем пластикових вікон, використовують німецькі аксесуари від SIEGENIA. Компанія “Стандарт Вікна” не є виключенням з правил, пропонуючи своїм покупцям тільки найякісніші і перевірені рішення.

Продумана конструкція практичної фурнітури дозволяє покупцям вибирати міцну модель, за допомогою якої вдається швидко перевести вікна в літній або зимовий режим. Наявність мікроліфта і блокує помилкового відкривання робить процес експлуатації вікон дійсно зручним і простим.

ФУРНІТУРА ДЛЯ МЕТАЛОПЛАСТИКОВИХ ВІКОН SIEGENIA

Ті, хто хоч би раз у своєму житті стикалися з аксесуарами від затребуваного бренду SIEGENIA, знають основні переваги цих деталей. Адже ця конструкція для ПВХ вікон має ряд важливих переваг :

  • Модульність. Використання додаткових модульних деталей сприяє ефективній модернізації металопластикових віконних конструкцій, а також дозволяє доповнити модель відповідними функціями. Фурнітура SIEGENIA вважається універсальною і підходить для вікон різних форм і розмірів. Таким чином, ці комплектуючі стають частиною арочних конструкцій або вікон, які мають зігнуту форму.
  • Висока міра стійкості до злому. Німецькі аксесуари належать до високого класу противовзломности – RC3. Це відмінний захист від непрошених гостей. Все більша кількість ручок цього бренду додатково укомплектована механізмом Secustik, кнопками або обмежувачами на ключах.
  • Стійкість до корозійного впливу, підвищеної вологи і зносу. Відкривати пластикові вікна, доповнені аксесуарами від SIEGENIA можна в режимі провітрювання, незалежно від погодних умов за вікном. Все пояснюється тим, що ця модель має надійний захист від косого дощу. Для захисту робочих механізмів виробник використав стійке і надійне покриття, яке оберігає металеві елементи від корозії. Таким чином, конструкція зберігає свої робочі властивості, і дизайн навіть через певний час.
  • Естетика. Естетичний дизайн дозволяє сучасним виробам з легкістю вписуватися в різні стилі інтер’єру. Вони чудово підходять для стандартних склопакетів, виконаних в класичному стилі і для сучасних моделей, представлених в оригінальних рішеннях. Крім того, компанія “Стандарт Вікна” пропонує своїм клієнтам можливість підібрати віконні ручки і інші аксесуари в різних колірних відтінках.
  • Швидка установка. Усі моделі досить прості в установці і піддаються швидкій заміні у разі поломки. Деякі лінійки бренду (приміром, колекція SIEGENIA Titan) мають можливість автоматичної фіксації.

Враховуючи усі перераховані переваги цих аксесуарів, можна зробити висновок, що фурнітура для пластикових вікон від “Стандарт Вікна” – це високоякісна продукція з необхідним запасом міцності і з привабливим дизайном.

АКЦІЇ НОВИНИ, СТАТТІ

Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”