Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

УЩІЛЬНЮВАЧІ ДЛЯ ВІКОН НА ОСНОВІ КАУЧУКУ

Якщо ви раніше експлуатували пластикові вікна, то безумовно Ви помітили цікаву особливість – в різні пори року, металопластикове вікно має різну температуру. Взимку вікно – холодне, а в літню пору року – гаряча як сковорода. Так не має бути. Для більш стабільної роботи конструкції, використовують спеціальні ущільнювачі. Вони бувають з різних матеріалів як: каучук, гума та силікон. 

Саме велике виробництво по установці вікон і утеплення балконів в Києві та Київській області

Нам важливо: культура обслуговування і якість металопластикових вікон, пластикових дверей, ламінованих конструкцій, шляхом розвитку підприємства за рахунок вимогливих кліетов і великих замовлень.

family

1022 людини в цьому місяці стали нашими клієнтами!

Ми щотижня проводимо опитування наших клієнтів, вимірюючи Індекс задоволеності (ИУ):

family

996 Кількість об'єктів

family

99154 Виконаних замовлень

family

91% Задоволених клієнтів

КУПИТИ ЯКІСНІ УЩІЛЬНЮВАЧІ ДЛЯ ПЛАСТИКОВИХ ВІКОН

Для виготовлення вікон з металопластику на сьогоднішній день, важливо використовувати ущільнювачі особливого складу – ЕПДМ. Вид каучуку ЕПДМ створювався навмисно з метою підвищення стійкості придбаних з нього гумових ущільнювачів та інших різних продуктів, до умов навколишнього середовища – перепадів температури, хімічних впливів і ультрафіолетовим променям.

При виготовленні каучукових ущільнювачів для металопластикового вікна, виробники акцентували особливу увагу на якість ущільнювачів, а також над контролем виробленої продукції на виробництві. При відкритті вікна ущільнювач знаходиться між стулкою і рамою пластикової конструкції. Якщо ущільнювачі встановлені правильно, то проблем з попаданням зайвого повітря з щілин конструкції бути не повинно. 

При тривалої експлуатації вікна з металопластику, здатна з’явитися потреба заміни гумових ущільнювачів. У пластиковому вікні зробити заміну ущільнювача досить легко. Для цього Вам потрібно придбати будь-якої вподобаної ущільнювач, дістати старий з пластикового вікна, протерти вологою ганчіркою пази і самостійно, легким рухом руки укласти його в спеціальну рейку.

Перед покупкою, поцікавтеся у продавця вікон або у менеджера компанії, який вид ущільнювача Ви бажаєте купити з віконною конструкцією. Намагайтеся зробити вірне рішення і купити, високоякісні і теплі пластикові вікна. 

У разі якщо ви купуєте новітнє вікно, Ви можете не ставити під сумнів те, що в ньому використано ущільнення з термо еласто полімеру, якщо на звичайній мові, то перероблена пластмаса. Даний матеріал до такої міри затребуваний при виробництві на заводі, що іноді він був в дефіциті. А якщо говорити про самому матеріалі, то він навпаки, володіє не дуже хорошими властивостями. Все через те, що його досить практично застосовувати на виробництві віконних профілів. Йому можливо додати той чи інший потрібний колір або тон, будь розріз, він недорогий і пожежостійкість, один одним словом, бездоганний матеріал для виробництва. Але є і мінуси. Він піддається потужним перепадів температур, піддається ультрафіолетовому випромінюванню і значно деформується при фізичних і різного роду механічних впливах. 

Існує і пристойний аналог даного ущільнювача – це гумовий каучук. Він ніяк не змінює власні якості при високих і низьких температурах, а також не змінює свою форму і не деформується при різних механічних впливах. Також, не спостерігалося проблем від сонячних променів і різних погодних аномалій. 

Але є ущільнювачі і трохи краще. Наприклад, силіконові (в складі міститься гума) .Він куди краще, ніж попередній, так як може витримувати різні температури від -80 до +200 градусів. Силіконове ущільнення має особливою легкістю, ніяк не стирається, в тому числі і при відкритті і закритті вікна або пластикових дверей, він не боїться ультрафіолетового радіовипромінювання, різні перепади температур і погодні аномалії. Хоча вартість у нього в кілька разів вище.

АКЦІЇ НОВИНИ, СТАТТІ

Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”