Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

РОЗШИРЕННЯ БАЛКОНА

Однією з найпопулярніших проблем для більшості власників сучасних квартир є недостатня кількість вільного простору. Іноді, саме ця проблема є головною причиною того, що люди не можуть утілити свої задумки в реальність – створити окрему кімнату для відпочинку, організувати власний робочий куточок або зробити простору оранжерею з кольорами. Винесення балкона по підлозі дозволяє розв’язати цю проблему і обзавестися зайвими метрами, які можна раціонально використати. Проте представлена процедура досить складна і вимагає наявності спеціального устаткування, набору інструментів і якісних матеріалів.

У цьому допоможуть фахівці компанії Стандарт Вікна, які розповідять клієнтові про усі переваги цієї послуги. Наявність багатого досвіду і професіоналізм майстрів дозволяє виконати усі робочі процеси максимально швидко і якісно, що позитивно позначається на тривалому терміні служби готової конструкції. В процесі виконання таких робіт здійснюється повний демонтаж старого парапету. На місце старого парапету необхідно встановити кронштейни, які висуваються із зовнішнього боку обгороджування. Такий спосіб прийнято вважати одним з самих затребуваних і надійних. Завдяки цьому методу вдається розширити простір на балконі і використати різні варіанти склопакетів.

Щоб такий балкон можна було “використати” упродовж усіх чотирьох сезонів, майстри пропонують скористатися додатковими послугами:

  • Таке розширення балкона дозволяє збільшити вільний простір. Особливість цього методу базується на тому, що скління переноситься за межі парапету. Представлений спосіб має особливий попит, оскільки дозволяє звільнити і зберегти вільний простір для розташування предметів меблів. Таким чином, можна легко пересуватися по балкону навіть за наявності відкритих стулок.
  • Висока надійність. Безпека готової конструкції безпосередньо залежить від професіоналізму майстрів. Саме тому рекомендується довіряти виконання усіх робочих процесів справжнім майстрам своєї справи. Фахівці компанії Стандарт Вікна зварюють каркас з металевих труб, куточків і швелерів, що дозволяє його надійно закріпити на фасадній частині будинку і бетонній плиті.
  • Комфорт експлуатації. При відкриванні стулка більше не чіплятиметься за білизну (після прання), що висить, і інші предмети інтер’єру.

Додатковий збільшений простір – це прекрасна можливість утілити свої ідеї в реальність і наповнити балкон необхідними предметами меблів (шафа, журнальний столик, пуфи, крісло-гойдалка, невеликий м’який диван і інше). Деякі використовують лоджію або балкон як підсобне приміщення, де можна зберігати різні речі. У такому разі, доцільно доповнити інтер’єр різними поличками, шафами і іншими варіантами багатофункціональних корпусних меблів.

СКЛІННЯ БАЛКОНА - ВИДИ СКЛІННЯ БАЛКОНІВ

Починаючи скління в першу чергу необхідно визначити головне – як саме склити балкон. Форма або вид скління залежать від виду балкона або лоджії і від Ваших переваг:

ЕТАПИ ВИНЕСЕННЯ БАЛКОНА ПО ПІДЛОЗІ ВІД КОМПАНІЇ СТАНДАРТ ВІКНА

Винесення балкона по підлозі Київ має на увазі попередню підготовку, яку також проводять спеціалізовані майстри. В першу чергу потрібно буде грамотно розрахувати можливості усіх несних конструкцій. Адже далеко не усі бетонні плити можуть впоратися з навантаженнями, які помітно збільшаться, в результаті розширення балкона. Це особливо важливо враховувати в процесі винесення балкона в старих будівлях. Щоб замовити балкон під ключ, досить зв’язатися з нашими майстрами, які проведуть детальну консультацію і допоможуть відшукати найбільш відповідне рішення для проведення усіх робочих процесів. Винесення балкона по підлозі, технологія якої залежить від особливостей майбутньої конструкції, здійснюється у декілька етапів:

  1. Майстри виконують демонтажні роботи, спрямовані на очищення вільного простору для майбутньої роботи. Старий парапет забирається і залишається одна плита.
  2. Основну роль в процесі виконання такого завдання грають зварювальні роботи, які дозволяють створити надійну і міцну основу. Щоб виготовити консолі і каркас прийнято використати куточки, швелера і профільні труби, розміри яких підбираються з урахуванням габаритів майбутньої конструкції.
  3. Каркас вариться поверх плити по її площині і до стіни будинку по усій довжині. Таким чином, усе навантаження рівномірно розподіляється на частину будівлі, що несе.

  1. У такому разі, здійснюється розширення майбутнього балкона по основі плити – в різні боки і вперед. В результаті, площа майбутнього балкона помітно збільшується не лише в області парапету, але і по усій підлозі.
  2. Після цього виконується зварювання конструкції з новим парапетом з профільної труби розміром 40х40 см При цьому товщина стінки не має бути менша, ніж 1,5 мм Замовник отримує можливість самостійно вибрати висоту для нового парапету, враховуючи майбутню обробку підлоги.
  3. Після завершення усіх зварювальних робіт самий час переходити до процесу зовнішньої обшивки балкона.
  4. Наступний етап – скління балкона. Можливі варіанти скління клієнт заздалегідь погоджує з майстрами, які пропонують різні рішення для кожного окремо взятого випадку. Приміром, якщо йдеться про французьке скління балкона, тоді доцільно використати нижній розширювач.

Винесення балкона по підлозі від фахівців компанії Стандарт Вікна – це відмінне рішення для усіх власників квартир, що бажають виконати розширення вільної площі. Застосування додаткової обшивки і утеплення балкона дозволяє створити в приміщенні сприятливий мікроклімат, незалежно від погодних умов за вікном.

АКЦІЇ НОВИНИ, СТАТТІ

Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”