Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖНІ СКЛОПАКЕТИ

ЄВРОПЕЙСЬКІ ТЕХНОЛОГІЇ, ДОСТУПНІ ВЖЕ СЬОГОДНІ

Звичайний склопакет відрізняється від енергозбережного тим, що на останньому є напилення з іонів срібла. Якщо говорити про його переваги, то він виконує функцію відбивача. Він віддає величезну частину тепла назад в квартиру і за своїми властивостями нагадує теплове дзеркало. При порівнянні двох склопакетів – звичайний, холодніше енергозбережний на половину. Для кращого ефекту, в склопакет наповнюють газом аргон. Завдяки ньому тепло залишається у вашому приміщенні і допоможе заощадити на опалюванні Вашого будинку. Варто застерегти, що газ аргон і склопакет без напилення, поєднуватися не будуть.

ЕКОНОМТЕ ЕНЕРГІЮ І ПЛАТІТЬ ЗА ОПАЛЮВАННЯ ДО 70% МЕНШЕ

Однокамерний енергозберігаючий склопакет або двокамерний стандартний? Рішення за вами!

ЗВИЧАЙНЕ СКЛО

  • Важка вага багатокамерних склопакетів, прискорюючий знос фурнітури
  • Великі площі скління сприяють більшому проникненню шуму всередину приміщення
  • Відносно висока пропускна спроможність скла
  • Вицвітання шпалер, килимів, картин з сонячного боку
  • Дорожнеча двокамерних пакетів

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧЕ СКЛО

  • Енергозбережний однокамерний склопакет з енергозбережним склом на 30% легше, ніж двокамерний із звичайними стеклами, відповідно термін служби вікна довший
  • Енергозбережне скло за звукоізоляційними властивостями дорівнює двокамерному пакету
  • Поліпшені властивості теплоізоляції. Влітку прохолодніше, взимку тепліше
  • Відвертання вицвітання завдяки вакуумному напиленню Однокамерний енергозбережний склопакет коштує дешевше і має усі необхідні властивості

УСТАНОВКА ОДНОКАМЕРНОГО ПАКЕТУ З ЕНЕРГОЗБЕРЕЖНИМ СКЛОМ ВИГІДНІШЕ, НІЖ УСТАНОВКА ДВОКАМЕРНОГО ПАКЕТУ З ТРЬОМА ЗВИЧАЙНИМИ СТЕКЛАМИ.

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖНІ СКЛОПАКЕТИ

Склопакет – це основа енергозбереження, адже він займає 80-90% площі Вашого вікна, тобто саме від якостей склопакета залежить кількість втрат тепла і рівень звукоізоляції. Саме тому ми використовуємо тільки європейські склопакети високої якості від провідного швейцарського виробника склопакетів Glasstrosh. Наші склопакети герметичні, добре пропускають світло і не “потіють”.

 4-16-4 (Однокамерний склопакет)

Однокамерний склопакет складається з двох стекол завтовшки по 4 мм, що утворюють одну герметичну камеру шириною 16 мм, що є найбільш оптимальною відстанню. Камера заповнена повітрям, що дозволяє зменшити теплопровідність і перешкоджає “розхолоджуванню” приміщення. Такі склопакети застосовуються в житлах з ДУЖЕ хорошим опалюванням, нежитлових приміщеннях і в міжкімнатних перегородках.

4-16-4 (Однокамерний склопакет)

705.00грн
 4-10-4-10-4 (Двокамерний склопакет)

Однокамерний склопакет складається з двох стекол завтовшки по 4 мм, що утворюють одну герметичну камеру шириною 16 мм, що є найбільш оптимальною відстанню. Камера заповнена повітрям, що дозволяє зменшити теплопровідність і перешкоджає “розхолоджуванню” приміщення. Такі склопакети застосовуються в житлах з ДУЖЕ хорошим опалюванням, нежитлових приміщеннях і в міжкімнатних перегородках.

4-10-4-10-4 (Двокамерний склопакет)

1013.00грн
Аргон

Що робити якщо в приміщенні вікна, якого знаходяться на сонячній стороні і влітку там нестерпно жарко? Ми пропонуємо розв’язати цю проблему за допомогою закачування аргону в камеру між стеклами. Аргон (Ar) – це інертний газ, який погано проводить звукові коливання і тепло, тому дозволяє зменшити втрати тепла для вікна, а значить – утеплити приміщення. Витрати на опалювання при двокамерному енергозбережному склопакеті, заповненому Аргоном зменшуються на 80% в порівнянні із звичайним однокамерним склопакетом.

Аргон

1013.00грн
4-10-4-10-4 (Трикамерний склопакет)

Тонування вікна дозволяє захистити приміщення від зайвого сонячного світла, зменшити прозорість вікна для більшої приватності і захистить предмети інтер’єру від передчасного “вигорання”. Тонування може виконаються трьома способами: в масі (колір надається самому склу при виробництві), за допомогою напилення (на біле розжарене скло наноситься тонке покриття) і плівковим покриттям (на біле скло наклеюється спеціальна кольорова плівка). Ми надаємо широкий вибір кольорів.

4-10-4-10-4 (Трикамерний склопакет)

2037.00грн
Захист від сонця

Енергозбережні вікна із захистом від сонця – це унікальне рішення для квартир і будинків, вікна яких виходять на сонячну сторону. Для цього використовується спеціальний склопакет, який має відповідне захисне напилення Silver, – Star SUNSTOP. Срібне напилення “відбиває” сонячні промені, не дозволяючи їм нагрівати приміщення в літній сезон. Це дозволить помітно заощадити на кондиціонуванні усієї квартири в жарку погоду. В результаті, в приміщенні зберігається прохолода.

Захист від сонця

3165.00грн
Енергозбережний склопакет

Враховуючи той факт, що велика частина України знаходиться в помірно-континентальному кліматі, для багатьох квартир і будинків раціонально підбирати двокамерні склопакети. Ідеальним варіантом вважаються енергозбережні склопакети, виробництво яких має на увазі обов’язкове нанесення срібного напилення, з товщиною близько 1 мікрона. Silver – Star – це відмінне рішення, коли необхідно зменшити вихід тепла назовні в зимовий період.

Енергозбережний склопакет

3165.00грн
Мультифункціональність

Створення оптимального мікроклімату в квартирі або у будинку має на увазі наявність прохолоди в літній сезон і збереження теплого повітря зимою. Впоратися з таким завданням зможе енергозбережний склопакет, який вважається багатофункціональною моделлю. За рахунок того, що виробникові вдалося успішно поєднувати покриття Glas TRSCH Selekt з конструкцією, що складається з декількох камер, а також – аргоновим наповненням, вийшло створити мультифункціональний склопакет.

Мультифункціональність

3165.00грн
Тонировка

Останнім часом все більшою популярністю стало користуватися тонування вікон, яке має масу безперечних переваг. Серед основних достоїнств відмічають: захист від сонячних променів, зменшення прозорості вікна. Захист від сонця особливо важливий, коли необхідно уберегти предмети меблів від небажаного вигорання. Виконання процесу тонування виконується різними методами: в процесі виробництва (міняється колір самого вікна), під час напилення (на біле скло наносять надтонке покриття) і застосування плівки (на біле скло наноситься кольорова плівка).

Тонировка

3165.00грн

ЗАМІНА СКЛОПАКЕТА

Опис Формула склопакета Світлопропускання Опір теплопередачі Ціна
1 Двокамерний енергозбережний 4-10-4-10-4i 73 73 1095 грн / м.кв.
2 Двокамерний енергозбережний 4-10ar-4-10ar-4i 62 73 1213 грн / м.кв.
3 Однокамерний енергозбережний 4-16Ar-4zero 71 71 837 грн / м.кв.
4 Двокамерний енергозбережний 4Sol-10-4-10-4i 73 73 1355 грн / м.кв.
5 Двокамерний енергозбережний з теплою дистанцією 4i-14ar ACS-4-16ar ACS-4i 73 73 2338 грн / м.кв.
6 Двокамерний енергозбережний 4Sol-14ar-4-16ar-4i 67 67 1557 грн / м.кв.
7 Двокамерний енергозбережний 4Sel-10ar-4-10ar-4 55 55 1410 грн / м.кв.
8 Двокамерний енергозбережний 4-14Ar-4-14Ar-4i 70 70 1251 грн / м.кв.
9 Двокамерний енергозбережний 4Sol-16ar-4i 63 63 1144 грн / м.кв.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ВІД ФАХІВЦІВ REHAU

Ми робимо профілі вікон REHAU та інші

Бренди і лідери на ринку

/
Компанія почала свою діяльність ще в 1948 році на одному з німецьких заводів. На сьогоднішній день виробничі потужності даного бренду представлені 41 заводом, які розташовані в різних куточках світу. Високоякісні профільні системи Rehau - це ідеальне співвідношення гідної якості і неперевершеного набору технічних характеристик.
/
Оригінальна фурнітура даного бренду виконана з високоякісних матеріалів, за рахунок яких всі комплектуючі деталі працюють без будь-яких збоїв. Вибираючи сучасну фурнітуру, кожен клієнт отримує відразу кілька функціональних можливостей для сучасних вікон: мікропровітрювання, а також - переклад фурнітури в літній або зимовий сезон.
/
Представлений бренд широко відомий по всьому світу, завдяки високоякісним склопакетам. Компанія займається виробництвом енергозбережних склопакетів, багатофункціональних, стандартних моделей, а також – сонцезахисних конструкцій. Такі склопакети чудово підходять для установки на комерційних об’єктах, в заміських будинках і квартирах, в торгових приміщеннях, в закладах громадського харчування і інше.
/
Популярна торгова марка, яка пропонує до продажу унікальні підвіконня премиум-качества. Усі пластикові підвіконня доповнені спеціальним акриловим покриттям, яке має привабливий глянсовий ефект. ПВХ підвіконня робляться із застосуванням інноваційних технологій і сучасних матеріалів. В результаті, вдається створити конструкції, стійкі до негативного впливу ультрафіолетових променів.
/
Компанія пройшла довгий шлях від дистриб’ютора до самостійного виробника дверної і віконної фурнітури. Литво, штампування і складання усієї продукції здійснюється на сучасному устаткуванні з урахуванням основних правил безпеки. Навчений персонал і високотехнологічні пристрої дозволяють створювати фурнітуру, яка має особливий споживчий попит.
/
Salamander – це відомий бренд, в асортименті якого можна зустріти різні профільні системи і якісні енергозбережні вікна. Виробник звертає увагу на побажання споживачів, тим самим створюючи оригінальну продукцію, здатну протистоять жорсткій конкуренції на світовому ринку. Усі товари абсолютно доступні в плані цінової політики, що робить їх максимально популярними.
/
Профільні віконні системи цього бренду мають особливий попит по всьому світу. У продажу можна зустріти стандартні варіанти – трьох-, чотирьо- і п’ятикамерні системи. Міцний склопакет – це 100%-ная гарантія захисту від шуму і можливої втрати тепла. Такі вікна ідеально підходять для житлових будов, виробничих приміщень, складів і інших.
/
Roto – відомий європейський виробник мансардних вікон високої якості. Застосування високотехнологічного устаткування разом з багаторічним досвідом дозволяє виготовляти міцні і надійні конструкції. Виробник враховує не лише якість матеріалів, але і зовнішній вигляд усієї конструкції. В результаті, користувач отримує надійні вікна з привабливим дизайном.
/
Компанія почала свою діяльність ще в 1948 році на одному з німецьких заводів. На сьогодні виробничі мощі цього бренду представлені 41 заводом, які розташовані в різних куточках світу. Високоякісні профільні системи Rehau – це ідеальне співвідношення гідної якості і неперевершеного набору технічних характеристик.
/
Оригінальна фурнітура цього бренду виконана з високоякісних матеріалів, за рахунок яких усі комплектуючі деталі працюють без яких-небудь збоїв. Вибираючи сучасну фурнітуру, кожен клієнт дістає відразу декілька функціональних можливостей для сучасних вікон: мікропровітрювання, а також – переклад фурнітури в літній або зимовий сезон.

 

3D ТУР

Ви можете переглянути наші роботи перейшовши в галерею з 3-д турами, на яких ми демонструємо готовий результат на реальних об'єктах. 3-д тури дозволять вам оцінити візуальний вигляд пропонованої продукції і зануритися в затишну атмосферу.

ВІДГУКИ

Слова вдячності про нашу роботу

Сертифікати якості

Детальніше ознайомитись з сертифікатами можна у нас в офісі або під час виміру у нашого співробітника

Ціни фірми «Стандарт вікна» дійсно низькі, і це спочатку дуже насторожувало. Після спілкування з адміністратором все стало на свої місця: вартість вікна залежить від його розміру, кількості камер, виду фурнітури і т.д. Можна вибрати профіль на будь-яку суму. Я скористався пропозицією і замовив вікно Rehau німецької якості. І мій відгук стане черговою похвалою цим профілем: у нього хороша звукоізоляція, надійні кріплення і пластик, який не жовтіє під прямими сонячними променями. Сподіваюся, що вікно прослужить мені довго. Спасибі фірмі, з вами зручно і вигідно співпрацювати!