Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ЄВРОВІКНА

Термін “євровікно” з’явився відносно нещодавно, але вже активно увійшов до повсякденного життя. Такі віконні конструкції стали ідеальним “замінником” стандартним дерев’яним конструкціям, які мали негерметичну основу, а саме – неякісну раму і стекла, що погано захищали від холоду і шуму з вулиці.

Сучасні євровікна, ціна яких приємно дивує своєю доступністю, це відмінне поєднання якості, надійності і довговічності. Перші євровікна були виконані виключно з металопластикового профілю і складалися з наступного набору компонентів :

Представлений набір забезпечував високі тепло- і звукоізоляційні властивості, просте обслуговування, а також – естетичний зовнішній вигляд моделі. Вибираючи євровікна, ціна яких вказана на сайті, покупець має можливість самостійно підбирати необхідну комплектацію:

Форму рами і колірної відтінок, виходячи з особливостей інтер’єру;

Дизайн і функціональні особливості сучасної фурнітури;

Кількість стулок і інше.

На той момент аналоги з дерева не могли складати реальну конкуренцію металопластикових конструкцій. На сьогодні кожен покупець має можливість вибрати євровікна з дерева, які по своїй міцності і надійності нічим не поступаються ПВХ-моделям. Єдина відмінність дерев’яних виробів від ПВХ полягає в матеріалі каркаса (віконної рами). Така основа виконана з бруса, який може скласти конкуренцію пластиковим аналогам, завдяки своїм технічним характеристикам.