Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

СКЛЯННЯ БАЛКОНУ В КИЄВІ

Балкон – додатковий простір в квартирі. Його можна використати під власні потреби впродовж усього року. Якщо конструкція засклена, то вона стає більше практичною. Ззовні не потраплять предмети, опади, холод. Житло стає теплішим і затишнішим. Але, перш ніж його склити, варто визначитися з типом конструкції. Розглянемо детально позитивні і негативні сторони усіх видів скління. Це дозволить зробити правильний вибір, що відповідає вашим вимогам і побажанням.

СКЛІННЯ БАЛКОНА

ВИДИ СКЛІННЯ БАЛКОНІВ Починаючи скління в першу чергу необхідно визначити головне – як саме склити балкон. Форма або вид скління залежать від виду балкона або лоджії і від Ваших переваг:
/ Низькі ціни

П-подібного скління

/

Г-подібного скління

/ Знижки до -20%

Лоджія скління

/

Французьке скління

/

Напівкругле скління

ВИГІДНЕ СКЛІННЯ БАЛКОНІВ : МЕТОДИ, СПОСОБИ, ВИДИ

Скління балкона під ключ – це можливість перетворити власний балкон не лише зовні, але і усередині, зробити його площу максимально корисною. В результаті, власники квартир дістають можливість розпоряджатися додатковим вільним простором, який повністю захищений від опадів і інших погодних умов. Виконуючи додаткову обшивку (зовнішню або/і внутрішню), можна отримати повноцінну житлову кімнату. Вибираючи послугу скління балкона Київ, кожен клієнт зможе ознайомитися з особливим набором безперечних переваг :

  • Затишок і комфорт в квартирі або будинку. Використання металопластикових вікон в процесі скління, дозволяє наповнити квартиру затишком і зробити її максимально комфортною для проживання усіх членів сім’ї.
  • Простий відхід. Мити конструкцію досить легко, а додаткове використання заглушки для пазику – надійний захист від постійного скупчення пилу і бруду.
  • Надійний профіль. Матеріали, узяті за основу, надійно захищені від процесів гниття, утворення корозії або ушкодження комахами.
  • Велика кількість світла. Вдень на балкон потраплятиме величезна кількість світла, що візуального збільшує вільний простір.
  • Економія витрат. В процесі скління балконів і лоджій власники квартир дістають можливість економити на платі за опалювання. Сучасні конструкції здатні на 30% збільшити теплоізоляцію житла.
  • Унікальний дизайн. Використання сучасних віконних конструкцій для скління дозволяє створити неповторний інтер’єр і оригінальний екстер’єр.
  • Тривала експлуатація. Майстра компанії Стандарт Вікна гарантують тривалий термін служби усієї конструкції, за рахунок застосування якісних матеріалів.
  • Відсутність деформацій. Незалежно від негативного впливу ззовні, такі вікна зберігають свою форму і колишній зовнішній вигляд, не деформуючись в процесі тривалої експлуатації.
  • Можливість замовити нестандартні рішення. Під замовлення наші фахівці пропонують різні варіанти, які відрізняються за формою і розмірам.

Це основний список переваг, які пропонують фахівці компанії Стандарт Вікна. В результаті, скління балкона Київ – послуга, яка затребувана не лише серед жителів столиці, але і також серед жителів усієї області.

АКЦІЇ НОВИНИ, СТАТТІ

Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”