Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

КОМПАНІЯ «СТАНДАРТ ВІКНА»

Наша компанія «Стандарт Вікна» працює на українському ринку з 2003 року. Ми є заводом виробником металопластикових вікон та дверей «Rehau», «Salamander», «OpenTeck». Крім виробництва пластикових вікон і вхідних металопластикових дверей ми займаємося сервісним обслуговуванням і ремонтом ваших старих пластикових віконних профілів. Наш дружний колектив – це професійні експерти в віконної галузі. Заміряють, монтажні бригади, менеджери – це далеко не весь список фахівців працюють у нас в компанії.
При першому знайомством з нами, ви напевно відчуєте, що колектив складається тільки з доброзичливих, порядних і професійних людей. Наша віконна компанія відрізняється від інших тим, що крім виробництва металопластикових вікон, скління балконів і терас. Наявність всіх комплектуючих і фурнітури, дозволить вам вибрати вироби на ваш смак і колір. За вашим бажанням, ми виготовимо конструкції за вашим індивідуальним замовленням.
/

Виробництво вікон

Використовуємо технологію євромонтажу за стандартом ДСТУ.
/

Доставка безкоштовна

Установка по Україні. Наша компанія працює без посередників, що обумовлює доступні ціни.
/

Висока якість продукції

Рецепт надійності и довговічності Нашої продукції в тому, что Ми не економімо на якості.

ВІКНА КОМПАНІЇ “СТАНДАРТ ВІКНА”

Відмінна якість за найнижчою ціною. Так говорять клієнти, які замовляли вікна в компанії “Стандарт вікна”. І це не рекламний слоган, а філософія і головне правило роботи нашої компанії на ринку установки пластикових вікон в Києві і Київській області.
Ви будете позбавлені тривожних переживань за результат, лише спостерігаючи з боку за швидкою і професійною роботою наших майстрів. Все, що вам треба зробити, це подзвонити в нашу компанію по телефону (067) 760-66-44 і викликати того, що заміряє.