Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Укоси НА ВІКНА

Навіщо потрібен пластиковий укіс для вікна?

Пластикові укоси на вікна – це незамінна деталь, яка активно використовується в процесі обробки верхньої, внутрішній і бічній частині віконного отвору. За допомогою таких компонентів вдається поліпшити теплоізоляційні властивості отворів, а також забезпечити надійний захист від вуличного шуму, що особливо важливо для жителів мегаполісів.

Серед величезного ряду достоїнств цієї моделі варто відмітити той факт, що монтаж укосів здійснюється відразу ж після закінчення установки вікон. Такі конструкції не потребують додаткової обробки (фарбування або обробка різними захисними засобами). Представлена конструкція виконує декоративну функцію і може стати ідеальним доповненням не лише для віконних отворів, але і також для дверних отворів. Сучасні пластикові укоси на вікна мають 5 основних елементів, які входять до їх складу :

СТАРТОВИЙ ПРОФІЛЬ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ ДЛЯ ФІКСАЦІЇ УКІСНОЇ ПАНЕЛІ ДО ВІКОННОГО ПРОФІЛЮ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯ НАБОРУ САМОРЕЗОВ

Головна перевага такого профілю полягає в наявності функціонально важливій деталі під назвою “дзьоб”. За рахунок такого “дзьоба” вдається запобігти наявності щілин і інших отворів, що утворюються між отвором і стартовим профілем. При цьому не знадобиться додаткове застосування всіляких силіконових речовин або спеціальних герметиків.
Панель може бути різної ширини
Як правило, стандартні панелі не перевищують відмітку в 600 мм найпопулярнішими моделями прийнято вважати панелі шириною від 200 до 300 мм, які мають замок з одного боку. Панелі, ширина яких складає 400-600 мм доповнені замками з двох сторін. Замок в таких панелях складається з двох частин: нижня частина використовується для монтажу конструкції по усьому периметру до віконного отвору, а бічна – для фіксації наличника по усьому периметру укосу.


Наличник декоративного типу, ширина якого складає близько 75 мм
Його головне завдання – приховати різні дефекти на поверхні стіни, де проводилася обробка. За допомогою наличника вдається створити закінчений зовнішній вигляд усієї конструкції.


Кутова кришка
Головне завдання такої кришки полягає в з’єднанні вертикального і горизонтального наличника з використанням відповідних клямок. Таким чином, вдається скоротити час, витрачений на монтаж укосів, оскільки майстрові не доведеться їх підрізувати під кутом 45 градусів.
Останній елемент системи – це клямка
Клямка, яка украй потрібна для надійної фіксації укосів до віконного профілю, при фіксації наличника до стіни, а також для фіксації кутової кришки. З допомогу клямки монтажні роботи виключають вірогідність використання герметиків, що позитивно позначається на терміні експлуатації усієї конструкції. Як правило, клямка виготовляється з поліпропілену завдяки литному методу.

ПЕРЕВАГИ ПЛАСТИКОВИХ УКОСІВ

Щоб пластикові вікна і віконний отвір в цілому отримали завершений дизайн після закінчення монтажних робіт, рекомендується скористатися спеціальними пластиковими укосами. Такий елемент конструкції має наступний набір безперечних переваг :

Компанія Стандарт Вікна пропонує високоякісні укоси, які відмінно впишуться в інтер’єр будь-якої кімнати і підійдуть для різних видів сучасних підвіконь. Причому монтаж укосів може проводитися окремо – після монтажу віконної конструкції, коли були виконані усі ремонтні роботи.

ПІДВИЩЕНИЙ РІВЕНЬ ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЇ
Завдяки канальній конструкції панелей і відсутності щілин між деталями зводиться до мінімуму можливість утворення конденсату, і покращуються теплоізоляційні властивості представлених укосів.
БЕЗПЕКА І ЕКОЛОГІЧНІСТЬ
Укоси Київ виконані з екологічно чистих матеріалів, які абсолютно безпечні для здоров’я людей. Саме тому такі конструкції часто монтують в різних медичних установах, школах і дитячих садах.
З ОФОРМЛЕННЯМ РІЗНИХ ВІКОННИХ ОТВОРІВ
Панель укосів має ширину до 600 мм Наявність замків з двох сторін дозволяє збільшити довжину при першій необхідності. Максимально допустима довжина конструкції складає 6000 мм
МОЖЛИВІСТЬ ПІДІБРАТИ БУДЬ-ЯКИЙ ВАРІАНТ ДЕКОРУ
Завдяки технології ламінації (різноколірна плівка), покупцеві доступні всілякі моделі укосів, які відрізняються багатої колірної палітри. Серед багатого асортименту також зустрічаються моделі з реалістичною імітацією під дерево або натуральний камінь.
ПРОСТИЙ І ШВИДКИЙ МОНТАЖ
Конструкція передбачає наявність п’яти різних деталей. Процес складання має на увазі застосування практичних клямок, без застосування герметиків. Така особливість дозволяє збільшити експлуатаційний термін укосів до 30 років. Крім того, в процесі виконання ремонтних робіт в приміщенні можна самостійно виконати демонтаж укосів, а після завершення робіт – встановити їх на колишнє місце.
ПРАКТИЧНА ЕКСПЛУАТАЦІЯ
Такі укоси не потребують особливого відходу і не бояться підвищеної вологості, що дозволяє їх монтувати в приміщеннях з високими показниками вологості.