Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

БАЛКОНИ

Не так давно в минулому минулому, велика частина наших людей застосовували свій особистий балкон для різноманітних цілей. Хтось зробив з балона комору, з метою збереження не потрібних габаритних предметів або пристосування для зими, а куди більше застосовували це місце, так це для зберігання консервацій і різних запасів продуктів на зиму.

На сьогодні, підхід до балкона істотно помінявся, власники намагаються застосовувати дорогоцінні квадратні метри балкона для житлових потреб і намагаються його не захаращувати зайвими речами. У випадку якщо ви підійдете з уявою до ремонту або переробки вашого балкона те, його можна завжди змінити в діючий офіс, маленький ботанічний сад, бібліотеку або маленьку кімнатку для ваших гостей, також в комору, проте вона має бути чиста і доцільно використана.

Повне переобладнання балкона зажадає висококласних знань і умінь у будівельних і ремонтних роботах, а самому займатися ремонтом, бути монтажників, заміряє, слюсарем, маляром і плиточником майже неможливо, хоча якщо Ви не супергерой, який має різні здібності. Неймовірно якісний і швидкий результат Ви маєте можливість отримати завдяки нашій компанії, якщо звичайно ж скористаєтеся послугами від нас. Ми пропонуємо Вам окрім звичайного скління балконів і лоджій, послугу балкон під ключ. Замовивши її ви позбавляєте себе різних турбот і переживань, а ми у свою чергу все зробимо за вас.

СКЛІННЯ БАЛКОНА

ВИДИ СКЛІННЯ БАЛКОНІВ Починаючи скління в першу чергу необхідно визначити головне – як саме склити балкон. Форма або вид скління залежать від виду балкона або лоджії і від Ваших переваг:
/ Низькі ціни

П-подібного скління

/

Г-подібного скління

/ Знижки до -20%

Лоджія скління

/

Французьке скління

/

Напівкругле скління

Послуги ті, що надаються нашою компанією “Стандарт Вікна” виконуються однією бригадою експертів, які мають величезний досвід в ремонтних і монтажних роботах. Внаслідок чого, споживач придбаває ідеально красиві балкон. Не забувайте, що замовляючи у нас послугу “балкон під ключ” В істотно економите непогану суму, оскільки усі роботи цілком, коштуватимуть Вам набагато дешевше, ніж окремо. Сервіс від нашої компанії містить цілий діапазон послуг згідно з ремонтними роботами і зміною об’ємів балконів і терас, а крім того і виготовлення на місці додаткових конструкцій ( якщо це знадобиться) . Все, що залишається зробити клієнтові – це гранично чітко обумовити свій вибір і своє бачення до ключових вимог по ремонту балкона. Усе інше, а це різні установки, монтажі, прибирання, доставку матеріалів, кріплень і додаткових аксесуарів – експерти компанії “Стандарт Вікна” беруть під свій контроль.

Не зайвим буде відмітити, що замовляючи усі послуги у однієї і тієї ж компанії по виконанню повністю усіх ремонтних і настановних робіт, Ви зможете заощадити до 40%, чим замовлятимете послуги у різних компаній окремо, адже у такому разі, ціна витрачена на послуги виросте в рази.