Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

БАЛКОН “ПІД КЛЮЧ”

ПОСЛУГИ І ЦІНИ НА БАЛКОН "ПОД КЛЮЧ"

Давно мрієте про теплий, функціональний і затишний балкон у своїй квартирі? Досвідчені професіонали компанії «Стандарт Вікна» втілять мрії в реальність. Ми перетворимо холодне і некомфортне приміщення в робочий кабінет, оранжерею, зону відпочинку або ж зробимо його продовженням вже наявної кімнати. Для початку такої трансформації вам достатньо зв’язатися з нашими консультантами в Києві. Після чого до вас приїдуть наші інженери, оцінять спектр робіт, зроблять необхідні заміри і запропонують можливі варіанти реалізації ремонту балкона.

Балкон під ключ – це комплекс ремонтних робіт, що дозволяють з некомфортного, холодного і / або старого об’єкта отримати затишне і функціональне приміщення. В результаті балкон може максимально зручно використовуватися для побутових потреб (сушіння білизни, зберігання речей), виступати повноцінною кімнатної (робочий кабінет, зона відпочинку) або стати частиною суміжній житлової кімнати.

Компанія «Стандарт Вікна» спеціалізується на виготовленні пластикових вікон в Києві. Ми співпрацюємо з кращими виробниками профільних систем (німецькі Rehau і Salamander, українські Open Teck і WDS), склопакетів (Glasstrosch і Guardian), фурнітури (Maco, Siegenia, Vorne, Kale, Axor та т.д.). Використовуючи ці висококласні комплектуючі, ми відразу після виконання замірів та підтвердження замовлення починаємо виготовлення віконних конструкцій, а потім доставляємо їх для монтажу в зручне для вас час. Наші майстри виконують професійну установку і будь-які інші ремонтні роботи. Все це дозволить вам отримати комфортабельний балкон чи лоджію з привабливою обробкою і відмінними показниками захисту від опадів, холоду, пилу і вуличного шуму.

ВІДМІННОСТІ І ОСОБЛИВОСТІ БАЛКОНА В КИЄВІ

Холодний балкон

Якщо вас цікавить облаштування додаткового простору для побутових потреб, тобто сушіння білизни після прання або зберігання речей, то на балкон під ключ ціна в Києві буде максимально доступною. В цьому випадку до цього приміщення не пред’являються підвищені теплоізоляційні вимоги. Що це означає для замовника:

  • можна виконати недороге скління з використанням якісних профільних систем з монтажною глибиною 60 мм, однокамерних склопакетів і практичною фурнітури;
  • додаткове утеплення стін, підлоги, парапету не потрібно;
  • в рамках комплексного ремонту виконується фінішна обробка, причому перевагу варто віддавати матеріалам, які не бояться вологи і стрибків температур. Оптимальний вибір – пластикові панелі або вагонка;
  • додатково замовляється виготовлення сушарок і / або меблів для зберігання (шаф, тумб і т.д.).

ТЕПЛИЙ БАЛКОН

Будь-який власник житла хоче, щоб ремонтні роботи на балконі або лоджії були якісними, швидкими і не дуже витратними. Здавалося б, чимось з цього точно доведеться жертвувати. Але якщо замовити балкон під ключ в Києві в компанії «Стандарт Вікна», то в максимально стислі терміни і за вигідною ціною можна отримати дійсно комфортні, затишні і функціональні квадратні метри.

Так зване «тепле» благоустрій націлене на забезпечення комфортної температури повітря круглий рік, що актуально як при приєднанні до суміжній кімнаті, так і при створенні самостійного функціонального простору, наприклад, робочого кабінету.

 

Ремонт балкона в цьому випадку включає:

  • установку висококласного скління з профілями (монтажна глибина не менше 70 мм) та 2-камерними енергозберігаючими склопакетами;
  • здійснення якісного утеплення стін, стелі та підлоги. Використовуються такі теплоізоляційні матеріали, як пінопласт і стиродур. Також вітається монтаж теплої підлоги;
  • для збільшення теплоізоляційних властивостей рекомендується виконання зовнішньої обшивки з утепленням;
  • обов’язково перед фінішною обробкою виконуються роботи по електропроводці.

Ще на теплому балконі може бути реалізований винос по плиті підстави, що дозволяє збільшити його корисну площу.