Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ПІДВІКОННЯ WERZALIT

Підвіконня Werzalit виготовляються в Німеччині понад сорок років, згідно неповторною і запатентованої технології. Вирубані дерева з хвойних порід дерев, змішуються з полімерними смолами і пресуються під значним тиском, і з високою температурою. Внаслідок чого, виходить цілісний використаний матеріал надзвичайної густини, над яким, проводять жорсткий контроль властивостей і якості з застосування різних способів і ступенів випробувань (кип’ятіння, впливу сонячного випромінювання, а крім того вплив хімічних і механічних пошкоджень).

У дизайні кімнати підбір кращого підвіконня вважається проблемою естетики. Не важливо, для чого Ви підбираєте підвіконня до себе додому, адже це може бути з кількох причин, щоб відповідати дизайну вашого будинку або підкреслити красу вашого вікна. З Werzalit можливо підібрати конфігурації і декори на будь-який смак і колір, а крім того є безліч розмірів, аж до 600 міліметрів завширшки і 6000 міліметрів тривалістю. 

Дійсно хороший підвіконня зобов’язаний відповідати найбільш суворим стандартам і будівельним вимогам. Підвіконня Werzalit відповідають найвищим вимогам. Результат – постійне властивість підвіконь Werzalit, що мають неповторними багатофункціональними достоїнствами: прекрасна міцність конструкції, пило і вологозахист, а також експлуатація на довгі-довгі роки. 

ПІДВІКОННЯ WERZALIT МАЮТЬ НАСТУПНІ ВЛАСТИВОСТІ:

Величезна кількість безперечних переваг – це безперечна заслуга ретельного контролю на усіх етапах виробництва.
Висока водостійкість;
Технологічність;
Екологічна безпека;
Морозостійкість до-50С;
Проста обробка і монтаж;
Стійкість до механічних пошкоджень;
Висока міцність;
Термостійкість до + 90С і при короткочасному впливі до + 180С;
Стійкість до впливу ультрафіолету;
Зручні розміри;
Оздоблення зрізів під колір
декору;
Випускається цільними монолітними плитами.
Чи не схожа на інші наша компанія «Стандарт вікна» виготовить для Вас особливу двері, яка прикрасить Ваш будинок, зробить його гостинним і комфортним. Установка металопластикових дверей – це Ваш крок назустріч комфорту.

АКЦІЇ НОВИНИ, СТАТТІ

Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”