Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ЗАМІНА СКЛОПАКЕТУ В КИЄВІ

В процесі покупки склопакетів кожен клієнт дотримується думки, що дана продукція прослужить йому досить довгий час – як мінімум 50 років. Інші власники квартир і будинків дотримуються думки, що склопакет, ціна якого відрізняється демократичністю, розрахований на 20-25 років експлуатації. Однак ніхто не бере до уваги такі важливі нюанси, як:

  • правильний і дбайливий догляд за віконними конструкціями;
  • дотримання основних правил їх монтажу;
  • акуратна експлуатація;
  • регулярні перевірки фурнітури та обслуговування усього вікна.
 

Крім того, далеко не кожен користувач має можливість контролювати свою силу натискання на фурнітуру, постійно стежити за регулюванням вікон. Адже ці всі фактори відіграють далеко не останню роль при визначенні певного терміну служби склопакетів.

У разі пошкодження склопакету зовсім не обов’язково замовляти нову віконну конструкцію, адже майстри компанії «Стандарт Вікна» пропонують виконати заміну пошкодженого склопакету. Така послуга обійдеться набагато дешевше в порівнянні з покупкою і установкою нового вікна. Фахівці допоможуть підібрати найбільш підходящу модель для будь-якого приміщення, після проведення певних замірів.

СТАНДАРТ ВІКНА — ЦЕ КОМПАНІЯ, ЯКА ПРОДАЄ ЯКІСНІ ВІКНА, АЛЕ НАБАГАТО ДЕШЕВШЕ НІЖ У ВСІХ! ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ!

Власне виробництво дозволяє уникнути націнок посередників! Завдяки правильним комплектуючим % браку зведений до мінімуму! Навчений персонал установників дозволяє гарантувати якість усіх видів робіт на довгі роки! Усе це призводить до можливості зниження цін – для Вас – шановані Замовники! Як ми з Вами співпрацюватимемо, 4 прості кроки.

Заявка чи дзвінок

З сайта або по телефону ми працюємо для Вас з 8:00 до 23:00 без вихідних

Безкоштовний замір і прорахунок вартості в течії години

+ знижка до 10% на продукцію

Передоплата 100% або оплата повністю

+ послуга кредитування або розстрочки. Можливість оплати по безналу

Якісна установка металопластикових вікон

Ми ЗАВОД, і у нас гарантія до 10 років! 22 бригади майстрів в штаті

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ЗАМІНИ СКЛОПАКЕТУ

Заміна склопакету – одна з найпопулярніших послуг на сьогоднішній день. Часто власники квартир і будинків звертаються з проханням виконати заміну склопакету, який був пошкоджений без будь-якого зовнішнього фізичного впливу. Такі проблеми трапляються з кількох причин:

  • Порушена установка прокладок – це спеціальні пластини, які укладаються під склопакет по всьому його периметру. У цьому найчастіше винен майстер, що виконував установку віконних конструкцій. В результаті неправильного монтажу даної прокладки на скло виявляється величезне навантаження, від якого воно лопається. Це також виникає через неправильно підібраний розміру прокладки.
  • Усадка будинку – ще одна не менш поширена причина. Це стосується новобудов, які були зведені «на швидку руку» і здані в експлуатацію. Таким чином, тріскаються навіть найщільніші склопакети.
  • Температурний шок або різкий термічний удар – відбувається в процесі різного впливу температурних показників. Така проблема відбувається в результаті того, що скло нерівномірно нагрівається – одна частина може прогріватися швидше, а друга – залишатися холодною.
  • Погано закручені шурупи або наявність сторонніх предметів. Таким чином, здійснюється зсув склопакету, який йде в бік і впирається в саморізи або цвяхи. Це призводить до утворення відколу, який з часом перетворюється в повноцінну тріщину.
  • Мінімальний зазор між склопакетом і віконною рамою – відбувається через неправильно розраховані розміри або в результаті виробничої помилки. Тому склопакет занадто щільно заходить в віконну раму, що підтверджує величезне навантаження на його конструкцію.
  • На склопакеті з самого початку була невелика тріщина – це відноситься до категорії виробничого браку.

Заміна здійснюється також через розгерметизацію, в процесі якої погіршуються тепло- і звукоізоляційні характеристики віконної конструкції. Такі моделі починають пропускати холодне повітря і вологу з вулиці. В іншому випадку в будинку завжди буде протяг.

Міняти склопакети Київ компанія «Стандарт Вікна» рекомендує також в тому випадку, якщо скло було розбите стороннім предметом. Людський фактор ніхто не відміняв, тому це є ще однією не менш поширеною причиною.

АКЦІЇ НОВИНИ, СТАТТІ

Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”