Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ВІКНА З ШПРОСАМИ ЗА НИЗЬКИМИ ЦІНАМИ В КИЄВІ КУПУЙТЕ У НАС

Компанія “Стандарт Вікна” давно має репутацію фірми, здатної приємно дивувати. Тому що тільки у нас ви зможете знайти варіанти оформлення вікон, які не може запропонувати вам жоден з наших конкурентів. Сьогодні ми здивуємо вас ще раз і розповімо про абсолютно особливий вид декорування інтер’єру – систему шпросов. Цей вид віконних конструкцій має на увазі проміжні вертикальні і горизонтальні планки для металопластикових вікон. Зовнішній вигляд будинку перетворюється в одну мить, немов ви оновили увесь його фасад. Зацікавилися? Зараз все розповімо детально. Значна частина наших клієнтів ніколи не чула про шпросах, проте отримавши інформацію, робила свій вибір саме в їх користь. Віконні рішення такого типу роблять будинок набагато затишнішим усередині. При цьому екстер’єр чекає кардинальне перетворення.

МОЖЛИВІ ВАРІАНТИ ВІКОН З ШПРОСАМИ

ДОВІРИТИ РОБОТУ ПРОФЕСІОНАЛАМ

Чому треба подзвонити саме в компанію “Стандарт вікна”? Це просто. Виробництво і установка вікон з шпросами є технологічно непростим процесом. При цьому відсутність досвіду і необхідних технологій у виготівника можуть привести до сумних результатів і браку : ви втратите свої гроші. В процесі вибору вікон зі вбудованими декоративними конструкціями необхідно довірити їх виробництво і установку тільки професіоналам. Наші працівники мають необхідний досвід виготовлення і проведення монтажних робіт будь-якої складності. Результат ми гарантуємо. Більше того, компанія ” Стандарт вікна” надасть вам офіційну гарантію на термін в 5 років. Ми виправимо абсолютно будь-яку проблему, яка може виникнути в процесі експлуатації.

ВИДИ ШПРОС

Віконні шпроси виконують декоративну функцію. Дерев’яні планки встановлені в склопакеті. По вашому бажанню, можна вибрати будь-який малюнок переплетення і колірну гамму. Завдяки шпросу, навіть будь-який інтер’єр перетворюється на дорогоцінний діамант. Віконні шпроси ідеально виглядають у будь-якому дизайнерському рішенні і роблять ваш віконний отвір на вигляд значно більше, чим воно виглядає насправді. В середньому шпроси мають ширину в сім, вісімнадцять і двадцять п’ять міліметрів. Вони можуть бути в ламінації або мати лакове покриття. Колірна гамма шпросов, зазвичай підбирається під відтінок профілю, але і допускаються можливості зробити контрастні варіанти.

Шпроси на вікна

Відмінна якість

9165.00грн