Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ФУРНІТУРА VORNE

Популярна фурнітура VORNE – продукція турецької компанії-виробника İleri Kalıpçılık, яка була заснована в 1985 році. Упродовж довгого часу компанія підтримувала співпрацю з відомими фірмами-виробниками віконної фурнітури в Німеччині. Саме тому аксесуари VORNE відрізняються німецькою якістю, міцністю і надійністю.

Турецька компанія випускає продукцію, яка призначена для різних моделей сучасних металопластикових вікон. Продумана конструкція фурнітури припускає її монтаж навіть на дерев’яні вікна, що робить її дуже популярною і затребуваною по усій Європі.

Для усіх виробів цього бренду характерно: тривалий експлуатаційний термін, простий спосіб регулювання і монтажу. Фурнітура для пластикових вікон, запропонована компанією “Стандарт Вікна”, відповідає сертифікатам якості, що були отримані від незалежних експертів.

Компанія пропонує не лише надійні віконні конструкції, але і також допоможе виконати монтаж, регулювання вікна, підготувавши його до експлуатації. Таким чином, клієнти мають можливість скористатися повним комплексом послуг – починаючи з проведення вимірів і, закінчуючи здачею готової роботи.

ВІКОННО-ДВЕРНА ФУРНІТУРА VORNE

На особливу увагу заслуговує комплектація фурнітури, яка представлена в декількох можливих варіаціях. Таким чином, покупець зможе підібрати стандартний варіант або ж віддати перевагу моделям з додатковими функціями.

  • У стандартний комплект входять: універсальні петлі, засуви, а також ножиці, що потрібні для комфортного використання віконного блоку. В якості доповнення для вдосконаленого набору використовуються ножиці і серединні засуви із спеціальною цапфою. Крім того, інженери передбачили наявність того, що блокує, який представлений в парі з мікроліфтом, і механізм, що тривимірно регулює нижні петлі.
  • Сучасний набір з багатофункціональними ножицями включає відповідний механізм щілинного провітрювання, надійний захист від помилкового відкривання віконних конструкцій, а також їх випадкового закриття.
  • Набор “легкий хід, сильний притиск” укомплектовувань надійними цапфами, які своєю конструкцією нагадують ролики, що обертаються.

Крім того, покупець має можливість замовити і інші компоненти фурнітури. Це можуть бути всілякі різновиди петель або подовжувачів. За бажанням можна придбати противовзломные механізми і інші комплектуючі.

АКЦІЇ НОВИНИ, СТАТТІ

Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”