Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ЕЛЕКТРИКА НА БАЛКОН

Виконуючи будівельно-ремонтні роботи на балконі, важливо потурбуватися про благоустрій цього приміщення. Йдеться про грамотну організацію освітлення, що дозволяє функціонально використати додаткову вільну територію.

Освітлення балкона знадобиться у тому випадку, якщо власник квартири планує перетворити балкон і зробити додатковий робочий кабінет. Таким чином, необхідно потурбуватися про достатню кількість розеток, які знадобляться для підключення комп’ютера, а також допоміжної техніки.

Для опалювання цієї території більшість власників застосовують теплу полу. Якщо йдеться про заздалегідь утеплений балкон, тоді є необхідність встановити конвектор – для цього також знадобиться монтаж окремої електроточки.

Складність виконання електромонтажних робіт полягає в тому, що доводиться працювати з електрикою. Потому треба дотримуватися правил безпеки і довіряти виконання усіх робіт справжнім професіоналам.

Важливо правильно підібрати набір необхідних електроприладів, адже їм належить працювати в умовах підвищеної вологості і холодного повітря (характерно для не утеплених і не засклених балконів).

ЕЛЕКТРИКА НА БАЛКОНІ І ЛОДЖІЇ В КИЄВІ

Дотримуючись основних правил безпеки, вдається виключити поразку електричним струмом або утворення короткого замикання. Компанія “Стандарт Вікна” пропонує професійну допомогу електриків, які зможуть провести електропроводку на лоджії після завершення основних ремонтних робіт. Прокладення електропроводки виконується двома можливими способами:

  1. Прихований спосіб. Цей метод актуальний, коли в процесі обробки кімнати були використані матеріали, які легко запалюються (натуральна деревина). Для цього використовують спеціальну штробу, в якій “ховається” проводка. Для підвищеної міри безпеки доцільно використати гофровану трубку. Перевага застосування цієї труби полягає в тому, що вона виготовлена з матеріалів, що перешкоджають подальшому поширенню вогню у разі займання. Такий матеріал з легкістю гнеться і розрізає, дозволяючи майстрові відрізувати необхідний шматок.
  2. Відкритий спосіб. Кріплення проводки здійснюється із застосуванням відповідних кліпс. Така проводка завжди знаходиться на видному місці. Перевага цього розташування дротів полягає в тому, що власник квартири має можливість у будь-який момент виконати підключення необхідної кількості светоточек. Мінус відкритого способу – зіпсований інтер’єр, в якому усі дроти постійно знаходяться на видноті, тим самим вони псують зовнішній вигляд балкона.

Використовуючи останній спосіб фіксації проводки, рекомендується скористатися додатковими електромонтажними каналами, в які поміщається проводка. Такой пластиковий короб фіксується за допомогою дюбелів. Замаскувати короб вдається із залученням предметів інтер’єру, використовуючи різні варіанти облицювання або навісні стелі.

Майстри компанії “Стандарт Вікна” рекомендують проводити електромонтажні праці до початку виконання фінішної обробки. Замовляючи балкони під ключ, власник квартири дістає можливість скористатися професійною допомогою досвідчених майстрів, які грамотно виконають увесь спектр робіт. Дотримання усіх правил безпеки, а також використання високоякісних матеріалів для ізоляції допоможе фахівцям якісно виконати поставлені завдання.

ЯК ПРОВЕСТИ ЕЛЕКТРИКУ НА БАЛКОН?

Освітлення балкона – важлива і невід’ємна частина комфорту в цьому приміщенні. Щоб провести світло, потрібно буде дотримуватися певної послідовності виконання робіт.

Перший пункт – це підготовка до майбутнього робітника процесу. Професійні майстри створюють схему для майбутнього монтажу проводки, що дозволяє врахувати основні моменти і не упустити важливі деталі під час роботи.

В першу чергу, фахівці проведуть точний розрахунок навантаження, враховуючи потужність приладів, які працюватимуть на балконі. Це дозволяє надалі уникнути можливого короткого замикання. Також, на цьому етапі потрібно буде вирішити наступні спірні моменти:

  • яким чином планується установка усіх деталей;
  • який переріз дроту треба підібрати;
  • з якого матеріалу має бути виготовлений дріт;
  • оптимальна довжина кабелю для роботи;
  • скільки витратних матеріалів знадобиться – розетки, світильники, вимикачі і інші прилади.

Від якості виконаної підготовки безпосередньо залежить подальший робочий процес. Саме тому такий етап потребує особливої уваги, оскільки має на увазі підбір високоякісних матеріалів для електромонтажних робіт.

АКЦІЇ НОВИНИ, СТАТТІ

Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”