Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

РУЛОННІ ЖАЛЮЗІ

Рулонні жалюзі – це комфортний і зручний тип сонцезахисного декору металопластикових вікон. На відміну від штор – дані конструкції не створюють пилоутворення, а отже, найбільш елементарні в залицянні. Виглядають вони вражаюче, а різний вибір кольорової гами підходить до кожного дизайну.

Дана конструкція максимально проста у виробництві, установці і експлуатації. Внаслідок універсальності подібні жалюзі підходять для металопластикових вікон різної конфігурації та обсягів. Рулонні жалюзі – це найбільш розкішна і практична конструкція. Жалюзі мають найбільш важким механізмом, і з цієї причини їх ціна в кілька разів більше ніж їх аналогів. Унікальність даної системи в тому, що вона сама по собі дуже складна. Жалюзі рулонні, незалежно від виду, вельми елементарні й комфортні в експлуатації, вони грунтовно закривають вікна від ясного сонця. 

Довговічність рулонних штор гарантує не складністю механізму управління, а крім того міцний матеріал, що заздалегідь обробляють різними засобами які не дають матеріалу вигоряти на сонці. Ціна на рулонні жалюзі залежить від матеріалу при виробництві конструкції, країна виробник, а також бренд.  

Купити рулонні жалюзі від компанії «Стандарт Вікна» – це дуже хороша ідея, завдяки ним ви позбавите себе від зайвого яскравого світла в денний час доби. Наші експерти візьмуть виміри в комфортне для вас час. Виготовлення рулонних жалюзі відбувається за 1 день, а їх установка не більше 1 години. 

ЯК ВИБРАТИ РУЛОННІ ШТОРИ В КИЄВІ І КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЗА НИЗЬКОЮ ВАРТІСТЮ?

Замовити рулонні жалюзі ВИ можете 2-мя методами: 1. Запросивши того, що заміряє з прикладами зразків до вас додому; 2. Вчинити виміри самостійно і повідомити їх вашому персональному менеджерові в нашій компанії. При кожному виді замовлення цього виробу Ви отримаєте детальні консультації від наших експертів по вибору і купівлі рулонних жалюзі.

РУЛОННІ ШТОРИ НА ПЛАСТИКОВІ ВІКНА

Декор для віконного отвору – істотна складова частина сьогоднішнього житла. Неважливо, для якої кімнати ви їх використовуватимете. Це може бути кухня, особистий кабінет, спальня або заміський будинок. Рулонні фіранки на пластикові вікна – це ідеальне рішення освіжити вашу кімнату і гарантувати вікнам солнцезащиту за доступною ціною. Цей виріб має достаток позитивних сторін. Наш інтернет магазин “Стандарт Вікна” пропонує кожному замовити якісні і недорогі рулонні штори. Наші офіси знаходяться в місті Київ і бровари.

АКЦІЇ НОВИНИ, СТАТТІ

Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”