Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ФУРНІТУРА MACO

Компанія Масо заснована в Австрії Лоренцом Майером в 1947 році, хоча перша її продукція – фурнітура для меблів і залізні вироби – випускалася ще в 30-і роки. Нині компанія займає одну з лідируючих позицій на ринку металевої фурнітури для вікон і дверей з будь-якого матеріалу: дерева, алюмінію і металопластика.

Свої пріоритети фірма бачить у високій якості, довговічності і стійкості фурнітури до злому. Виробництво Масо цілком автоматизоване і оснащене передовою системою контролю якості готової продукції. Металева фурнітура цієї компанії була відмічена сертифікатом якості DIN ISO 9001 першої в Європі.

Також слід згадати, що Масо першою у світі встановила поворотно-відкидну віконно-дверну фурнітуру, блокує відкидання стулки і реалізувала функцію регулювання нижньої петлі стулки. Не зупиняючись на досягнутих високих результатах, компанія постійно удосконалюється і рухається вперед. Безперечна якість її продукції визнана практично у всьому світі, а представництва Масо розташовані у більш ніж 30 країнах світу, у тому числі і в Україні.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ФУРНІТУРИ MACO

Універсальні шаблони для петель і ножиц

Вбудований блокиратор откида

Блокуючий мікроліфт

Тихий і плавний хід стулки

Універсальна проміжна петля

Одні з найвищих показників противовзломности

Багатоступінчаста ручка

Додатковий закріпний елемент для надійнішої фіксації стулки

Широкий діапазон колірних рішень накладок і ковпачків