Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ВИБРАТИ ЖАЛЮЗІ НА ВІКНА В КИЄВІ ЛЕГКО

НАШІ ПОСЛУГИ НА УСТАНОВКУ ВІКОН І ЖАЛЮЗІ


При облаштуванні вікна рано чи пізно необхідно зробити вибирання засобу захисту від занадто яскравого сонця вдень і пильних поглядів вночі. Традиційно, вікна закривалися шторами або віконницями. Проте сьогодні є зручніший спосіб – жалюзі. Віконні жалюзі мають декілька істотних переваг: простота у використанні і відході, захист від сонця (у тому числі і підвіконня зі всім що на нім коштує або росте), забезпечення приватності увечері. Крім того, віконні жалюзі можуть відмінно вписатися в практично будь-який інтер’єр, завдяки великій кількості форм і кольорів. Итак, давайте розглянемо які види жалюзі існують і з’ясуємо де краще всього їх використати.

Горизонтальні жалюзі. Найпоширеніший варіант оформлення вікна. Ідеально підійдуть для невеликих віконних прорізів в більшості сучасних квартир. Як правило, виготовлені з алюмінію або пластику, хоча останнім часом все більшої популярності набувають горизонтальні тканинні жалюзі. Вони так само прості у використанні, як і звичайні, при цьому створюють особливий затишок в інтер’єрі. Також горизонтальні жалюзі можуть бути дерев’яними або шкіряними.

Вертикальні жалюзі. Нерідко їх використовують як альтернативу звичайним шторам в квартирах, крім того вертикальні жалюзі часто присутні в офісах (вони добре підходять до великих вікон і гармонують з інтер’єром). Складаються з з’єднаних воєдино окремих смужок (ламелей). Комбінуючи різні кольори можна домогтися майже будь-якого колірного рішення. Дозволяють змінювати рівень світлотіні для досягнення максимально комфортного рівня освітлення.

/

Горизонтальні жалюзі від 1200 грн

/

Вертикальні жалюзі від 1200 грн

/

Рулонні жалюзі від 1200 грн

Рулонні жалюзі. Використовуються в приміщеннях які вимагають максимального затемнення. Тканинні, як правило, володіють антибактеріальними і пиловідштовхуючими властивостями. Практичні і зручні в установці.

Читаючи все вищевикладене, Ви, напевно вже зрозуміли, що жалюзі повинні підходити не тільки по дизайну і кольору, але і за функціональними характеристиками. Якщо ви встановлюєте жалюзі в кухню або санвузол, то підійдуть пластикові або металеві вироби, так як вони вологостійкі і найлегше миються. А ось в кімнату з акустичною системою або домашнім кінотеатром краще підійдуть жалюзі з тканини. Нарешті, для дитячих кімнат просто знахідкою можуть стати рулонні жалюзі. Безумовно, вибір залишається за Вами. А при необхідності ви завжди можете проконсультуватися з професіоналами.

АКЦІЇ НОВИНИ, СТАТТІ

Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”