Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Якісні недорогі пластикові вікна в Києві

Бажання купити недорогі пластикові вікна цілком логічне. Для більшості покупців фактор ціни залишається визначальним. Знайти дійсно збалансоване рішення під силу кожному. Головне, щоб привабливий цінник не йшов у розріз з якістю.

 

Так, якщо ви шукаєте недорогі пластикові вікна, які порадують високими експлуатаційними властивостями, то звертайтеся в «Стандарт вікна». Якщо ви знайдете ціну в Києві нижче, то ми компенсуємо вам цю різницю. При цьому ви отримаєте функціональний, довговічний виріб, тобто ні про яку економію на якості мови не йде.

НАЙДЕШЕВШІ МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА

Недорогі вікна і відверто дешеві – це різні поняття. Погоня за дешевизною повинна бути розумною. Якщо на дві однакові за розмірами і всіма комлектуючими конструкції різниця в ціні перевищує 5-10%, то у вас повинні виникнути сумніви. Може виявитися, що найдешевші вікна в Києві – це низькоякісний виріб.

Занадто велика різниця в ціні може означати наступне:

 • використання профілю з товщиною зовнішньої стінки менше 2.5 мм (подібне свідчить, що профільна система не відповідає класу А);
 • відсутність армування в профілі, в результаті він не зможе адекватно впоратися з механічними і вітровими навантаженнями;
 • застосування невідповідних сучасним вимогам склопакетів;
 • відсутність базової за сучасними мірками фурнітури для провітрювання;
 • застосування фурнітурних елементів низької якості, в тому числі з пластиковими деталями;
 • наявність браку (наприклад, втрата герметичності склопакета).

Такі дешеві вікна виявляться недовговічними, і незабаром доведеться думати про повторне скління.

КУПИТИ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА НЕДОРОГО: ЩО ПРОПОНУЄ КОМПАНІЯ «СТАНДАРТ ВІКНА»

Ми, як безпосередній виробник віконних конструкцій, пропонуємо великий вибір продукції. Є в нашому асортименті і недорогі пластикові вікна. Але це гарантовано якісні вироби без браку, порушення актуальних будівельних норм і вимог до енергозбереження. Так, наші недорогі металопластикові вікна в Києві характеризуються такими технічними параметрами:

 • мінімальна монтажна глибина рами 60 мм;
 • товщина зовнішньої стінки профільної системи від 2.7 мм;
 • обов’язкова наявність армування зі сталлю товщиною від 1.3 мм;
 • бюджетні рішення від української марки OpenTeck;
 • наявність мінімум 2 ущільнюючих контурів;
 • функціональна фурнітура перевірених виробників, в тому числі Vorne.

А ще купуючи у нас недорогі металопластикові вікна ви отримуєте професійний монтаж з безкоштовною доставкою конструкції на ваш об’єкт.

НЕДОРОГІ ВІКНА: ЩО ВПЛИВАЄ НА ЦІНУ?

До основних факторів ціноутворення відноситься наступне:

 • розмір віконної конструкції. Чим він більший, тим вище вартість;
 • форма. Недорогі пластикові вікна – це стандартні прямокутні або квадратні вироби. Арочні, круглі, трикутні і т.д. коштують значно дорожче;
 • комплектуючі, в тому числі бренд і технічні особливості профільної системи, склопакета, фурнітури;
 • конфігурація вікна. Чим більше стулок, складніше набір фурнітури елементів, тим вище підсумкова вартість конструкції. Додатково збільшує вартість присутність розсувних систем і інших аксесуарів;
 • дизайнерські особливості. Недорогі вікна – це вироби з білосніжним кольором профілю, відсутністю будь-яких прикрас на склі і т.д. За ламинацию, шпроси, вітражі та інші декоративні особливості необхідно доплачувати.

Ще на вартість впливають такі елементи комплектації, як відлив, підвіконня і москітна сітка. Ще до 15-20% від кінцевої ціни доводиться на найважливіші послуги, тобто транспортування готового виробу, виконання установки після попереднього демонтажу старої віконної конструкції і т.д.

ЯКІСНІ ВІКНА: ЦІНА І ОСОБЛИВОСТІ

Вартість і якість вікон нерозривно пов’язані. Але недорогі вікна зовсім не обов’язково поступаються в таких ключових параметрах, як загальна надійність, довговічність, збереження вихідного зовнішнього вигляду і т.д. А при грамотному підході до вибору, можна заощадити гроші і взагалі не програти в якості. Для цього потрібно, наприклад:

 • відмовитися від хитромудрих форм і дизайнерських особливостей;
 • скоротити число стулок;
 • чітко розібратися з пріоритетами. Наприклад, якщо ви не живете на перших або останніх поверхах будівлі, то еталонні протизламні характеристики не потрібні. Або ж при наявності централізованого опалення без можливості індивідуального регулювання споживання не потрібно переплачувати за конструкції з максимальними показниками енергозбереження.

БЮДЖЕТНІ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА: ЯК ВИБРАТИ ПІДХОДЯЩИЙ ВАРІАНТ

Недорогі металопластикові вікна в Києві слід підбирати з урахуванням конкретних потреб. Вони у різних замовників відрізняються. Для багатоквартирних будинків основні вимоги, як правило, такі:

 • якісна вентиляція (можливості провітрювання);
 • висока звукоізоляція (особливо, якщо вікна виходять на гучну вулицю, трамвайні колії і т.д.);
 • загальна безпека (для мешканців перших двох і останнього поверху);
 • захист дітей (для сімей з дітьми).

У приватних домоволодіннях навіть недорогі пластикові вікна повинні забезпечити належні енергозберігаючі властивості. А переплата за більш якісні конструкції з точки зору теплоізоляції здатна окупити себе через кілька зимових сезонів.

ДЕ ЗАМОВИТИ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА В КИЄВІ

На це питання є одна універсальна, безпрограшна відповідь. Замовляти пластикові вікна завжди доцільно у безпосереднього виробника. Компанія з виробничими потужностями гарантує належну якість, мінімальні терміни виготовлення і вигідну вартість без націнок, наявних у посередників. Ці переваги пропонує і наша компанія – «Стандарт вікна».

5 ПРИЧИН КУПИТИ ЯКІСНІ ВІКНА НЕДОРОГО В КОМПАНІЇ «СТАНДАРТ ВІКНА»:

 1. Присутність на віконному ринку Києва понад 10 років і безліч задоволених клієнтів.
 2. Власні виробничі потужності.
 3. Співпраця з перевіреними виробниками профілю, склопакетів і фурнітури.
 4. Професійний і швидкий монтаж. У нас 22 бригади установників в Києві.
 5. Гарантія 5 років. Вона поширюється на всі, в тому числі недорогі пластикові вікна нашого виробництва.

ХОРОШІ НЕДОРОГІ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА: 3 КРИТЕРІЇ ПРАВИЛЬНОГО ВИБОРУ

 1. Комплектуючі (профільна система, склопакет і фурнітура) перевірених брендів.
 2. Якісний монтаж, що виконується професіоналами.
 3. Відповідність конкретної комплектації наявним потребам.

ДЕШЕВІ ПЛАСТИКОВІ ВІКНА НА ДАЧУ

У приміщення сезонних, до яких відносяться дачні будинки, можна встановити самі прості і доступні ПВХ-конструкції. Вони забезпечать еталонну герметичність, високу надійність і довговічність. А ось висока теплоізоляція (2-камерний склопакет і профіль монтажною шириною від 70 мм і більше) тут не обов’язкова.

Точно також самі бюджетні рішення підходять для скління веранд, тимчасових офісів, літніх кухонь, різних нежитлових приміщень, включаючи підвали, горища і т.д.

ПЛАСТИКОВІ ВІКНА ДЛЯ БУДИНКУ: ЦІНА

З точки зору енергозбереження в житлові приміщення рекомендується установка вікон з 2-камерним склопакетом і профільною системою з монтажною глибиною від 70 мм. У нашій компанії такі конструкції з поворотно-відкідною фурнітурою коштують менше 2000 грн для розміру 750 x 1 350 мм. Аналогічне глухе вікно обійдеться ще дешевше – в районі 1500 грн.

У випадку зі склінням завжди потрібно брати віконні конструкції під замовлення, тобто з попереднім виконанням вимірів на об’єкті. Готові вікна, пропоновані в будівельних супермаркетах, зазвичай коштують дешевше, але вони виконані за стандартними розмірами і однієї конфігурації (відкриття, кількість частин і т.д.). На практиці навіть два сусідніх вікна в одному будинку можуть відрізнятися один від одного, не кажучи вже про різні будівлі. Також якість готових віконних конструкцій в магазинах природньо найнижча (тонке армування всередині або відсутність його і т.д.)

Плюс купуючи у нас, ви отримуєте професійний монтаж, а від нього також прямо залежать експлуатаційні властивості вікна. А також великий вибір профільних систем, фурнітури, склопакетів, підвіконь, всього не перелічити.

НЕДОРОГІ ВІКНА REHAU

Ми співпрацюємо з перевіреним німецьким виробником профілів – концерном «Рехау». Як наслідок, навіть ці висококласні вироби ви можете купити за найвигіднішою ціною й зі знижкою до 20% і більше. Так, вартість EURO-DESIGN 60 у нас стартує від 2460 грн, а EURO-DESIGN 70 – 2950 грн.

ПЛАСТИКОВІ ВІКНА: КАЛЬКУЛЯТОР НА САЙТІ «СТАНДАРТ ВІКНА»

Якщо ви хочете взяти недорогі пластикові вікна від виробника, то почніть пошуки відповідної конструкції на нашому сайті. Зручний калькулятор, дозволить порівняти розцінки на ті чи інші комплектації. А наші консультанти зателефонують через 15 хвилин і дадуть відповідь на будь-які ваші запитання.