Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

МОСКІТНА СІТКА НА ПЛАСТИКОВІ ВІКНА

Москітні сітки Київ – невід’ємне доповнення для пластикових вікон. За допомогою цієї конструкції вдається розв’язати проблему настирних комах в літній сезон, а також захистити квартири або удома від попадання пилу (особливо важливо для жителів мегаполісів, чиї будинки знаходяться біля проїжджої частини).

Усі деталі сітки москітною виконані з якісних і екологічно чистих матеріалів. Безпечні матеріали не виділяють в повітря небезпечні і токсичні елементи навіть при нагріванні під впливом ультрафіолетових променів. Продумана конструкція дозволяє сітці зберігати свою форму і не деформуватися при впливі ультрафіолету або різких температурних перепадів.

Щоб москітна сітка на вікно прослужила упродовж тривалого часу, необхідно правильно за нею доглядати. Адже така модель виконує функцію певного “віконного фільтру” : через неї проходить пил, бруд, який розноситься з вітром.

Окрім обов’язкового чищення після і перед кожним сезоном, слід також знімати сітку в зимовий період. Адже під дію лютих морозів матеріал деформується.

Компанія “Стандарт Вікна” пропонує великий вибір різних москітних сіток, які відрізняються міцністю, надійністю і стійкістю до атмосферних осідань.

СТАНДАРТ ВІКНА — ЦЕ КОМПАНІЯ, ЯКА ПРОДАЄ ЯКІСНІ ВІКНА, АЛЕ НАБАГАТО ДЕШЕВШЕ НІЖ У ВСІХ! ГАРАНТІЯ 10 РОКІВ!

Власне виробництво дозволяє уникнути націнок посередників! Завдяки правильним комплектуючим % браку зведений до мінімуму! Навчений персонал установників дозволяє гарантувати якість усіх видів робіт на довгі роки! Усе це призводить до можливості зниження цін – для Вас – шановані Замовники! Як ми з Вами співпрацюватимемо, 4 прості кроки.

Заявка чи дзвінок

З сайта або по телефону ми працюємо для Вас з 8:00 до 23:00 без вихідних

Безкоштовний замір і прорахунок вартості в течії години

+ знижка до 10% на продукцію

Передоплата 100% або оплата повністю

+ послуга кредитування або розстрочки. Можливість оплати по безналу

Якісна установка металопластикових вікон

Ми ЗАВОД, і у нас гарантія до 10 років! 22 бригади майстрів в штаті

РІЗНОВИДИ МОСКІТНИХ СІТОК І ЇХ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Вибираючи москітні сітки Київ, важливо звернути увагу на конструктивні особливості кожного виробу. Великий асортимент дозволяє покупцям повною мірою задовольнити власні побажання і підібрати оригінальну і зручну модель:

  • Сітка на липучці – це простий і зручний спосіб захистити власне житло від комарів або мух в теплий період. Модель повністю закриває віконний отвір і фіксується по його периметру за рахунок липучок. Монтаж такої сітки здійснюється у внутрішню частину стулки. У список переваг входять: зручне зберігання матеріалу, стійкість до негоди і екологічність.
  • Рамкова сітка – стандартний виріб, який можна зустріти на кожному другому пластиковому вікні. За типом кріплення такі конструкції діляться на дві групи: отвори і зовнішні. Серед переваг відмічають можливість виконувати монтаж на сучасні металопластикові вікна або на старі дерев’яні вікна. Зовнішній варіант фіксації сітки менш популярний в порівнянні з внутрішнім, на стулку, що відкривається. Це обумовлено зручністю експлуатації москітної сітки на вікна Київ.
  • Рулонна або ролетная сітка – відмінне рішення для власників квартир. Конструкція досить зручна, що дозволяє власникові відкривати/закривати конструкцію без особливих зусиль. Таку модель не обов’язково знімати в зимовий сезон, оскільки вона не постраждає в результаті низьких температур. В порівнянні з рамною моделлю, ролетная “москитка” має мінімальну кількість шансів випасти назовні. Москітне полотно доповнене спеціальними направляючими ручками, які допомагають опускати/піднімати виріб. Пружина, що дозволяє здійснювати автоматичне підняття сітки, надійно схована в коробі.
  • Розсувна сітка – відмінний варіант для холодного скління балконів і лоджій. Конструкція передбачає наявність направляючих і акуратних роликових коліс, які допомагають виконувати пересування рами з полотном. Фіксація тих, що направляють відбувається на віконну раму зсередини.
  • Сітка плісе – по своїй конструкції вона нагадує стандартні жалюзі вертикального типу. Відмінність полягає в тому, що ця конструкція складається подібно до гармошки. Її активно використовують для захисту про комах в умовах величезних віконних отворів.

Щоб замовити москітну сітку, компанія “Стандарт Вікна” пропонує покупцям широкий асортимент різних моделей з урахуванням параметрів певного вікна.

АКЦІЇ НОВИНИ, СТАТТІ

Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”