Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Відмінність профільних систем: Salamander, Veka, Open Teck, WDS, Rehau

Велика кількість компаній-виробників профільних систем призводить до того, що багато споживачів задаються питаннями: яку продукцію обрати і, якому бренду віддати свою перевагу? Для цього буде потрібно ознайомитися з особливостями кожної компанії.

1. Вікна Veka відрізняються морозостійкими і звукоізоляційними властивостями. На сьогоднішній день в компанії запропоновано чотири профільних системи – Softline, Swingline, Topline і Proline. Всі вони призначені для успішного скління балконів в котеджах, на дачі і багатоквартирних будинках.

2. WDS вікна – це сучасний дизайн з можливістю подальшого процесу ламінування при використанні плівок різних відтінків кольору. Наявність стандартного каркасу дозволяє зробити такі моделі більш стійкими до вітрового навантаження. Використання надійної ущільнювальної системи виключає ймовірність запотівання або обмерзання скла, незалежно від погоди. Саме ця характеристика робить вікна досить затребуваними серед великої кількості споживачів.

3. Вікна Salamander – ще один не менш популярний виробник, який успішно поєднує технологічність і естетичність. Внутрішні стінки віконних конструкцій німецькі розробники укомплектували кріпильними приливами. Це гарантія надійної фіксації і тривалої експлуатації фурнітури. Таким чином, віконна фурнітура має стійкість до злому.

4. Вікна Rehau відрізняються високими показниками термостійкості. Це пояснюється тим, що виробник використовував якісний і високоміцний пластик, здатний експлуатуватися при температурі від -40 до +60 градусів. Крім того, використання двох контурів ущільнення виключає проникнення в будинок вуличного шуму та протягів.

5. Компанія OpenTeck пропонує увазі клієнтів відразу кілька ПВХ-систем, які відрізняються вартістю: економ клас зі стандартною трикамерной системою (Standart), люкс якість з чотирикамерною системою (De-Lux) і продукція класу еліт з п’ятикамерною системою (Elit). Таким чином, кожен споживач має можливість підібрати конкретну модель під свій бюджет.

Всі компанії-виробники пропонують багатий модельний ряд профільних систем, які мають високі показники захисту від холоду, оберігають оселю від сторонніх звуків з вулиці, від вологого повітря і попадання пилу.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОФІЛЬНИХ СИСТЕМ: SALAMANDER, VEKA, OPEN TECK, WDS, REHAU

Основні переваги профільних систем:

• Вікна Рехау – це багатокамерні конструкції європейської якості.

• Профільні системи Veka – це застосування високоякісного пластику, стійкого до негативного впливу ззовні.

• Продукція Salamander з гарантією до 75 років експлуатації.

• OpenTeck – вікна, виконані з добавками і суміші полімерів, що запобігають загорянню.

• WDS – комфорт і тиша в будинку, завдяки міцній конструкції.

ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ ВІКОННИЙ ПРОФІЛЬ?

Щоб визначитися, який віконний профіль краще обрати, необхідно звернути увагу на кілька важливих характеристик.

1. Ширина профілю. Обираючи металопластикові вікна, важливо враховувати високі показники енергозбереження та звукоізоляції. У список поширених бюджетних моделей входять з системи з показниками 70-76 мм. Однак деякі компанії пропонують продукцію преміум-класу – від 80 до 86 мм, зустрічаються моделі до 120 мм.

2. Кількість камер. Вікна Века і продукція від інших компаній-виробників пропонує профілі з кількістю камер від 3 до 8. Чим більше кількість камер, тим вище коефіцієнт опору передачі тепла, і тим більше тепла зберігається в приміщенні.

3. Рецептура. Від рецептури ПВХ-профілю залежить багато чого: стійкість до негативного впливу ззовні, рівень блиску, насиченість кольору, довговічність. Вікна Саламандер виготовляються з перевірених добавок із застосуванням інноваційних технологій.

4. Форма профілю. Вікна Veka пропонують величезну кількість профілів, які здатні збільшити світловий отвір вікна. Однак такі профілі можуть дещо відрізнятися по висоті.

5. Відтінок кольору. Багато конструкцій мають декоративне покриття з боку вулиці і з боку будинку. Серед величезної кількості методів декорування найпопулярнішим прийнято вважати спосіб ламінування. Для цього використовуються різноманітні плівки з різними текстурами.

6. Товщина профілю. Показники товщини можуть варіюватися від 2,5 до 3 мм. Для однієї віконної конструкції товщина обов’язково повинна бути однаковою. Однак для важких віконних блоків не підходять занадто тонкі стіни. Адже зварювальний шов виходить недостатньо міцним, що негативно позначається на надійності всієї конструкції.

Вікна Rehau – це продукція, яка в повній мірі відповідає базовому набору вимог з енергозбереження. Саме таких характеристик вдалося досягти і іншим ТОПовим виробникам вікон.

У процесі здійснення покупки слід приділити особливу увагу ущільненню рами. Найкраще, коли виробник використовує відразу кілька ущільнень. В іншому випадку, під рамою буде утворюватися конденсат, що зіпсує ізоляцію і створить сприятливе середовище для проживання мікробів і плісняви.