Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

АРМУВАННЯ ПРОФІЛЬНИХ СИСТЕМ

Армуючий профіль – це сталевий каркас, яку встановлюють на виробництві в середину вашого ПВХ профілю. Робиться це для того, щоб ваша конструкція була міцною і надійно служила вам довгий час. Якщо ви вважаєте що відсутність такого елементу як армуючий профіль – це не страшно, то ця стаття саме для вас! Армування для металопластикового вікна виготовляється з оцинкованої сталі, яка оброблена спеціальним просоченням. Цей етап дозволяє в подальшому, запобігти різним освіти іржі, корозії і тд. Конструкція з армування – це скелет вашого вікна. Перебуваючи всередині віконного профілю, армування впливає на міцність конструкції, яка необхідна для утримання важкої ваги конструкції. Ми раніше говорили вам, що віконний профіль – це основна частина металопластикового вікна.

Завод-виробник «Стандарт Вікна» за свою велику історію завжди використовував армуючий профіль з товщиною сталевого виробу 1.4 міліметра. Тільки таке рішення дасть Вам впевненість в нашої продукції і дозволить встановленим вікнам або металопластикових дверей протистояти як навантажень до сильних вітрів і утримання величезної ваги стулки.

АРМУВАННЯ ПВХ ПРОФІЛЬ НАДІЙНО ЧИ НІ?

На сьогоднішній день, багато віконних компаній і виробників використовують армуючу сталь товщиною в 1 міліметр, а є такі, що не роблять армування зовсім. Навіть не дивлячись на те, що такі вікна будуть коштувати набагато дешевше, ніж з армуванням, але це робить їх неякісними, що знизить термін експлуатації в декілька разів. Провисання стулки, порушена герметичність вікна, постійні протяги і не закриваються віконна стулка.

Для металопластикових вікон, які мають різні кольори, рекомендується посилене армування, так як такі конструкції притягують до себе величезну кількість тепла і сонячного світла. З цього випливає деформація конструкції, яка тягне за собою безліч проблем. Не варто економити на вашому спокої, адже без армуючого профілю вікна складно назвати вікнами. Вікна з ПВХ мають слабкі характеристики і показники, що сприяє їх беззахисності. Варто враховувати і кліматичні умови пластикової конструкції. Влітку – вона може плавитися, деформуватися і розширюватися, а взимку – стискатися.

Армована конструкція виконує пару функцій:

  1. Ваше пластикове віконце, буде статичним і не спричинить за собою безліч проблем.
  2. Під температурним впливом, не буде ніяких різних впливів.

Віконце, особливо великих обсягів, зобов’язана грунтовно утримувати конфігурацію. Воно опирається вітрі, стримує розкриття і просідання стулок в будь-який час року і в будь-який температурний режим. Зміцнення дає твердість профілем, і цим найбільш продовжуючи період його роботи. Як правило, шар армуючого профілю складає від 1,2 міліметра (як сказано в ДСТУ) аж до 1,5 міліметрів. Армування буває різний, може бути замкнутий, що нагадує прямокутник або ж квадрат, а також незамкнуте, яке нагадує букви П або Г. Армуючий профіль є фактором «містків морозу» у вікні. Численні покупці заявляють, що безпосередньо закритий вид впускає мороз більше, ніж розімкнутий. Сплав конструкції досить добре проводить температуру на відміну від пластику, але від формату армування це ніяк не залежить.

Саме велике виробництво по установці вікон і утеплення балконів в Києві та Київській області

Нам важливо: культура обслуговування і якість металопластикових вікон, пластикових дверей, ламінованих конструкцій, шляхом розвитку підприємства за рахунок вимогливих кліетов і великих замовлень.

family

1022 людини в цьому місяці стали нашими клієнтами!

Ми щотижня проводимо опитування наших клієнтів, вимірюючи Індекс задоволеності (ИУ):

family

996 Кількість об'єктів

family

99154 Виконаних замовлень

family

91% Задоволених клієнтів

АКЦІЇ НОВИНИ, СТАТТІ

Дізнайтеся останні новини і знижки від заводу-виробника “Стандарт Вікна”