Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Як зробити кабінет на лоджії чи балконі?

Обладнати кабінет на лоджії чи балконі – не таке складне завдання, якщо використовувати якісні матеріали та звернутися до професіоналів для розробки дизайну. Фахівці зможуть створити проєкт під конкретне приміщення, щоб перетворити балкон із захаращеного простору на затишне робоче місце. Інтер'єр у цій кімнаті можна зробити не лише привабливим, а й функціональним для успішного виконання повсякденних завдань у спокійній обстановці.

Облаштування робочого кабінету: старт

Перетворення простору на стильний кабінет на балконі не відбудеться миттєво. Для цього треба активно попрацювати та виконати такі поетапні дії:

 • очистити простір від непотрібних речей, що накопичилися в ньому, – коробок із речами, банок із консервацією, горщиків для квітів тощо;
 • вирішити, в якому стилі ви хочете розробити дизайн кабінету на лоджії;
 • визначитися з тим, виконуватимете ви роботи самостійно чи звернетеся до компанії з ремонту;
 • закупити необхідні матеріали та розпочати роботу.

В сучасних умовах можна замовити послугу балкон під ключ. Вона включає повний комплекс робіт, спрямованих на перетворення старого незатишного приміщення на функціональну кімнату відповідно до побажань замовника. Фахівці займаються розробкою дизайну, придбанням матеріалів і всіма роботами з оздоблення. На виході приміщення готове до використання, нічого не потрібно виконувати додатково.

Ідеї для облаштування балкона

Варіантів, як зробити кабінет на лоджії, дуже багато. Тому важливо все заздалегідь спланувати, продумати кожен етап майбутнього проєкту. Перед початком роботи необхідно уточнити такі моменти:

 • в якому стилі оформляти інтер'єр – класика, модерн, хай-тек, скандинавський, мінімалізм і багато інших композицій;
 • наповнення робочого простору меблями та іншими елементами – робочий стіл, стільці, горщики із квітами, освітлення тощо;
 • формат робіт із утеплення – якщо балкон використовуватиметься як робочий кабінет взимку, потрібно подбати про якісне утеплення;
 • варіант скління – панорамні вікна, французьке, напівкругле скління та багато інших варіантів на вибір;
 • матеріали для внутрішнього оздоблення та конструкції для зовнішньої обшивки.

Тільки після підбору кожної деталі можна скласти кошторис і закупити потрібні матеріали. Складання повноцінного проєкту перед початком безпосереднього виконання робіт є важливим, оскільки дає можливість встановити проєктний бюджет і терміни завершення кожного етапу. Кабінет на лоджії, дизайн якого не буде опрацьований заздалегідь, може зрештою не відповідати очікуванням замовника. Не можна підходити до процесу абияк.

Особливості балкона як робочого кабінету

Створення кабінету на балконі вимагає виконання певних робіт із перетворення стандартного приміщення. В оригінальному плануванні та оздобленні ця кімната не призначена для тривалого перебування. Вона переважно використовується для зберігання речей, вирощування квітів. Якщо ви хочете зробити лоджію функціональним робочим простором, розв'яжіть такі задачі:

 • забезпечення комфортної температури на балконі взимку та влітку – утеплення підлоги, стін, стелі, встановлення теплоізоляційного скління;
 • обладнання систем захисту від сторонніх шумів – облицювання, встановлення якісних склопакетів;
 • забезпечення захисту від вологи, протягів та інших несприятливих зовнішніх факторів;
 • наповнення кімнати функціональними меблями для комфортної роботи – робочим столом і стільцями, полицями, шафою та іншими елементами на ваш розсуд;
 • отримання достатньої кількості світла – якщо природного освітлення недостатньо, встановлюються світильники різного формату.

Робочий кабінет на балконі в його фінальній версії має забезпечувати спокійну та комфортну атмосферу незалежно від умов за вікном. У будь-яку погоду людині має бути тепло та затишно, щоб ефективно виконувати поставлені задачі. Цього можна досягти лише за грамотного планування із залученням кваліфікованих фахівців.

Робочий кабінет на невеликому балконі

Власники квартир у багатоквартирних будинках радянського зразка (хрущовках) стикаються з нестачею робочого простору. Зазвичай балкони в таких квартирах мають обмежений простір площею 2-3 квадратних метри, який важко перетворити на щось функціональне.

Проте експерти зазначають, що зробити кабінет на вузькому балконі – цілком реальне завдання, якщо грамотно продумати проєкт із урахуванням особливостей планування. Для цього можна використовувати такі інструменти:

 • модульні та збірні меблі – шафи-трансформери, висувні шухляди, полиці тощо;
 • вмонтоване освітлення – вбудовані точкові світильники;
 • відсутність масивних елементів.

Якщо ви хочете зробити кабінет на лоджії і маєте обмежений вільний простір, по максимуму очистіть місце від непотрібних елементів. У робочому кабінеті не потрібно великої кількості квіткових горщиків, ящиків із речами, старих коробок – вони лише захаращують простір, але не несуть функціонального навантаження.

Створення кабінету на лоджії: висновки

Робочий кабінет на лоджії – це результат кропіткої праці із залученням професіоналів. Для його отримання потрібно зробити велику роботу. Проєкт включає внутрішнє та зовнішнє облицювання, утеплення, скління, обладнання меблями, освітлення, декорування та багато інших задач.

Кабінет на балконі з панорамними вікнами чи більш класичний варіант – що б ви не вибрали, дизайнерський проєкт має бути заздалегідь спланований із зазначенням потрібних матеріалів і поетапних дій. Без цього неможливо отримати прийнятний результат.

Лоджія під ключ – кваліфікована послуга, що включає заміри, розробку проєкту, купівлю матеріалів і проведення всіх потрібних робіт фахівцями з багаторічним досвідом роботи. Кабінет на лоджії, фото якого ви можете побачити на папері, – це лише половина справи, адже необхідно грамотно втілити ідею в життя. А для цього потрібні відповідальний підхід до справи, якісний інструмент і знання.