Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Ремонт пластикових дверей, або підготовка до сезону

Сучасні пластикові двері мають високий попит при оформленні як заміських будинків, так і квартир. Це високоміцні та надійні конструкції, які відмінно утримують тепло, гарантують високий рівень звуко- та теплоізоляції. Є один недолік — навіть вироби з якісних матеріалів потребують періодичного обслуговування та регулювання. Своєчасно виконаний ремонт пластикових дверей запобігає необхідності купівлі дорогих комплектуючих та навіть їх заміні. Крім того, важливо провести правильну підготовку профілю до зими та суворих холодів.

Ремонт пластикових дверей

Самостійний ремонт — ризикована справа, навіть із застосуванням докладного керівництва. Тільки професіонал зможе точно оцінити ступінь поломки та швидко усунути проблему. Якщо нехтувати послугами фахівців, згодом доведеться заплатити набагато дорожче за нову групу дверей. Якщо вам потрібно терміново відремонтувати ПВХ двері будь-якого типу, звертайтесь до співробітників компанії «Стандарт Вікна». Наш спеціаліст оперативно виїде за вказаною адресою в день отримання заявки та швидко виконає весь комплекс робіт. Послуги надають справжні професіонали з арсеналом усіх необхідних інструментів та комплектуючих.

Основні види несправностей дверей, які потребують ремонту

Обсяг роботи майстра залежить від виду металопластикової конструкції. Можна виділити три основні групи:

  • Міжкімнатні — досить легкі, ставляться в офісних приміщеннях або в будинках, зазвичай оснащуються доводчиками. Досить часто вимагають заміни ручок чи іншої фурнітури, регулювання чи вирівнювання геометрії. Доводчики також доводиться ремонтувати чи повністю міняти.
  • Балконні — встановлюються скрізь, де є балкони або лоджії. Тут потрібне періодичне чищення фурнітури, регулювання або усунення провисань, заміна ущільнювачів або склопакета. Також можна відреставрувати поверхню пластику та прибрати жовтизну.
  • Вхідні — найбільш міцна та важка за вагою група, яка оснащується надійними замками, доводчиками та навіть сигналізацією. Тут доведеться попрацювати зі стандартною обв'язкою та додатковим обладнанням, перевірити герметичність, усунути подряпини та потертості.

Через регулярне використання часто заклинюють ручки. Полотно і склопакет можуть розбитися через механічну дію або негоду. Нещільне прилягання до рами визначити досить просто — ви відчуватимете протяг і чутимете сторонній шум. Також внаслідок провисання починає затиратись покриття підлоги.

Передчасно з ладу можуть вийти петлі. Буває, що з часом ущільнювач тріскається, стає тоншим або сильно грубіє. У будь-якому випадку, якщо ви помітили перекоси, проблеми з герметичністю, роботою ручки, конструкцією дверного блоку, краще одразу зайнятися вирішенням проблеми.

В ідеалі полотно має ідеально щільно і плавно закриватися, не пропускати шум і не торкатися підлоги. Для відкриття та закриття конструкції не потрібно прикладати зусиль. Деформація та перекоси часто спостерігаються в новобудовах, коли отвір трохи змінюється внаслідок усадки стін. Звернутися до майстра доведеться і в ситуаціях, коли потрібно зробити реставрацію старого профілю, провести утеплення, або просто не вдається самостійно визначити суть поломки.

Якісні вхідні металопластикові двері не вимагатимуть постійного обслуговування, а спеціаліст з компанії «Стандарт Вікна» одразу перевіряє всі основні елементи полотна. Правильне встановлення зводить до мінімуму ймовірність поломки, оскільки виріб виконується з високоміцних матеріалів, стійких до впливу будь-яких кліматичних змін, включаючи сильний вітер, підвищену вологість та опади. Додаткові елементи проти злому повністю виключають несанкціонований доступ до житла. Подібні моделі повністю відповідають основним нормам пожежної безпеки та виявляють високу стійкість до займання.

Глибокі потертості та подряпини на ПВХ-поверхні цілком реально видалити за допомогою обробки спеціальним складником — рідким пластиком. Найчастіше естетичний зовнішній вигляд полотна можна відновити і поверхня знову виглядатиме ідеально.

Новий багатокамерний склопакет замість тріснутого виготовляється на замовлення після ретельних вимірів. Також можна зробити новий алюмінієвий чи пластиковий поріг. Ручку встановлюють стандартну натискну, у вигляді поручня чи скоби, на розсуд клієнта.

Чому можуть бути дефекти?

Варто враховувати, що ремонт пластикових дверей — це досить популярна та поширена послуга. Вона може знадобитися навіть для дорогих та наднадійних дверних блоків після багаторічної експлуатації. Відремонтувати кілька елементів буде набагато дешевше, ніж купувати новий виріб і замовляти установку.

Для конструкції також знадобиться періодичне регулювання через постійне інтенсивне використання та великі навантаження. Високий ступінь зношування особливо відчувається на прикладі вхідних дверних груп. Часто люди неправильно відкривають та закривають ручку, роблять різкі рухи. Як результат, фурнітура розхитується та заклинює.

Ще однією причиною стає неправильний монтаж або неточно виконані виміри. Якщо дверну групу ставив некваліфікований працівник, проблеми не забаряться і з'являться вже в перший місяць використання. Саме тому важливо одразу звернутися до фахівців. У компанії «Стандарт Вікна» можна замовити високоякісний профіль від провідних світових виробників із подальшим встановленням. Професіонали роблять всі конструкції на замовлення і надають гарантію до 10 років. У нашому штаті лише кваліфіковані бригади працівників із багаторічним досвідом.

Як перевести пластикові двері на зимовий період?

Якщо правильно підготувати виріб до зими, складний ремонт пластикових дверей можна надовго відкласти. Крім перевірки працездатності основних вузлів, обов'язково доведеться:

  • приділити увагу фурнітурі — механізми потрібно змастити спеціальною речовиною для плавного відкривання та закривання навіть у мороз;
  • обробити ущільнювачі силіконовим мастилом для збереження герметичності та еластичності гуми;
  • очистити раму від забруднень сумішшю з нейтральним pH, що не ушкоджує антикорозійне покриття елементів усередині.

Важливо використовувати відповідні мастильні матеріали. Для підтримки повної функціональності дверного блоку в холод потрібно правильно проводити сервісне обслуговування двічі на рік з урахуванням вимог сезону. Комплекс робіт включає забезпечення щільності притиску полотна, чищення, повне змащення, своєчасну заміну ущільнювача та регулювання фурнітури.

Підготовки до зими вимагають розсувні двері, якщо вони встановлені з виходом на вулицю в заміському котеджі. Їх часто ставлять на балкони чи лоджії, при виході на веранду чи терасу. Особливою популярністю у власників будинків користується розсувна система гармошка. Правильно відрегульована рейкова фурнітура з пересувними коліщатками не деформується у процесі щоденної експлуатації. Така система заощаджує простір і зводить до мінімуму необхідність обслуговування.

Працівники компанії «Стандарт Вікна» приїдуть у будь-який зручний для вас час та переведуть усі двері на зимовий період. За фурнітуру та комплектуючі не доведеться переплачувати, адже ми маємо власне виробництво. Навіть складні несправності усуваються дома швидко і ефективно, а на всі види робіт надається гарантія 1 рік.

Коли потрібна повна заміна дверей?

Демонтувати старий і встановлювати новий металопластиковий дверний блок потрібно тільки у разі серйозних поломок і деформацій, коли неможливо усунути першопричину. Подібні випадки дуже рідкісні, адже сучасні інструменти дозволяють провести ремонт будь-якої складності. Порівняно з віконним, тут використовується ширший та міцніший армований профіль з потужними петлями, що витримують навантаження до 160 кг кожна. Саме тому повністю зламати конструкцію буде дуже проблематично. Також повна заміна знадобиться, якщо ви плануєте розширити отвір або робите ремонт і хочете підібрати новий блок зовсім іншої форми, відтінку та фактури.