Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Як встановити жалюзі на пластикові вікна

Якщо раніше мало не єдиним способом декорування віконного отвору, захисту від сторонніх поглядів і яскравого світла були штори, то сьогодні з ними на рівних конкурують жалюзі. Одна з переваг останніх – варіативність кріплення.

Відповідь на питання, як встановити жалюзі на пластикові вікна, залежить, перш за все, від виду конструкцій (горизонтальні або вертикальні). Впливають на метод монтажу і ті цілі, які ви перед собою ставите.

Найчастіше горизонтальні жалюзі кріплять до віконної рами, що взагалі не краде корисний простір і залишає можливість відкриття і закриття стулок незалежно один від одного. Вертикальні моделі останнього переваги не забезпечують. Вони найчастіше кріпляться на стіни або стелю, що забезпечує свої плюси, наприклад, здатність приховати дефекти віконного отвору (нерівність, відхилення від прямих кутів).

ЯК ВСТАНОВИТИ ЖАЛЮЗІ НА ВІКНА: ВАРІАНТИ ДЛЯ ВЕРТИКАЛЬНИХ МОДЕЛЕЙ

Найчастіше такі елементи декору встановлюють на стіну або стелю, але варіант з кріпленням в отворі також допустимо (хоч і менш поширений). У випадку з стельової фіксацією розмір вертикальних жалюзі по довжині, як правило, найбільший. Вони закривають не тільки віконний отвір, але і простір під підвіконням, а іноді можуть перекривати і весь радіатор опалення.

При настінному кріпленні зазвичай передбачається середня довжина (з невеликим запасом над і під вікном). А при установці в отворі розмірні характеристики повинні повною мірою відповідати його висоті і ширині.

Як кріпити жалюзі на пластикові вікна:

 • виконується розмітка під кронштейни;
 • свердлити отвори під дюбелі;
 • фіксуються кронштейни, на які ставляться вертикальні жалюзі.

ЯК ВСТАНОВИТИ ЖАЛЮЗІ НА ПЛАСТИКОВІ ВІКНА: РІШЕННЯ ДЛЯ РУЛОННИХ І ГОРИЗОНТАЛЬНИХ МОДЕЛЕЙ

Найпопулярнішим рішенням для таких виробів є фіксація на пластиковій рамі. Трохи рідше зустрічаються варіації з фіксацією в отвір (на верхні укоси) і на отвір (на стіну).

Найпростіше кріпляться рулонні або горизонтальні жалюзі на стулки. В цьому випадку можна взагалі обійтися без свердління профілю, а використовувати спеціальні затискачі. Це найменш трудомісткий і найшвидший варіант. Для фіксації на глухих секціях вікна потрібно виконати розмітку і просвердлити отвори під саморізи, на яких триматимуться кронштейни.

Варіації з установкою в отвір і на отвір (тобто на різні площини стіни) по суті не відрізняються від способів кріплення вертикальних жалюзі. Спочатку розмітка, потім свердління отворів під дюбелі, а далі установка кріплень.

ЯК ЗНІМАТИ ЖАЛЮЗІ ПІСЛЯ УСТАНОВКИ

Розібравшись з тим, як встановити жалюзі на вікна, потрібно також бути в курсі способу демонтажу, наприклад, для прання тканинних полотен або інших заходів з обслуговування. Послідовність дій залежить від того, які саме моделі у вас.

Вертикальні жалюзі знімаються так:

 • ламелі потрібно перевести у відкрите положення і зібрати разом;
 • ланцюжок знімається з важків, а ті в свою чергу витягуються;
 • потім виконується зняття кожної ламелі: її треба підняти вгору, а потім відвести в сторону подовжену кліпсу;

Як зняти горизонтальні жалюзі:

 • спочатку від’єднується карниз від кронштейнів;
 • якщо є декоративна кришка, то першим ділом витягується вона;
 • ламелі піднімаються;
 • на верхній кромці потрібно виявити фіксатори і потягнути їх на себе, а після цього вправо;
 • штори відтягуються вперед і вниз, після чого вся конструкція витягується.

Зняття рулонних жалюзі:

 • спеціальний язичок, розташований на кронштейні, потрібно відігнути за допомогою викрутки;
 • вал, на який накручується рулон, знімається, якщо злегка потягнути кронштейн на себе.

АСОРТИМЕНТ ЖАЛЮЗІ В КОМПАНІЇ «СТАНДАРТ ВІКНА»

Жалюзі не крадуть простір, на них не накопичується пил. Якщо ви плануєте повісити на вікна ці естетичні та практичні заслінки, то звертайтеся в «Стандарт вікна»! Вибираючи виріб, ви можете замовити ламелі будь-якої форми і ширини.

У продажу є три види жалюзі по розташуванню деталей.

 1. Рулонні. Їх виготовляють з матеріалів, стійких до ультрафіолетового випромінювання. Їх покривають антибактеріальними і антистатичними сумішами, що полегшує експлуатацію. Вішають такі жалюзі в приміщення, де потрібна максимальна затемнення. Якщо для вас важлива максимальна ізоляція, то замовте саме цей варіант.
 2. Вертикальні. В «Стандарт вікна» можна купити вертикальні жалюзі з текстилю, ниткоподібні, мультифактурні і пластикові моделі. Ви можете вибрати будь-яке колірне рішення. Такі конструкції добре підходять для великих домашніх або офісних вікон.
 3. Горизонтальні жалюзі встановлюються на кожен з склопакетів окремо. Також можлива установка на вікно в цілому, на окремий його фрагмент або навіть всередину склопакета. Це ідеальне рішення для невеликого вікна в квартирі. Недорогі варіанти виготовляють з пластика і металу, а більш естетичні – з тканини, бамбука або деревини.

ЯК ВИБРАТИ МАТЕРІАЛ?

Матеріал – це ще один важливий фактор вибору. Підбираючи свій варіант, варто врахувати кілька важливих нюансів:

 • ступінь забруднення;
 • розмір окремих елементів;
 • інтенсивність освітлення (враховуйте, на яку сторону виходять вікна);
 • рівень вологості в приміщенні.

У компанії «Стандарт вікна» можна замовити пластикові, бамбукові, ниткоподібні, мультифактурні або тканинні вироби.

 • Бамбукові. Естетичні світлі панелі ніжно-кремового кольору впишуться в будь-який еко-який інтер’єр. Бамбук добре ізолює світло і затримує тепло. Цей матеріал не вбирає грязь, вологу і жир. Очистити його можна вологою ганчіркою.
 • Тканинні. Виберіть тканинні жалюзі з антибактеріальним покриттям для великих вікон в офісі, школі, адміністративному приміщенні або будинку! Текстиль пропускає світло, тому цей варіант підійде для несонячних боку. Текстильні деталі можна легко зняти для прання.
 • Пластикові. Пластик має стійкість до пилу і вологи. Цей стійкий до механічного впливу матеріал має невелику ціну. Пластикові панелі стануть оптимальним вибором для медичного або санітарного установи, а також для кухні або ванній.
 • Мультифактурні. Виготовляються за дизайнерським проектом і складаються з ламелей, виконаних з різних матеріалів. Поєднання ділянок різної проникності і кольору – це оптимальний спосіб внести в інтер’єр нотку еклектики.
 • Ниткоподібні. Це унікальне дизайнерське рішення для будь-якого інтер’єру, яке підкреслить його легкість і легкість. Ідеально підходить для будинку, квартири, офісу, гостьової кімнати і навіть дачі. Нитки не ізолюють приміщення від світла повністю, тому виготовлені з них завіси краще не вибирати для сонячної сторони. Зате такі моделі дозволяють управляти рівнем неуважності світла. Ниткоподібні жалюзі мають невисоку ціну.

Також ви можете замовити алюмінієве виріб, стійке до механічних пошкоджень або дерев’яні жалюзі з дорогих порід деревини для розкішного інтер’єру. Телефонуйте, і команда майстрів приїде за вказаною адресою в вибране вами час, проведе монтаж та покаже, як встановити жалюзі на металопластикові вікна назад після чистки. Компанія надає гарантію на свою роботу! Вам не доведеться переплачувати за комплектуючі або фурнітуру, адже компанія «Стандарт Вікна» виготовляє продукцію на власному заводі.