Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ЯК ВІДРІЗНИТИ ПІДРОБКУ МЕТАЛОПЛАСТИКОВОГО ВІКНА ВІД ОРИГІНАЛУ?

Деякі клієнти стурбовані тим, щоб випадково не придбати підробку вікна замість оригінальної конструкції. В першу чергу потрібно ознайомитися з конструктивними особливостями кожної моделі.

ПІДРОБКА ВІКНАМеталопластикові моделі комплектуються склопакетом, профільною системою і фурнітурою. Щоб вибрати і купити пластикові вікна від виробника, буде потрібно звернути особливу увагу на профільну систему. Одним з найпопулярніших і затребуваних брендів вважається REHAU. Представлена ​​компанія-виробник є безперечним лідером продажів по всьому світу.

Крім того, компанія REHAU була першим виробником ПВХ-профілів для вікон, яка випустила в продаж свою продукцію. Завдяки багаторічному досвіду роботи і професіоналізму співробітників, підприємству вдалося на сьогоднішній день стати одним з перших виробників профільних систем. Якість всієї продукції доведено численними перевірками, які система проходить перед тим, як потрапити на сучасний ринок.Проізводітель тестує профіль на:

 • можливість злому;
 • вологопроникна;
 • звукопроникність;
 • дія негативних атмосферних впливів і інше.

Останнім часом з’явилося досить багато компаній, які використовують гучну назву бренду «REHAU» і позиціонують себе філіями підприємства. Вони випускають профільні системи низької якості, які не проходять жодну з таких перевірок.

Важливо пам’ятати про те, що бренд REHAU – це власник патенту на виробництво ПВХ-профілів за спеціальною інноваційної технології. Тому, якщо клієнт купує підробку, яка зовні нічим не відрізняється від оригінальних профілів REHAU, це не означає, що дана конструкція відповідає всім хімічним і фізичним властивостям зазначеної продукції.

Тому рекомендується купувати металопластикові вікна у перевірених компаній, які безпосередньо співпрацюють з брендом REHAU. Компанія-виробник «Стандарт Вікна» підтримує співпрацю з німецьким виробником, замовляючи оригінальні профільні системи для створення високоякісних конструкцій. Такі металопластикові вікна мають всі необхідні сертифікати, що підтверджують високі стандарти якості готової продукції.

ЯК ВИЗНАЧИТИ СПРАВЖНІСТЬ ВІКОННОГО ПРОФІЛЮ?

Оригінальний профіль або підробка – визначитися з відповіддю на це питання допоможе спеціальна система захисту від підробок. Компанія-виробник REHAU спочатку передбачила наявність даної системи, що складається з трьох важливих складових:

 • Обов’язкова наявність лазерного гравіювання, яке знаходиться на торці стулки. Гравіювання демонструє назву профільної системи, запропонованої покупцеві.
 • Вказаний серійний номер продукту, що розташований на поверхні віконної рами. Завдяки номеру покупець має можливість дізнатися, де саме був зроблений профіль, а також точну дату упаковки на заводі. Щоб отримати детальну інформацію, клієнт може подзвонити по вказаних номерах телефону на гарячу лінію представництва REHAU в Україні.
 • Використання плівки транспортування, що виконує захисну функцію.

Виготовлення німецьких систем здійснюється на декількох концернах, які знаходяться в різних країнах. Перший діє в Польщі – місто Шрем, а другий знаходиться в Німеччині – місто Віттмунд.

Незважаючи на те, що захист продукції відрізняється високою якістю, оригінальні комплектуючі буде набагато складніше відрізнити від підробки.

ВИБИРАЄМО ОРИГІНАЛЬНІ КОМПЛЕКТУЮЧІ REHAU

Під терміном «комплектуючі» прийнято розглядати розширювальний профіль, пластини для посилення, а також всілякі компоненти для з’єднань (фіксація під прямим кутом і фіксація довільного кута). Заміна оригінальних комплектуючих на більш дешеві пояснюється тим, що компанія бажає заощадити. Як результат, покупець отримує металопластикові вікна з мінімальним ступенем жорсткості і поганими ізоляційними характеристиками.

Головна відмінність оригіналу від підробки полягає в кольорі. Колір оригінальних комплектуючих повинен бути ідентичний з кольором поверхні профілю.

Однак бренд REHAU активно піклується про своїх клієнтів, які мають право купувати хороші пластикові вікна. Для цього компанія розробила систему авторизації всіх підприємств, які є її партнерами. Потрапити в цей список можуть тільки ті виробники ПВХ-вікон, які змогли довести гідну якість продукції.

Компанія «Стандарт Вікна» є одним з авторизованих партнерів REHAU, пропонуючи покупцям можливість придбати сучасну продукцію, зібрану з оригінальних комплектуючих.

ЯК ВИЗНАЧИТИ СПРАВЖНІСТЬ СКЛОПАКЕТА?

Якісна герметизація склопакетів – цей критерій безпосередньо залежить від тепло- і шумоізоляції конструкції під час її експлуатації. З огляду на цей аспект, фахівці компанії «Стандарт Вікна» звертають гранична увага на якість використовуваних склопакетів. Тому виробник довірять швейцарському бренду GLAS TROESCH, продукція якого відрізняється надійністю, тривалим терміном служби і демократичною вартістю.

Досить часто інші компанії пропонують в продаж низькоякісні склопакети, вказуючи, що вони виготовлені компанією GLAS TROESCH. Щоб не попастися на прийом шахраїв і придбати кращі металопластикові вікна, важливо звернути увагу на наступні моменти:

 • Наявність оригінального тиснення на склопакеті, де має бути написане найменування бренду – GLAS TROESCH.
 • У випадку з енергозбережними склопакетами, на поверхні виробник використовує наклейку, на якій вказано, – усередині склопакета використовується газ аргон.

Крім того, перед покупкою клієнт повинен перевірити наявність спеціальних клапанів, які застосовують в процесі закачування газу. Такі клапани можна побачити з двох сторін – внизу і збоку (у верхній частині склопакета).

ЯК ВИЗНАЧИТИ СПРАВЖНІСТЬ ФУРНІТУРИ ДЛЯ ВІКОН?

Визначення точного експлуатаційного терміну вікон проводиться з урахуванням особливостей фурнітури, так як ці аспекти взаємопов’язані.

Незважаючи на свої габарити, саме фурнітура становить більшу частину вартості готової продукції. Це одна з найдорожчих деталей, на яких недобросовісні компанії завжди намагаються заощадити.

Пам’ятайте про те, що оригінальні компоненти ні в якому разі не повинні бути виконані з пластика – конструкція повністю виготовлена ​​з міцного і надійного металу, що не піддається впливу корозії . На кожному компоненті можна побачити відповідне тиснення – це емблема компанії-виробника.

Компанія «Стандарт Вікна» використовує для своєї продукції фурнітуру MACO – надійні деталі гідної якості, які забезпечують тривалу експлуатацію всієї віконної конструкції.

ДО ЧОГО МОЖЕ ПРИВЕСТИ ПОКУПКА ПІДРОБКИ ПЛАСТИКОВОГО ВІКНА?

Купівля металопластикових вікон з установкою – дорогий процес. В результаті клієнт бажає придбати модель, заміна якої буде здійснюватися, як мінімум, через кілька десятків років. Однак тривалий експлуатаційний термін безпосередньо залежить від якості вікон і правильно виконаних монтажних робіт.

Візуально складно визначити підробку – практично всі елементи вікна зовні можуть нічим не відрізнятися від оригіналу. Але порушений технологічний процес призводить до недостатньо якісним фізичним і хімічним властивостям. Як результат, через кілька років експлуатації замовник відзначить:

 • Профільна система втрачає свій колір і жовтіє, деформується під час негативного впливу кліматичних умов.
 • На поверхні склопакетів утворюється конденсат з боку кімнати.
 • В умовах мінусової температури за вікном шви вмить промерзають.

У разі використання фурнітури-підробки часто виникають проблеми з провисання стулок, порушується герметичність, виникають складнощі під час відкривання / закривання вікна.

Щоб не зіткнуться з перерахованими проблемами, рекомендується вибирати металопластикові конструкції у перевірених компаній, які можуть надати сертифікати якості на товар.