Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Москітна сітка на двері: види та особливості установки

У літню спеку складно втриматися, залишити двері і вікна закритими, особливо коли ви живете в приватному будинку або в квартирі з не заскленим балконом. Разом зі свіжим повітрям в житло активно проникають комахи. Мало того, що вони створюють незручності, так ще й є переносниками небезпечних захворювань.

антимоскитка на дверь

Народними засобами в цьому плані вважаються тюль або інші сітчасті тканини, якими завішували отвори. Проте їх ефективність посередня, оскільки будь-який подих вітру відкриває шлях комахам всередину. Набагато більш ефективним рішенням стане москітна сітка на двері. Вона цілком закриває отвір і щільно закріплюється на рамі.

Москітні двері — навіщо вони?

Конструкція виконує ті ж самі функції, що і традиційна антимоскітна сітка. Вона:

 • захищає від комах: настирливих мух, комарів і інших жучків;
 • запобігає потраплянню всередину пилку, пилу, листя і будь-якого іншого літаючого сміття;
 • перешкоджає вільному пересуванню домашніх тварин і маленьких дітей (не всі види).

У порівнянні з іншими способами захисту москітна сітка на двері набагато більш зручна і практична. Вона ніяк не позначається на якості повітря, що проходить і забезпечує вільне провітрювання. А ось від палючого сонця допомагають захиститися жалюзі на вікна.

Москітна сітка на двері: види та особливості конструкції

Під цією назвою ховається досить велика група різних конструкцій, що мають свої особливості та переваги. В цілому, тільки від вас і ваших уподобань залежить, який варіант вибрати для установки.

Рамкові сітки

Це найпростіший і найпоширеніший варіант. Така москітна сітка на двері являють собою рамку з легкого ПВХ-профілю, яка виготовляється тієї ж форми і розміру, що і дверний отвір. Всередині неї натягується полімерне сітчасте полотно.

В отворі встановлюється на окрему раму. Можна виділити два основні різновиди подібних конструкцій:

 • стандартні — легкі, зручні, надійно захищають від попадання всередину комах і сміття;
 • з потовщеним профілем — характеризуються використанням міцного, масивного профілю для полотна і рами, посиленого кріплення. Завдяки таким особливостям з'являється можливість використовувати доводчик, запірний механізм, а також спеціальну сітку «антикішка». Відмінний варіант, якщо ви побоюєтеся, що домашня тварина може порвати матеріал.

Великий функціонал, можливість підбору конфігурації забезпечують цьому типу таку високу популярність, як і: практичність, доступна вартість, універсальність і довговічність.

Розсувні сітки

На відміну від попереднього варіанту, тут двері відкриваються нетрадиційним розпашним способом, а зрушенням убік по напрямних, прикручених до рами. Це досить зручно, так як прохід через таку конструкцію не складає особливих зусиль.

Єдина проблема полягає в тому, що цій системі потрібно простір праворуч або ліворуч для зрушування. А вільним місце такої ширини виявляється не так часто. Особливо, коли дверний проріз широкий.

Рулонні сітки

Це розкішний варіант практично для будь-яких дверей, і це обумовлено його конструктивними особливостями. Система являє собою полотно, прикріплене і намотане на барабан з механізмом згортання в коробі. З одного боку прикріплена до цього самого барабану, а з іншого — до фальшпідвіконнику, який рухається по напрямних і має механізм фіксації знизу.

Монтувати таку систему краще за все з боку, протилежному відкриттю вхідних або балконних дверей. В цьому випадку ви уникнете ситуації, коли випадково буде пошкоджений розгорнутий рулон.

До основних переваг можна віднести:

 • естетичний дизайн;
 • універсальність застосування;
 • простоту догляду і очищення;
 • немає необхідності у вільному місці.

Це дуже компактний варіант, який у згорнутому варіанті займає мінімум місця. Конструкція може бути як вертикальною, так і горизонтальною.

Сітки-плісе

Принцип їх роботи в цілому схожий на ролетний різновид. Головна відмінність полягає в принципі роботи. Сітка тут також рухається по напрямних, але вона не згортається в короб, а збирається складками, і точно також розгортається, розвертаючись в полотно на весь проріз.

Магнітні сітки

На відміну від всіх попередніх моделей, ця конструкція більше скидається на штори. Вони кріпляться по периметру прорізу і розділені на дві стулки, зроблені з легкого полотна. Між собою вони з'єднуються магнітами.

Шторки розходяться навіть від легкого натискання, що дуже зручно. Більш того, їх легко чистити. Що стосується недоліків, то подібна система не перешкоджає проходженню ні домашніх тварин, ні маленьких дітей.

Типи кріплень

Москітні двері кріпляться в отворі кількома способами, які відрізняються і в ряді випадків принципово.

Найбільш поширеними є петлі. Це класичний варіант. З одного боку на рамі кріпляться петлі, а на протилежній — засувка, яка утримує конструкцію в закритому положенні. Користуватися такими дверима одне задоволення, особливо при наявності доводчика. Якщо говорити про рухомі кріпленнях, то тут також варто вказати розглянуті вище ролетні і розсувні системи.

Що стосується нерухомих кріплень, то тут можна виділити:

 • Плунжери. Це спеціальні підпружинені стрижні. При установці полотна в раму стрижні розпираються і утримують сітку. Кріплення досить надійне, але у випадку з дверним прорізом вкрай незручне, адже для кожного проходу потрібно буде знімати конструкцію;
 • «Кишені». Так називаються легкі пластикові кронштейни, закріплені зовні рами. Обрамлена сітка просто заводиться в пази кронштейнів і утримується під тиском власної ваги;
 • Анвіси. Це рухливі металеві кронштейни. При вставці сітки їх заводять за наплав рами, тим самим вона утримується в потрібному положенні.

Вікно з одночасним замовленням нерухомого антимоскітного захисту відрізняється не особливо, тому при покупці відразу рекомендується брати і сітку. Нерухомі кріплення дуже зручні у випадку з віконними конструкціями, проте для дверей вони підходять досить умовно, так як через них незручно проходити.

Типи полотна

Функціональність, яку отримують москітна двері, багато в чому залежить від того, яка сітка використовується. Є три різновиди, які розрізняються структурою і використовуваним матеріалом:

 • Універсальні. Вони виконуються з міцного полімерного полотна, у якого комірки мають розміри від 0.8х0.8 до 1.2х2 мм. Така сіточка найдоступніша і розрахована в більшій мірі на недопуск всередину комах;
 • «Антипил». Характеризуються набагато дрібнішими розмірами вічок, чиї розміри складають до 0.5х1мм. Більш щільна структура не пропускає, як комах, так і практично весь пилок рослин. Це особливо корисна функція для людей, які страждають від сезонних алергій;
 • «Антикішка». Відмінною рисою сіткового полотна є підвищена міцність. Сітка виготовляється з високоміцних ниток, які в сплетеному стані може утримувати підвішену вага до 4 кг без деформації і провисання. Цього більш ніж достатньо для того, щоб її не могла пошкодити кішка або собака.

Вибираються москітні сітки в Києві під конкретно ваші умови, потреби і завдання. Також важливим є якість матеріалу.

Як замовити москітні двері?

Для забезпечення необхідних результатів москітні сітки виготовляються індивідуально під конкретні двері і вікна РЕХАУ. Все залежить від того, де ви хочете встановити їх.

Модель і конфігурація москітної сітки залежать від бюджету, місця розміщення і власних потреб. Нагадаємо, що:

 • Ролетні системи дуже компактні і практичні, але і найдорожчі;
 • Москітні двері на петлях дуже прості і зручні, але їм потрібно вільний простір для відкриття;
 • Плунжери, анвіси і «кишені» ідеально пристосовані для вікон, але під дверні прорізи слабо підходять.

Користуватися москітною сіткою на двері слід акуратно і дбайливо, не піддаючи серйозним навантаженням. В іншому випадку є ризик, що полотно розтягнеться і перестане бути захистом, або зовсім порветься. Навіть невеликі розриви — це привід для заміни полотна. Точно також при пошкодженні скління потрібно замінити склопакети в Києві.

Слід зазначити, що на зиму необхідно знімати полотно з сіткою і зберігати в теплому приміщенні. Це необхідно, щоб запобігти її обмерзанню і псуванню. Проте цю процедуру необхідно проводити лише двічі на рік, і вона займає мінімум часу.