У літню спеку складно втриматися, залишити двері і вікна закритими, особливо коли ви живете в приватному будинку або в квартирі з не заскленим балконом. Разом зі свіжим повітрям в житло активно проникають комахи. Мало того, що вони створюють незручності, так ще й є переносниками небезпечних захворювань.
Народними засобами в цьому плані вважаються тюль або інші сітчасті тканини, якими завішували отвори. Проте їх ефективність посередня, оскільки будь-який подих вітру відкриває шлях комахам всередину. Набагато більш ефективним рішенням стане москітна сітка на двері. Вона цілком закриває отвір і щільно закріплюється на рамі.
Конструкція виконує ті ж самі функції, що і традиційна антимоскітна сітка. Вона:
У порівнянні з іншими способами захисту москітна сітка на двері набагато більш зручна і практична. Вона ніяк не позначається на якості повітря, що проходить і забезпечує вільне провітрювання. А ось від палючого сонця допомагають захиститися жалюзі на вікна.
Під цією назвою ховається досить велика група різних конструкцій, що мають свої особливості та переваги. В цілому, тільки від вас і ваших уподобань залежить, який варіант вибрати для установки.
Рамкові сітки
Це найпростіший і найпоширеніший варіант. Така москітна сітка на двері являють собою рамку з легкого ПВХ-профілю, яка виготовляється тієї ж форми і розміру, що і дверний отвір. Всередині неї натягується полімерне сітчасте полотно.
В отворі встановлюється на окрему раму. Можна виділити два основні різновиди подібних конструкцій:
Великий функціонал, можливість підбору конфігурації забезпечують цьому типу таку високу популярність, як і: практичність, доступна вартість, універсальність і довговічність.
Розсувні сітки
На відміну від попереднього варіанту, тут двері відкриваються нетрадиційним розпашним способом, а зрушенням убік по напрямних, прикручених до рами. Це досить зручно, так як прохід через таку конструкцію не складає особливих зусиль.
Єдина проблема полягає в тому, що цій системі потрібно простір праворуч або ліворуч для зрушування. А вільним місце такої ширини виявляється не так часто. Особливо, коли дверний проріз широкий.
Рулонні сітки
Це розкішний варіант практично для будь-яких дверей, і це обумовлено його конструктивними особливостями. Система являє собою полотно, прикріплене і намотане на барабан з механізмом згортання в коробі. З одного боку прикріплена до цього самого барабану, а з іншого — до фальшпідвіконнику, який рухається по напрямних і має механізм фіксації знизу.
Монтувати таку систему краще за все з боку, протилежному відкриттю вхідних або балконних дверей. В цьому випадку ви уникнете ситуації, коли випадково буде пошкоджений розгорнутий рулон.
До основних переваг можна віднести:
Це дуже компактний варіант, який у згорнутому варіанті займає мінімум місця. Конструкція може бути як вертикальною, так і горизонтальною.
Сітки-плісе
Принцип їх роботи в цілому схожий на ролетний різновид. Головна відмінність полягає в принципі роботи. Сітка тут також рухається по напрямних, але вона не згортається в короб, а збирається складками, і точно також розгортається, розвертаючись в полотно на весь проріз.
Магнітні сітки
На відміну від всіх попередніх моделей, ця конструкція більше скидається на штори. Вони кріпляться по периметру прорізу і розділені на дві стулки, зроблені з легкого полотна. Між собою вони з'єднуються магнітами.
Шторки розходяться навіть від легкого натискання, що дуже зручно. Більш того, їх легко чистити. Що стосується недоліків, то подібна система не перешкоджає проходженню ні домашніх тварин, ні маленьких дітей.
Москітні двері кріпляться в отворі кількома способами, які відрізняються і в ряді випадків принципово.
Найбільш поширеними є петлі. Це класичний варіант. З одного боку на рамі кріпляться петлі, а на протилежній — засувка, яка утримує конструкцію в закритому положенні. Користуватися такими дверима одне задоволення, особливо при наявності доводчика. Якщо говорити про рухомі кріпленнях, то тут також варто вказати розглянуті вище ролетні і розсувні системи.
Що стосується нерухомих кріплень, то тут можна виділити:
Вікно з одночасним замовленням нерухомого антимоскітного захисту відрізняється не особливо, тому при покупці відразу рекомендується брати і сітку. Нерухомі кріплення дуже зручні у випадку з віконними конструкціями, проте для дверей вони підходять досить умовно, так як через них незручно проходити.
Функціональність, яку отримують москітна двері, багато в чому залежить від того, яка сітка використовується. Є три різновиди, які розрізняються структурою і використовуваним матеріалом:
Вибираються москітні сітки в Києві під конкретно ваші умови, потреби і завдання. Також важливим є якість матеріалу.
Для забезпечення необхідних результатів москітні сітки виготовляються індивідуально під конкретні двері і вікна РЕХАУ. Все залежить від того, де ви хочете встановити їх.
Модель і конфігурація москітної сітки залежать від бюджету, місця розміщення і власних потреб. Нагадаємо, що:
Користуватися москітною сіткою на двері слід акуратно і дбайливо, не піддаючи серйозним навантаженням. В іншому випадку є ризик, що полотно розтягнеться і перестане бути захистом, або зовсім порветься. Навіть невеликі розриви — це привід для заміни полотна. Точно також при пошкодженні скління потрібно замінити склопакети в Києві.
Слід зазначити, що на зиму необхідно знімати полотно з сіткою і зберігати в теплому приміщенні. Це необхідно, щоб запобігти її обмерзанню і псуванню. Проте цю процедуру необхідно проводити лише двічі на рік, і вона займає мінімум часу.
Ваша заявка прийнята. Максимально швидко з Вами зв'яжеться наш менеджер!
Якщо у Вас термінове питання, телефонуйте +38 (044) 587 57 55, ми завжди раді допомогти.
Працюємо з 8:00 до 23:00 в Сб-Нд з 9:00 до 18:00