Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Як правильно утеплювати балкон зсередини і зовні?

Все частіше городяни замислюються про збільшення своєї квартири і звертають увагу на балкон. Сучасні технології дозволяють розширити його простір і перетворити в повноцінну кімнату або навіть робочий кабінет. Але скління мало.

Адже навіть добре засклений балкон є найхолоднішим місцем вашого житла.

І не випадково практично кожен житель квартири рано чи пізно задає собі питання, як краще утеплити свій балкон або лоджію. При цьому саме питання збереження тепла є одним з найголовніших.

Зробити засклений балкон комфортним дозволить процес якісного утеплення.

Як правильно утеплювати балкон зсередини і зовні? Як відбувається процес утеплення підлоги? Як вибрати фірму для проведення робіт? Чим краще утеплювати? Яка вартість виконання робіт?

Про все це та багато іншого ви зможете дізнатися прямо зараз.

ПОГЛЯНУТИ НА ПРОСТІР БАЛКОНА ПО-НОВОМУ

Балкони в міських квартирах часто мають невелику площу, проте є особливою частиною житла і вимагають до себе особливого підходу. Значне число городян вже давно відмовилися від ідеї перетворювати балкони своїх квартир в сховище старого мотлоху.

Сучасні реалії життя давно навчили мешканців підходити до використання балконної площі розумно, використовуючи цей простір гідно.

Грамотна робота з балконом дозволить не тільки підвищити комфорт і затишок, але також радикально поліпшити проблеми з втратами тепла в вашій квартирі. Саме тому його скління часто поєднують з утепленням.

Значна кількість нових будинків в Києві забудовники здають з балконами, в яких вже проведено скління. Однак будівельники часто економлять і не бажають вкладати в його утеплення додаткові кошти, перекладаючи витрати на покупців квартир.  

Такі балкони не можуть зберегти тепло і не дозволяють повноцінно використовувати простір в холодні місяці. Однак існуючу проблему легко вирішити за допомогою утеплення балкона і заміною дешевих склопакетів на вікна більш високої якості.

Всі роботи з утеплення та скління балкона ви можете замовити в компанії «Стандарт вікна». Наші фахівці мають величезний досвід проведення таких робіт і виконають ваше замовлення в стислі терміни за найнижчими цінами.

Весь процес буде простий і зручний.

Зверніться в нашу компанію по телефону (067) 760-66-44 та викличте фахівця, який приїде до вас додому в зручний для вас час і проведе всі необхідні виміри. Далі ми розробимо проект і порахуємо повну вартість, завершивши всі роботи в обумовлений з вами час.

УВАГА ДО ДЕТАЛЕЙ НА БАЛКОНІ

Однак навіть якщо проведено скління балкона і його утеплення, це ще не гарантуватиме хороші показники теплоізоляції. У нашій компанії приділяють велику увагу герметизації всіх щілин і міжпанельних стиків зовні.

Якщо цього буде недостатньо, ми зможемо провести зовнішнє утеплення балкона .

Це не тільки захистить вашу квартиру від втрати тепла, а й додатково збереже житло від проникнення дратівливих вуличних шумів.

Збереження тепла в вашій оселі і на балконі схильна до впливу значної кількості факторів. Потрібно оцінювати матеріали, які були використані при будівництві будинку, кліматичні умови, силу вітру.

При цьому саме процес утеплення балкона часто стає найефективнішим кроком у захисті вашої квартири від холодів. Таким чином, ви зможете використовувати свій балкон цілий рік і отримати в своє розпорядження повноцінні квадратні метри житла.

УТЕПЛЕННЯ БАЛКОНА ЗОВНІ

Маючи в своєму розпорядженні великим досвідом, ми вважаємо, що оптимальний спосіб утеплення балкона відбувається зовні, оскільки саме зовнішні його частини є найхолоднішою поверхнею.

У нас на руках достовірна статистика: значна кількість розрахунків вказує на те, що саме зовнішнє утеплення є найбільш ефективним. Ми не станемо втомлювати вас складними обчисленнями і розрахунками, проте підкреслимо, що процес утеплення балкона зовні може дозволити вам підвищити параметри енергоефективності на цілих 30%.

Утеплення балкона всередині є набагато більш простим процесом. Однак провести такі види робіт не завжди є можливим. У таких випадках саме утеплення зовні може вирішити всі ваші проблеми.

Але тут є кілька важливих недоліків:

 • Ваш балкон змінить свій зовнішній вигляд.
 • Проведення робіт з утеплення можливо тільки в теплу пору року.
 • Утеплення балкона зовні має більш високу вартість.
 • Через певний час матеріали зовні балкона необхідно буде оновити.
 • Процес утеплення балкона з зовнішньої сторони більш трудомісткий і довгий за часом.

Однак вагомими перевагами є:

 • Набагато більш значне збереження тепла всередині вашої квартири.
 • Зовнішнє утеплення не забере у вас внутрішній простір балкона.
 • Зовнішнє утеплення не змусить вас очищати балкон всередині для проведення робіт. Весь процес буде проходити зовні, що для господарів квартири дуже зручно.

Утеплення балкона зовні є найякіснішим, коли відбувається з використанням промислових альпіністів. Ця робота може бути виконана фахівцями тільки найвищого класу.

Найчастіше працівникам нашої компанії доводиться займатися переробкою утеплення балкона після «фахівців», які проводили утеплення балкона зсередини приміщення раніше.

Найчастіше така робота виконана неякісно, ​​оскільки фізичні можливості людини не дозволяють йому дістати до всіх необхідних ділянок балкона зовні. Крім того це дуже небезпечно, оскільки можна банально випасти, що призведе до справжньої трагедії. Не намагайтеся виконати цю складну роботу самостійно і піддати своє життя і життя інших людей на небезпеку.

Процес утеплення балкона зовні повинен бути виконаний тільки професіоналами: максимально якісно і безпечно, з використанням промислових альпіністів. Фахівці компанії «Стандарт вікна» зможуть виконати цю роботу як не можна краще, гарантувавши результат.

Ще однією незаперечною перевагою утеплення балкона з зовнішньої сторони є невеликий обсяг роботи. Найчастіше площа утеплення складе кілька квадратних метрів.

Весь процес фахівці нашої компанії зможуть організувати заздалегідь. На місце будуть доставлені необхідні матеріали і інструменти, будуть проведені абсолютно всі підготовчі роботи зовні.

Будівельне сміття і невикористані матеріали будуть акуратно зібрані і вивезені для утилізації.

ЯКІ МАТЕРІАЛИ НЕОБХІДНО ВИБРАТИ ДЛЯ УТЕПЛЕННЯ

Процес вибору матеріалів в процесі утеплення балкона є визначальним. Неякісні види матеріалів не дадуть вам потрібного результату і викличуть великі складності в процесі експлуатації.

Всередині балкона буде утворюватися конденсат і навіть цвіль. Тому, вибираючи матеріал, необхідно звернути увагу на наступні параметри:

 • Він повинен мати максимальну легкість, щоб не покладати на бетонну плиту додаткових навантажень.
 • Він повинен бути досить стійким, щоб витримати перепад температур і вплив вологи.
 • Він повинен бути стійким до впливу цвілі і комах.

Однак окремо варто згадати, що наші фахівці на етапі консультації допоможуть вам вибрати найбільш підходящий саме для вашого балкона матеріал, який зможе зберегти тепло і прослужити вам якомога довше.

ЩО МОЖЕ УСКЛАДНИТИ РОБОТУ

Дуже часто на балконах встановлюють кондиціонери і супутникові антени, що може дещо ускладнити процес утеплення. Встановлені кондиціонери можуть утруднити роботу і викликати незручність для наших фахівців. Однак це не стане проблемою, а лише сповільнить процес, оскільки утеплення та оздоблення балкона за кондиціонером може зажадати більшої кількості часу. У таких випадках робота може бути оцінена трохи дорожче.

УТЕПЛЕННЯ ПІДЛОГИ БАЛКОНА

Окремим і дуже важливим питанням є процес утеплення підлоги. Адже теплообмін з вулицею відбувається з усіх боків балкона, а значить, утеплення підлоги і стелі може додатково підвищити параметри теплоеффектівності.

Балкон в найбільшою мірою схильний до негативного впливу факторів зовнішнього середовища, так як винесено за межі квартири і знаходиться на вулиці. Усередині нього не передбачені системи опалення, а бетонну підлогу постійно залишається холодним.

Таким чином, незахищений балкон є сирим і холодним. Не дуже приємно звучить, погодьтеся. Утеплення здатне виправити всі ці недоліки.

Однак в процесі проведення утеплення підлоги необхідно враховувати, що висока вологість і холод можуть накласти певний відбиток і визначити необхідний вид утеплювача.

Перед утепленням статі фахівці нашої компанії оцінюють технічний стан всієї конструкції, її міцність і цілісність. Проводиться аналіз характеристик перекриттів балкона і матеріал, з якого вони виготовлені.

Все це дуже важливо враховувати для ідеального результату.

Важливим фактором є і особливості клімату, а також рівень вологості всередині квартири. Фахівці компанії «Стандарт вікна» зможуть вибрати оптимальний матеріал для утеплення підлоги для вашої конкретної квартири.

У своїй роботі ми використовуємо матеріали, якість і високий клас яких підтверджені сертифікатами і документацією. А значить, ви отримаєте саме такий балкон, про який завжди мріяли.

ЯК ПІДСУМКІВ 

Утеплений балкон – справжній подарунок для вас і вашої родини. Якісно захищений від холоду вулиці, шуму і опадів балкон дозволить вам отримати додаткове житловий простір всередині своєї ж квартири. Після утеплення ви зможете використовувати балкон цілий рік і навіть в холодні місяці року.  

Замовивши у нас утеплення балкона, ви отримаєте гарантований результат за найнижчою ціною в найкоротші терміни. Новий балкон дозволить вам поглянути на вашу квартиру по-новому.

Більш того, він почне економити ваші гроші і знизить витрати на опалення. Виготовлена ​​нашими фахівцями конструкція не випустить тепло з квартири назовні, а збереже його всередині приміщення.

Відгородившись від вулиці і її несприятливих факторів, ви також зможете продовжити термін служби балкона. Знову ж економія коштів.

При цьому ви зможете збільшити простір свого житла на розмір невеликої кімнати, інтер’єр і функціонал який ви зможете вибрати особисто.

Додатковим плюсом стане і те, що в теплі місяці простір вашої квартири буде нагріватися повільніше, а повітря буде більш свіжим. Утеплений балкон зможе захистити квартиру від зовнішніх шумів і створити спокій, а також додатковий комфорт.

Як бачите, плюсів у теплого балкона набагато більше, ніж мінусів: і кожен з них зможе значно підвищити якість вашого життя і життя ваших близьких.

Не втрачайте час – телефонуйте прямо зараз по телефону (067) 760-66-44. Ми чекаємо вас!