Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

П'ятикамерні вікна або п'ятикамерний склопакет

Пластикові вікна ґрунтовно увійшли до життя людини, без них важко уявити сучасне оформлення будинку. Крім привабливого зовнішнього вигляду, профілі ПВХ мають відмінну звукоізоляцію, тому сторонніх шумів з вулиці чути не буде. Теплоізоляційні властивості забезпечують затишок, комфорт будь-якої пори року. Найнадійнішими, теплими вважаються п'ятикамерні вікна, які можуть мати різну форму, оснащуватися одно-, дво-, трикамерними склопакетами.

П'ятикамерні вікна

При виборі віконних скляних отворів потрібно в першу чергу звертати увагу на кількість камер (простір, утворений двома шарами скла, розділеними перегородками та заповнений повітрям або інертним газом).

Як реалізовано п'ятикамерне вікно

Профіль, оснащений п'ятьма секціями, має найкращу енергоефективність серед інших моделей ПВХ. Секція, розташована посередині, робить конструкцію жорсткішою і служить ідеальною основою для установки профілю. Приміщення надійно захищене від протягів завдяки двом додатковим стінкам, розташованим по сторонах. Такі склопакети можна використовувати у зимовий період та в місцях, де спостерігаються сильні холоди.

Можна виділити основні переваги склопакета:

 • покращений теплозахист, що робить вікно пристосованим до суворих зим;
 • підвищена шумоізоляція — цей параметр чудово підходить для дуже жвавих міських вулиць;
 • міцність та надійність конструкції, що забезпечується за рахунок збільшеної монтажної глибини;
 • стійкість до кліматичних змін (склопакети не деформуються за температури від -50 до +50°);
 • стійкість до статичних навантажень.

До плюсів можна віднести доступну вартість склопакетів, широкий асортимент пластикових віконних виробів, які поєднуються практично з будь-яким видом рам.

Незважаючи на низку переваг, є недоліки:

 • висока вартість;
 • зменшення ширини підвіконня під час монтажу;
 • необхідність у якісній та дорогій фурнітурі.

Також перед покупкою необхідно врахувати вид профілю. Глуха, цілісна конструкція може бути незручною для миття, якщо, наприклад, людина живе на останніх поверхах, а помити з балкона неможливо. Замовити пластикові вікна з п'ятьма камерами можна у компанії «Стандарт вікна».

Чи є різниця в порівнянні з трикамерним

Вікна з трьома камерами мають меншу ширину і діляться не на п'ять, а на три секції. Зменшена кількість перегородок робить склопакет не таким захищеним від шуму, як аналог п'ятикамерний. Все тому, що товщина трикамерних виробів не перевищує 32 мм.

Друга відмінність — вартість, моделі з трьома секціями коштують набагато дешевше. Параметри та габарити також відрізняються. 3-камерні ПВХ вікна, підходять для невеликих отворів, наприклад, квартири. Для приватного будинку котеджу такий варіант не підійде, тут потрібно використовувати широкі профілі. Є ще одна, найважливіша відмінність — коефіцієнт збереження тепла: у трьохкамерних моделях цей показник становить 0,6-0,65, у п'ятикамерних — 0,75-0,8 м2*К/ВТ.

Технічні характеристики п'ятикамерного склопакета та критерії вибору

П'ятимерний склопакет складається з п'яти повітряних відсіків, які відрізняються підвищеною щільністю. Три ущільнювачі, якими оснащені системи, використовуються для захисту від протягів та сильних холодів. Створення складної форми захищає вікна від ультрафіолетових випромінювань, що збільшує термін служби.

Існує ще шестикамерний профіль, оснащений шістьма секціями у розрізі, які покращують теплоізоляційні характеристики.

Віконні вироби можна розділити на чотири групи:

 1. Бюджетні. Ці конструкції мають низьку вартість, погано протистоять холоду та вітровому навантаженню. Якщо на вулиці будуть сильні морози, конструкція може деформуватись, тому їх краще не використовувати.
 2. Якісні. Вироби не мають різкого запаху, можуть витримати сильні морози, за низьких температур не тріскаються і не втрачають своїх первинних властивостей. Стійкість до промерзання забезпечується завдяки міцним петлям і підвищеній жорсткості. У компанії «Стандарт вікна» можна вигідно купити вікна (Київ), ціни цілком прийнятні.
 3. Елітні. Профілі з ПВХ, незважаючи на високу вартість, користуються особливою популярністю за рахунок підвищеної щільності та посиленим перегородкам, які роблять конструкцію більш стійкою та надійною.

При виборі ПВХ-вікон також потрібно звертати увагу на тип скла, що використовується:

 • теплове із дзеркальною поверхнею;
 • конструкція із захисним покриттям;
 • тоноване плівкою.

Теплове скло відрізняється підвищеним рівнем теплозахисту, має відмінні енергозберігаючі властивості. Дзеркальна поверхня створює відмінний світловідбиваючий ефект, який забезпечується рахунок нанесення на поверхню частинок срібла.

Захисне скло має відмінні характеристики міцності. Покриті спеціальною плівкою, уламки, якщо вікно б'ється, не розлітаються у різні боки. Це забезпечить безпеку оточуючим. Подібні склопакети часто встановлюються у держустановах, використовують для скління дитячої кімнати.

Тоноване скло більше підходить для літнього періоду. Основне призначення — захист приміщення від проникнення сонячних променів. Встановлюються такі вікна на зовнішньому, сонячному боці будівлі.

При виборі пластикових вікон також важливо враховувати систему відкриття. Для п'ятикамерного склопакета найчастіше застосовується:

 • глухе скління;
 • поворотно-відкидна система;
 • розсувні конструкції.

Глухе скління немає стулок, тому вікно не можна відкрити, щоб провітрити приміщення. Така система використовується, щоб забезпечити хорошу видимість та доступ денного світла до кімнати.

Поворотно-відкидна система дозволяє відкрити віконниці повністю або наполовину, пропустивши свіже повітря до будинку. Щоб відкрити вікна навстіж, достатньо поставити ручку в горизонтальне положення і потягнути стулку на себе. Якщо потрібно лише відкрити вікно для провітрювання, ручку повертають вгору і злегка відтягують на себе.

При розсувному методі стулки з легкістю переміщаються по отвору, ковзають напрямними елементами. Такі системи відкривання рідко використовують для віконних отворів, частіше для скління балконів, лоджій, терас.

Чи варто встановлювати?

Враховуючи всі плюси та мінуси п'ятикамерних склопакетів, можна ствердно сказати — варто. Вироби оснащуються щільними склопакетами з відмінними тепло- та шумоізоляційними властивостями, надійними та міцними комплектуючими. У разі потреби можна замовити ремонт вікон у Києві.

З п'ятикамерними профілями власники приватних будинків, квартир почуватимуться затишно, комфортно будь-якої пори року, а із захисними механізмами від злому ще й безпечно.

Якщо вибирати виробника, то краще зупинити свій вибір на п'ятикамерних вікнах від німецької компанії Rehau, які відрізняються:

 • високим рівнем теплозахисту (0,64м2°с/Вт — 1,05м2°с/Вт);
 • надійною герметичністю (скління надійно захищає приміщення від вітру, опадів, вологи);
 • відмінною звукоізоляцією — вікна, встановлені навіть на найжвавішій вулиці, не пропускатимуть стороннього шуму;
 • наявністю двоконтурного ущільнювача, що захищає від протягів;
 • можливістю встановлення механізмів для захисту від злому;
 • великим вибором відтінків, фактур, що дозволить підібрати вікна відповідно до стилю інтер'єру та дизайну фасаду.

Не поступаються якістю склопакети бренду Новотекс і Novotex Termo. Вироби виконані із застосуванням сучасних технологій. Профілі забезпечують високу герметичність. П'ятикамерні склопакети цієї марки не піддаються впливу зовнішнього середовища, завдяки цьому тепле повітря зберігається в будинку, а холодне не може потрапити всередину. Є й інші можливості — надійна протизламна система, оснащення посиленими комплектуючими, що підвищують міцність усієї конструкції та збільшують термін служби системи.

Установка вікон у Києві проводиться досвідченими майстрами компанії «Стандарт вікна». Замовте зворотний дзвінок на сайті і менеджери розрахують вартість робіт. Зробивши виміри, працівники приступають до виготовлення склопакетів. Вже маючи готові вироби, майстри швидко та якісно проведуть монтаж.