Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Як перевести вікна Rehau в зимовий режим?

У холодну пору року питання мінімізації тепловтрат виходить на перший план, і головним завданням стає забезпечення максимальної герметичності і виключення продувань. Висококласні вікна Rehau з якісними фурнітурними елементами дозволяють налаштовувати щільність прилягання стулки в залежності від сезонного фактору. Так, в холодну пору року можна здійснити переведення вікон Rehau на зимовий режим і таким чином подбати про максимальне збереження тепла і відсутності протягів. З поверненням тепла щільність притиску можна буде знову зменшити.

 

ВІКНА REHAU: ПЕРЕХІД НА ЗИМОВИЙ РЕЖИМ

З технічної точки зору ніякої необхідності щось змінювати з приходом тепла або холодів немає. Виробники фурнітури підганяють і регулюють всі фурнітурні запчастини на етапі складання для забезпечення максимального рівня герметичності. Це універсальне рішення і оптимальна ступінь прилягання для будь-якого часу року. Забезпечується вона центральним положенням цапф, які виключають появу протягів і в той же час не шкодять ущільнювача елементам.

Технічні специфікації фурнітури також не містять інформацію про те, що вікна Rehau потрібно переводити в якісь режими в залежності від сезону. Фурнітура вимагає регулярного догляду (очищення й змащення), в разі необхідності – регулювання, яку в легких випадках можна здійснити самостійно, а для більш «запущених» – краще викликати фахівця.

Але в той же час технічно посилити прилягання стулки, і відповідно – герметичність, все ж можна. Перед тим як перевести вікна Rehau в зимовий режим, потрібно переконатися, що встановлені комплектуючі дозволяють це зробити. Відкрийте стулку і зверніть увагу на ексцентрики. Якщо на цапфах є спеціальний роз’єм під інструмент, значить, збільшити силу притиску можна.

ЧИ ВАРТО ЩОСЬ МІНЯТИ З ПРИХОДОМ ХОЛОДІВ?

Якщо ваша віконна система правильно обрана і грамотно встановлена, то і в теплу, і в холодну пору року ви будете відчувати максимальний комфорт в приміщенні. Якщо взимку ви відчуваєте навіть мінімальний протяг або продування від вікна, відрегулювати щільність притиску варто. Якщо в морозний і вітряний день ви не відчуваєте ніякого дискомфорту в привіконній зоні, то нічого змінювати не потрібно.

Комфорт і максимальний захист від тепловтрат – ось для чого створюється якісна фурнітура і вікна Rehau. Переведення на зимовий режим прискорює зношування ущільнювальних елементів. Тому якщо вас нічого не турбує, будинки тепло і немає продувань, залиште цапфи в центральному положенні. Виробники не рекомендують постійно тримати ексцентрики в «зимовому» положенні, так як це негативно позначається на експлуатаційних властивостях ущільнювального контуру.

ДВІ ПОРАДИ, ЯК ПЕРЕВЕСТИ ВІКНА REHAU В ЗИМОВИЙ РЕЖИМ

Ця процедура досить проста. Але в разі неправильної реалізації, вам доведеться зіткнутися з поломкою і дорогим ремонтом фурнітури комплектуючих. Тому перша порада – якщо не відчуваєте в собі сили відрегулювати прилягання стулки самостійно, запросіть майстра. Він зробить це максимально швидко і якісно, ​​а заодно – почистить і змаже всі необхідні елементи.

Друга порада – перевести в однакове становище всі ексцентрики. Їх число може варіюватися, все залежить від габаритів вікна. Знайдіть всі цапфи, візьміть відповідний інструмент, з огляду на тип встановленої деталі. Кожен ексцентрик потрібно повернути буквально на пару міліметрів. Після закінчення цієї роботи перевірте, щоб всі деталі знаходилися в однаковому становищі.

Як бачите, сучасні вікна Rehau не потребують спеціального переведення на зимовий режим. Міняти щільність притиску є сенс, якщо спостерігаються продування або натяки на протяги. У всіх інших випадках набагато важливіше стежити за загальним станом фурнітури і в міру необхідності налаштовувати і регулювати її. Також важливо стежити за чистотою і станом ущільнювачів. Гумовий контур – важливий елемент, що забезпечує герметичність. Якщо на ньому з’явилися тріщини або він втратив еластичність, краще зробити заміну. В інших ситуаціях досить обробити ущільнювач гліцериновим складом або силіконовою змазкою.

Якщо вам потрібно внести корективи фурнітури елементів, звертайтеся до фахівців компанії «Стандарт вікна». Ми допоможемо зробити так, щоб у вашому домі завжди було тепло і затишно. Майстер виїде на місце у зручний для вас час, а сама процедура настройки фурнітури і перевірки на продування займе всього кілька хвилин. У разі необхідності майстер підвищити герметичність закривання, а також здійснить чистку і змащування всіх комплектуючих. Нехай ваші зими будуть по-справжньому теплими!