Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Винесення підвіконня: за та проти

Якщо балкон не дуже великий за площею, природно, що людина думає, як розширити корисний простір. Існують різні способи це зробити. Один із них – винесення балкона по підвіконню. Послуга дуже популярна, тому що дозволяє звільнити достатньо місця та радує безліччю переваг. Важливо, щоб роботу було довірено професіоналам задля уникнення неприємних нюансів.

Наскільки можна здійснити винесення – оптимальні параметри

Це актуальне питання. Важливо розуміти, що розширити простір більше ніж у 2 рази точно не вдасться. «Стеля» при проведенні подібної роботи – близько 100-300 мм, залежно від початкових умов.

Винесення підвіконня на балконі визначається конструкційними особливостями та технічним станом приміщення. Також варто враховувати ступінь зносу самої будівлі. В критичному стані від цієї роботи краще відмовитись, а ще доведеться уникати важкого скління.

Якщо всі умови дозволяють, така послуга дасть змогу із легкістю отримати затишну та містку кімнату. Рекомендується додатково виконати утеплення, щоб розширити можливості дизайну. Ідеально, коли подібна робота довіряється компетентним фахівцям із перевірених компаній. У цьому випадку можна розраховувати на якість, естетику та гарантію.

Основні переваги розширення

Винесення балкона по підвіконню відрізняється деякими вагомими перевагами. Серед основних виділяють:

 • збільшення цінної площі – в разі використання максимальних значень простір може збільшитися приблизно на одну третину;
 • створення кращого захисту від різних несприятливих умов, зокрема морозу, снігу, вітру, дощу;
 • отримання широкого підвіконня, яке стане чудовим місцем для розміщення додаткових речей, організації повноцінного саду, маленької бібліотеки тощо;
 • проведення повноцінної заміни парапету з укріпленням старого, що сприяє підвищенню безпеки мешканців;
 • отримання більшої кількості світла – оновлений простір стане теплим і затишним.

Загалом балкон із винесенням підвіконня – це можливість подбати про те, щоб площа стала більшою, отримати додатковий простір для роботи чи релаксу, посиденьок із друзями. Головне, щоб виконанням поставленого завдання займалися кваліфіковані фахівці з досвідом.

Як виконується робота?

Послуга передбачає виконання зварювальних операцій, спрямованих на розширення внутрішнього об'єму. Суть у тому, щоб винести скління назовні. Оптимальні рекомендовані параметри – до 350 мм.

Загалом потрібно створення спеціальної конструкції, яка приварюється до парапету. Вона включає металевий кутник, додатково укріплений за потреби. До стельової частини прикріплюють козирок. Згодом цей елемент буде служити ще однією опорою для скління.

Настійно рекомендується проведення обшивки. Вона дійсно необхідна, оскільки забезпечує додатковий захист і декоративність. Як можливі матеріали раціонально використовувати пластиковий сайдинг або вагонку, котрі мають відмінні експлуатаційні характеристики, в тому числі стійкість до вологи та погодних опадів.

Крім цього, виконуються роботи з утеплення по всьому периметру. Для цих цілей використовують різні теплоізоляційні матеріали. Всі стики, що утворилися, якісно проробляють монтажною піною. Це забезпечить надійний захист конструкції від конденсату та навіть ламання. У створеному приміщенні буде тепло та затишно.

Які існують різновиди робіт?

Винесення по підвіконню може бути звичайним або довгим. Обидва варіанти є актуальними, але мають деякі відмінності.

У першому випадку головна характеристика – площа підлоги буде постійною. Розширення проводять безпосередньо шляхом монтажу особливої зварної конструкції. Вона розміщується лише на рівні підвіконня. На змонтованому каркасі кріпляться інші блоки – балконні та віконні. Подібне розширення сприяє візуальному збільшенню площі. Одна з головних переваг – отримання функціонального просторого підвіконня.

Великий попит серед клієнтів має довге винесення підвіконня від стіни. Тут вдається суттєво збільшити корисні квадратні метри оселі. Крім широкого та практичного підвіконня, можна отримати місце для встановлення зручних балконних шаф. Для проведення роботи використовують кутник із прокатного металу, який монтують шляхом зварювання. Несучі гаки мають розміщуватися на певній відстані один від одного з урахуванням ваги віконних систем, виду парапету, ширини каркасу, що використовується, тощо. Конструкція також має значні запаси міцності, що є теж важливим.

Які є етапи робіт із винесення чи розширення конструкції?

Щоб створене приміщення було максимально ергономічним, безпечним і комфортним, слід дотримуватися послідовності виконання робіт:

 1. Створення проєкту – перший етап під час розширення. Спочатку важливо розрахувати всі особливості та нюанси конструкції. Потрібно врахувати кількість віконних отворів, вид даху, матеріали, що використовуються.
 2. Зварювальні роботи та побудова каркаса, щоб виконати винесення лоджії по підвіконню. Якщо прибудова запланована на першому поверсі, каркас не вимагає особливого зміцнення. Розширювати приміщення на верхніх поверхах набагато складніше. База має бути зроблена з міцних і надійних матеріалів. Зварювання основи під пластикові вікна – обов'язковий крок, адже надійна основа – гарантія якісного й ефективного монтажу віконних конструкцій. Встановлення даху може проводитися з використанням різних будматеріалів. Найбільш популярні та практичні – металочерепиця, профнастил.
 3. Скління. Підбір здійснюється за можливостями та побажаннями. Можна вибрати холодне чи тепле. Головне – надійність і стійкість до негативних факторів навколишнього середовища.
 4. Внутрішнє оздоблення. Конструкція має бути утеплена. Також варто подбати про декоративне оформлення, роблячи вибір зі значного різноманіття матеріалів.

Балкон із винесенням по підвіконню виходить зручним і надійним.

Додаткові нюанси, які варто врахувати

Розширення площі по периметру більше ніж на 30 см належить до перепланування житла. Такі зміни необхідно оформлювати та погоджувати у відповідних містобудівних інстанціях.

Лоджія з винесенням за підвіконням може бути організована двома способами: по плиті та підвіконню. Вартість робіт із розширення житлової площі залежить від:

 • довжини та ширини виносу;
 • матеріалів, які використовуються;
 • загального стану конструкції.

Монтаж нового збільшеного балкона слід довіряти лише досвідченим фахівцям. Звертайтеся до нашої компанії. Кваліфіковані майстри знають усі тонкощі та деталі розширення споруди, що виноситься, щоб винесення підвіконня пройшло бездоганно. Професіонали виконають все максимально швидко, якісно та з дотриманням державних стандартів і норм.