Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

ВАЖЛИВІСТЬ ШУМОІЗОЛЯЦІЇ НА БАЛКОНІ

Для початку, давайте розберемо для чого потрібно шумоизолировать балкон. Уявіть, що ви зробили ремонт балкона, перетворивши його в затишний міні-кабінет. При перетворенні старого балкона в робоче місце, вибрали якісні і хороші металопластикові конструкції від компанії «Стандарт Вікна» і наш майстер нагадує Вам про звукоізоляцію. Ви, махнувши рукою, говорите: «Навіщо це потрібно? Так, теж нормально! ». Проходить якийсь час, але Ви чуєте докучливі звуки з вулиці: машин, перехожих, дітей з дитячого майданчика. Так, важко працювати в таких умовах!

Якщо Ви запитаєте у своїх знайомих, родичів, друзів, чому такий гул на Вашому балконі – відповідь буде проста – погані вікна! Але це не так! Завод-виробник «Стандарт Вікна» кращий в Києві, а значить і в Україні. Ми запевняємо Вас, що наші вікна – якісні, а установка майстрами – професійна.

Насправді, якість металопластикового вікна може не впливати на шумоізоляцію – це стереотип, особливо це стосується балкона або лоджія. На це є безліч причин: тонкість конструкції або плити балкона, недостатнє прилягання козирка, неякісні матеріали при будівництві (особливо, це стосується новобудов) і так далі.

Для коректної ізоляції від шумів необхідно знати, скільки стін балкона виходять на вулицю. Стандартно, лише одна стіна вимагає технологій шумозаглушення, але якщо ваш балкон перебувати на розі будинку – дві, крайній випадок – це самотні балкони, в даному випадку робота потроюється, так як три стіни требу ют звукоізоляції.

Також не забувайте про те, що ми хоч і говоримо про шумоізоляції, але частіше за все там, де проходить зайвий шум, взимку – потрапляють холодні потоки вітру, тонкі поверхні швидше охолоджуються, а влітку – проникає гаряче повітря і поверхню швидше нагрівається.

Для того щоб ізолювати ваш балкон від зайвих шумів, недостатньо внутрішньої звукоізоляції, необхідно зовнішнє шумозаглушення. Саме останній тип звукоізоляції допомагає позбутися від великої частини зайвих подразників ззовні приміщення та тут без допомоги майстрів по звукоізоляції від компанії «Стандарт Вікна» не обійтися. Зовнішні роботи не можуть проводити мешканці, для цього необхідний спеціальний дозвіл і техніка. Не намагайтеся зробити це самостійно! Внутрішня ізоляція прибере залишки шумових хвиль майже до 0%. І засинаючи в своєму ліжку Ви зможете не хвилюватися, що Вас розбудить сигналізація машини з двору або весела компанія під вікнами.

При грамотному виборі матеріалів і технологій проведення шумоізоляції Ви можете «сісти на два стільці»: ізолювати своє житло від непотрібних звуків з вулиць, а також утеплити балкон. Тому необхідно зупинити свій вибір на певному матеріалі і технології, до початку робіт.

Почнемо з матеріалів. Популярні шумоподавляющіе матеріали:

  1. Спеціальні панелі і мембрани використовуються для стін і підлоги. Дані матеріали дуже прості в експлуатації і легко укладаються, так само майже звуконепроникні.
  2. Неможливо не згадати про мінеральній ваті. Це відмінний вибір для тих, у кого бюджет підтискає, так як ціна досить низька. Саме тому користується неймовірним попитом.

Найголовніші показники, якими керується компанія «Стандарт Вікна» це: коефіцієнт теплопровідності і звукопровідності. Професіонали своєї справи, такі як ми, знають, що від даних показників на пряму залежить якість виконаних робіт. Саме мінеральна вата займає ТОП. Її показники високі і повністю відповідають стандартам, і як говорилося раніше, виділяється низькою ціною на ринку.

Компанія «Стандарт Вікна» може запропонувати кілька варіантів ізоляції підлоги від звукових хвиль: перший – плаваюча стяжка, другий – рулонний матеріал, третій – використовуючи систему профілів.

Плаваюча стяжка один з вищевказаних способів звукоізоляції, яка допоможе прибрати від 50% шумів. Для цього виду стяжки використовують мінеральну вату, яку укладають, подібно до форм пазла у вигляді плит. «Плаваючою» стяжка називається завдяки тому, що при установці плит, вони не стикаються зі стінами. Матеріал дуже простий в транспортуванні і використанні, тому що легкий і дуже легко піддається нарізування. Знову-таки, якщо говорити про легкість матеріалу – це величезний плюс, так як він не ускладнює балкон, але при цьому витримує високі експлуатаційні навантаження.

При рулонної шумоізоляції використовується матеріали, такі як Тексаунд, він не має прямих звукоизолирующих властивостей, але все одно застосовується, просто для інших цілей – про які Ви прочитаєте далі в статті.

В системі профілів також встановлюють мінеральну вату в плитах, а також гіпсокартонні листи. Спочатку роблять, обшив профілями по периметру лоджія, після цього укладають плити з мінеральної вати, а після зашивають гіпсокартоном.

Легкий інструктаж по шумоізоляції основної частини балкона ми провели. Не треба забувати про деталі, на перший погляд, неважливих, маємо увазі, козирок і відлив. Саме деталі в цій справі важливі! Ви можете зробити ідеальну шумоізоляцію каркаса балкона, склити металопластиковими вікнами лоджія, але, при цьому, забути про двох деталях, які будуть пропускати звук і холод.

ВАЖЛИВІСТЬ ЗВУКОІЗОЛЯЦІЇ БАЛКОННОГО КОЗИРКА, ВІДЛИВУ, ДАХУ

«Для чого потрібна шумоізоляція балконного козирка?» – Ви, швидше за все, ставите питанням.

Давайте компанія «Стандарт Вікна» все детально роз’яснить за допомогою легкої ситуації. Засинаючи Ви почули гучний звук грози, а після почалася злива або град і цокіт про балконний козирок не дає Вам заснути – це і є яскравий приклад поганої шумоізоляції даху або козирка (в залежності від того самотній ваш балкон або поєднаний з іншими).

Цей, для кого-то болісний або приємний, звук дощу створюється завдяки оцинкованого заліза покритого полімером, з якого роблять балконні козирки. Матеріал якісний і стійкий, а з недоліків – шумить від дощу або граду.

У такому випадку для шумоізоляції використовують гумовим самоклейним герметиком.

Є ще один варіант звукоізоляції. Це еластичний матеріал в рулонах Герлен. Його товщина 1,5-3мм, незважаючи на те, що цей матеріал досить тонкий, він виконує дві функції: перша – шумозаглушення; друга – відбивач сонячних променів. Останню функцію цей матеріал набув завдяки фольгированную покриттю. Сам же матеріал зроблений з екструзівного каучуку. Даним матеріалом можна покрити не тільки балконний козирок, а й відлив. Цей фольгований матеріал вбереже Ваш балкон або лоджія від перегрівання, так як він відбиває сонячні промені. Після цього дії Ви не будете чути зайвих шумів ночами, а так само навіть влітку при пекучому сонці буде помірна температура.

Підводячи підсумок, можемо сказати, що тепер Ви можете контролювати процес звукоізоляції. Але ми, завод-виробник з хорошою репутацією «Стандарт Вікна» гарантуємо виключно професійну роботу наших майстрів, яким Ви можете довіряти, а ми за цим прослідкуємо. Ми дорожимо нашими клієнтами і репутацією! Якщо виникли питання, не забудьте їх задати нашим менеджерам, які чекають Вашого дзвінка або особистій зустрічі в офісі.

Для замовлення послуги з шумоізоляції балконів і лоджій в компанії «Стандарт Вікна» переходите в розділ контакти, де можете знайти телефонні номери наших офісів і їх адреси. Ми працюємо на віконному ринку багато років і за нашу історію ми ощасливили безліч клієнтів новими, якісними металопластиковими вікнами і послугами по утепленню і шумоізоляції балконів і лоджій. Крім цього ми надаємо послугу балкон «під ключ». З нею, Вам не потрібно турбуватися, щоб знаходити різні компанії для різних будівельних робіт на ньому. А з нами Вам не доведеться ні про що думати. Все, що потрібно – це зараз подзвонити в компанію «Стандарт Вікна» і проконсультуватися з нашим експертом. Виїзд замірника на Ваш об’єкт, здійснюється абсолютно БЕЗКОШТОВНО. Телефонуйте! Ми вже чекаємо Вашого дзвінка.