Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Тумби та шафи на балкон у Києві

Щоб ефективно використовувати простір балкона або лоджії, необхідно не тільки подбати про заскління і виконати обробку, але і грамотно підійти до процесу меблювання. Меблі стануть важливою частиною інтер’єру і забезпечать додаткову функціональність і зручність. В основному, вибір користувачів падає на тумбу або шафу на балконі. Трохи рідше тут встановлюється стіл, крісла або пуфики, інші предмети інтер’єру.

 

Якщо потрібно шафа на балкон, то без індивідуального підходу не обійтися. Майстри нашої компанії виготовлять і встановлять будь-які меблі з урахуванням конкретних розмірів, ваших цілей і побажань.

ЧИ ПОТРІБНО ЗАМОВЛЯТИ ТУМБОЧКУ І ШАФА НА БАЛКОН

Якщо у вас дефіцит місць і зон зберігання речей, то розумне рішення – розмістити спеціалізовані меблі на балконному просторі. Вона може передбачати різний розподіл на секції і полки, оснащуватися вішалками, білизняними кошиками і т.д.

Але слід розуміти, що купити готову шафу на балкон у Києві вельми проблематично. Потрібні індивідуальні виміри, виконання різних розрахунків, підбір матеріалів виготовлення, які будуть поєднуватися з обробкою. Спроби знайти стандартне рішення часто не закінчуються нічим хорошим, аж до неможливості раціонально використовувати простір, повністю відкривати вікна на провітрювання і т.д.

У нас ви можете замовити балконні меблі, які впишуться в інтер’єр і дозволять раціонально використовувати увесь наявний простір. Причому це може бути кутова, широка або вузька шафа на балкон. Все залежить від доступного простору, переслідуваних завдань та інших індивідуальних особливостей. Відзначимо, що компанія «Стандарт вікна» пропонує комплекс робіт «балкон під ключ» і окрему послугу виготовлення меблів, будь то тумба або шафа. Замовлення меблів разом з обробкою і склінням обійдеться вам дешевше.

ВИДИ ТУМБ І ШАФ НА БАЛКОН

Меблі для зберігання речей, які використовуються на балконному просторі, умовно можна розділити на численні різновиди. До основних критеріїв класифікації відноситься наступне:

  • Тип установки. Залежно від нього виділяють окремо стояча або вбудована шафа на балкон.
  • Матеріал виготовлення. Найчастіше балконні меблі виготовляють з деревини, ДСП, вагонки. Трохи рідше застосовується пластик, алюміній і т.д.
  • Спосіб відкриття. Шафа може бути традиційно розпашною, оснащуватися ролетами для відкривання, розсувними системами, включаючи купе або гармошку.
  • Форма. Найпростіший і популярний варіант – прямокутний (довгастий чи ні), але також зустрічається кутовий шафа на балконі і конструкції інших складних форм.

ТУМБА НА БАЛКОН

Якщо простору зовсім мало або ж потреби в додатковому місці для зберігання речей не надто великі, то замість шафи можна встановити тумбу. До її переваг належить наступне:

  • відсутність додаткових перешкод для проникнення світла (винятком буде лише тумба на французький балконі);
  • верхня поверхня тумби є додатковим корисним простором. Тут також можна щось зберігати або ж використовувати її як стіл для чаювання і т.д .;
  • більш доступна ціна, ніж у шафи на балконі.

Тумбу простіше підібрати не на замовлення, а з готових рішень. Принаймні, заважати відкриванню віконних стулок вона не буде. Але більш розумним рішенням є виготовлення на замовлення з урахуванням розмірів балкона, дизайнерських рішень і т.д.

ОКРЕМОСТОЯЧА ШАФА НА БАЛКОН

Це такі меблі, які при потребі переміщуються або зсовуються в інше місце. Вона має свій власний каркас (включаючи дах, задню стінку і дно), а всі полки кріпляться саме до нього. Процес розміщення окремо стоячої шафи на балконі простіше і швидше, але витрата матеріалів на виготовлення вище. Внутрішня конфігурація таких меблів може бути найрізноманітнішою, тому і функціональність може бути істотно багатшою (при використанні відповідної фурнітури).

ВБУДОВАНА ШАФА НА БАЛКОН

Це інтегровані в існуючий інтер’єр меблі. В результаті стеля та підлога балкона замінюють відповідні поверхні шафи. Аналогічно, як правило, йдуть справи і з бічними стінками, їх роль виконують стіни. До них жорстко кріпляться полиці. Монтаж такої шафи складніше і його не перемістити: для демонтажу потрібне повне розбирання. Але витрата матеріалів при виготовленні нижче, що позитивно позначається на ціні.

При належному підході до виробництва та монтажу вбудована шафа виглядає ефектніше: немає різних зазорів, не помітні нерівності стін.

ШАФА-КУПЕ НА БАЛКОН

Це меблі, доповнені спеціальною системою відкривання. Використовується роликовий механізм, за яким переміщуються дверцята. В результаті для відкривання не потрібно додатковий простір перед шафою. Двері не заважають відкриванню вікон, мінімізуються ризики пошкодження і тих, і інших.

 

Нерідко це оптимальна шафа на маленький балкон. Але у нього повинна бути достатня ширина, щоб система купе була зручною: забезпечувала нормальний доступ до предметів всередині. Якщо потрібно вузька шафа, то більш адекватною альтернативою купе стане система гармошка.

Нерідко на шафу купе на балкон встановлюються дзеркала, які візуально збільшують простір.

ДЕРЕВ’ЯНА ШАФА НА БАЛКОН

Це меблі, повністю або переважно зроблена з натурального дерева. Так, каркас зазвичай виконується з бруса 40х40 мм. У свою чергу полки, дверцята та інші конструктивні елементи безпосередньо з дерев’яного масиву робляться рідко. Часом застосовуються ДСП, вагонка, фанера та інші деревні плити. Повністю дерев’яна шафа виглядає максимально ефектно і розкішно, але і коштує дорого. З огляду на можливі перепади температур, дерево потрібно додатково обробити лаками або фарбами.

ШАФКА НА БАЛКОН З РОЛЕТАМИ

Як і у випадку з купе, таке рішення є більш практичною і зручною альтернативою традиційним розпашним дверям. Рольставні не бояться сонячних променів (підходять для балконів, які виходять на сонячну сторону) і ефективно захищають від пилу. Загальна надійність системи залежить від використовуваного механізму, що забезпечує опускання і піднімання полотна. Ми використовуємо тільки висококласні системи перевірених виробників.

ШАФА З ВАГОНКИ ДЛЯ БАЛКОНА

Цей матеріал виготовлення підходить для вбудованих меблів. Логічно, що і обробка балкона в цьому випадку повинна бути з вагонки. Сам матеріал не використовується для каркаса, він тут, як правило, робиться з соснового бруса.

 

Шафа на балкон з вагонки оснащується тільки розпашними дверима. Вони власне і зроблені з того ж обшивального матеріалу, що і інші балконні поверхні. До речі, такі меблі не обов’язково робляться тільки з дерев’яної вагонки. Може використовуватися і більш доступна пластикова. Шафи на балкон з пластика ставлять навіть при відсутності скління.

ШАФА З ДСП ДЛЯ БАЛКОНА

Такі меблі можуть бути окремо стоячими або вбудованими. ДСП застосовується і для каркаса, і для полиць, і для дверей. Крім власне ДСП, може використовуватися і його ламінована версія. Спеціальна плівка виконує як захисну, так і декоративну функцію. І ЛДСП, і ДСП – практичні, стійкі матеріали з розумною ціною.

Якщо вам потрібна шафа на балконі, зв’яжіться з нашими менеджерами. Ми пропонуємо великий вибір матеріалів виготовлення і різні типи відкривання дверей. А ще ми гарантуємо мінімальні терміни виготовлення і кращі ціни в Києві.