Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Коли потрібна заміна пластикових вікон?

Заміна старих дерев’яних вікон на нові металопластикові є одним з найгостріших питань, яке кожен господар ставить собі в процесі оновлення свого житла. Переваги пластикових вікон і їх перевага над старими дерев’яними рамами давно відомі.

 

 

Нова конструкція дозволяє ефективно утримувати тепло всередині вашого житла і набагато краще зберігає квартиру від проникнення шуму з вулиці. Металопластикові вікна обходяться набагато дешевше своїх аналогів з дерева, проте ніяк не поступаються в якості.

Так само гостро питання заміни пластикових вікон встає перед господарями квартир в новобудовах, де забудовник, найчастіше в спробі заощадити, встановлює в будинку бюджетні вікна низької якості маловідомих компаній. Процес зниження ціни в таких випадках відбувається за рахунок використання тонких віконних профілів низької якості з порушенням процесу армування і застосуванням низькопробної фурнітури.

Ручки в таких вікнах можуть бути виготовлені з м’якого металу, а склопакети бути однокамерними. Більш того, процес скління в багатоповерхівках йде на кінцевому етапі роботи, напередодні введення в експлуатацію. Терміни здачі об’єкта часто тиснуть, що змушує будівельників монтувати вікна без дотримання технологічної послідовності, з порушенням стандартів.

Про якість і грамотній установці вікон в таких випадках мова не йде зовсім.

У таких випадках господарі приймають рішення негайно поміняти металопластикове вікно на нове і зробити замовлення у серйозної фірми з великим досвідом роботи.

З замовленнями по заміні вікон в новобудовах досить часто стикається і компанія «Стандарт вікна», швидко і ефективно вирішуючи проблеми заміни таких конструкцій.

ЗАМІНА ВІКОН: ЯКЕ РІШЕННЯ ПРИЙНЯТИ

І навіть в найскладніших ситуаціях власники квартир часто задаються питанням про те, чи варто проводити заміну вікон на нові або почекати ще якийсь час. Часто в таких випадках установку нових металопластикових вікон відкладають через відсутність часу і грошей.

Нерідко господарі не хочуть починати заміну вікон, прагнучи позбавити себе від зайвих клопотів. Існує цілий ряд випадків, коли відкладати дзвінок до установників вікон не має резону.

Давайте розберемося з питанням докладно.

Відповідно до нашого досвіду, одним з найпоширеніших випадків є заміна вікон зі старими радянськими дерев’яними рамами. На якомусь етапі вони просто відживають свій вік і потребують негайної заміни.

Реставрація дерев’яних вікон вкрай витратна, клопітно і пов’язана зі значними матеріальними витратами. Досягти необхідного ефекту вам навряд чи вдасться: такі вікна виглядають посередньо і не справляються зі своєю функцією в повній мірі.

Окремо відзначимо, що найважливішим складовим елементом віконної конструкції є фурнітура. У вікнах з дерева радянських зразків вона просто не здатна регулюватися, тому виправити цілий ряд проблем, що виникли неможливо.

У такому випадку заміна старих вікон на металопластикові є обов’язковим і необхідним кроком.

ОСНОВНІ ПРИЧИНИ ЗАМІНИ СТАРИХ ВІКОН НА ПЛАСТИКОВІ

Ще однією причиною для заміни вікон є прагнення мешканців збільшити енергоефективність. Ціни на ЖКГ стрімко зростають і змушують задуматися кожного над поліпшенням параметрів енергозбереження. Встановити якісне енергозберігаюче вікно значить провести скорочення витрат на опалення аж до 30%.

Якщо у вашій квартирі є індивідуальний лічильник тепла, то установка пластикових вікон з енергозберігаючими технологіями необхідна для вас в самий найближчий час.

Ще однією причиною поміняти пластикові вікна в квартирі – бюджетні системи в новобудовах. Пластикові конструкції після введення будівель в експлуатацію часто дуже низької якості. Крім того, на зорі формування ринку пластикових вікон норми якості і процес монтажу не були чітко встановлені і прописані. Такі вікна першої хвилі виготовляли з ПВХ низької якості з включенням фурнітури сумнівного виробництва.

Такі вікна також підлягають негайній заміні.

Однак нинішні забудовники також можуть піднести для вас неприємний сюрприз і використовувати в новобудовах пластикові вікна найдешевшого якості. Будівельні фірми замовляють для скління дешеві пластикові вікна від невідомих виробників.

У таких вікнах використовуються тонкі профілі, неякісне армування, встановлюється дешева фурнітура з використанням м’якого металу.

Такі вікна мають низькі експлуатаційні характеристики і швидко виходять з ладу. На цьому ваші проблеми не закінчуються: введення в експлуатацію багатоквартирних будинків часто йде із запізненням, а значить, будівельники на фінальному етапі скління можуть знехтувати грамотним монтажем і встановити вікна без дотримання всіх нормативів і правил – тяп-ляп.

ЯК ШВИДКО ЗАМІНИТИ ВІКНА В КИЄВІ?

Вирішити такі проблеми ви зможете, звернувшись в компанію «Стандарт вікна», яка розробить проект під ваше житло і замінить неякісні вікна на нові.

Нас часто запитують, як можна провести оцінку пластикових вікон в домашніх умовах. Найважливіший критерій оцінки металопластикової конструкції – стан профілю.

Саме він дасть точну відповідь з приводу необхідності проведення заміни вікон. На що саме ви повинні звернути свій погляд?

Спочатку вам потрібно відзначити геометричні форми рами: вся конструкція повинна мати рівні кути без перекосів. Профіль повинен бути без тріщин і розколовся частин. Якщо профіль почав жовтіти і втрачати оригінальний вид, значить, виробник використовував сировину вкрай низької якості.

Зазначені вище дефекти достовірно говорять про необхідність проведення заміни ваших старих вікон на нові.

Однак є ще цілий ряд професійних нюансів, які можуть розкрити реальний стан ваших вікон. Дефекти фурнітури і ущільнювача також можуть серйозно знизити експлуатаційні характеристики і викликати ваше невдоволення.

Всі ці проблеми вирішуються шляхом заміни старого і неякісного вікна на нову металопластикових конструкцій. При цьому заміна склопакета потрібно в разі, якщо:

 • в склопакеті є пошкодження
 • проведена розгерметизація склопакета
 • у вашій квартирі використаний однокамерний склопакет (в разі холодної зими зберегти тепло в своїй квартирі ви не зможете)
 • Фурнітура теж може вказати на необхідність заміни:
 • якщо ви помітили іржу на ручках і кріпленні
 • якщо стулка притискається до рами недостатньо щільно
 • якщо зі спробою відкрити і закрити вікно виникають складності
 • Все це може вказувати на необхідність проведення заміни фурнітури елементів.

ЯК ВИБРАТИ НОВЕ ПЛАСТИКОВЕ ВІКНО?

Звернувшись в нашу компанію, ви зможете отримати повну і грамотну консультацію від наших фахівців ще на етапі вибору нових пластикових вікон. Наша компанія має в своєму розпорядженні величезним асортиментом віконних конструкцій.

У разі виникнення будь-яких питань наші консультанти допоможуть визначитися з вибором.

КІЛЬКА ВАЖЛИВИХ РАД

З точки зору нашого досвіду дозвольте дати вам кілька важливих порад при виборі нових вікон.

Як вибрати правильну компанію? Вам потрібно звернути увагу на фірми, що працюють на ринку більше 5 років, які мають у своєму розпорядженні власним виробництвом і великою командою досвідчених фахівців.

В іншому випадку ви ризикуєте наштовхнутися на неякісних працівників і замість нових вікон отримати купу проблем.

Вибираючи фірму «Стандарт вікна», ви гарантовано отримаєте результат, заощадите свій час і гроші. Наша компанія має в своєму розпорядженні всі необхідні сертифікати і дає повну гарантію, яка буде діяти протягом 5 років з моменту установки вікна.

У разі виникнення будь-яких проблем ми абсолютно безкоштовно виправимо їх, приїхавши в вашу квартиру.

Як вибрати якісний профіль? На цьому етапі вам потрібно звернути свою увагу на високоякісну сировину і камерність віконної конструкції. Достатньої товщини повинні бути як стінки профілю, так і товщина армування.

Фурнітура повинна бути від топових виробників фірм західної Європи. Склопакет повинен бути двокамерним з енергозберігаючою технологією. Контурів ущільнення повинно бути два і більше, виготовлені вони повинні бути з міцного каучуку.

Однак будемо чесними і визнаємо: в окремих випадках повна заміна вікон не потрібно. Досить провести заміну тільки деталей. Такий ремонт обійдеться вашій кишені набагато дешевше, ніж міняти всю конструкцію цілком.

Найчастіше найпоширенішою проблемою в вікнах є неякісна фурнітура від маловідомих виробників. Знову ж, таку фурнітуру встановлюють в новобудовах в спробі заощадити за рахунок гаманця майбутніх мешканців.

При цьому, згідно зі статистикою, більше 30% купили квартиру проводять заміну вікон відразу ж, на етапі обробки нового житла. Повну заміну неякісної фурнітури можна провести на аналоги західних компаній. Така фурнітура є в нашому арсеналі: дешевих і неякісних виробників ми ігноруємо.

За це нас і цінують наші клієнти.

Однак в процесі установки нової фурнітури може виникнути проблема відсутності збігів монтажних отворів різних деталей. При цьому зовнішній вигляд нового вікна буде зіпсованим.

Саме в таких випадках ми рекомендуємо піти на радикальне рішення і провести повну заміну пластикових вікон.

КОЛИ ПОТРІБНО ЗВЕРНУТИСЯ ДО ФАХІВЦІВ

Ще однією важливою причиною поміняти вікна на нові є недостатність опцій для комфортного життя в квартирі. Зараз пояснимо докладно.

В процесі експлуатації вам часто може приходити почуття «чогось не вистачає». У таких випадках використання вікна пов’язане з цілою низкою незручностей, які вимагають негайного вирішення. І ми можемо запропонувати для вас цілий ряд важливих нововведень.

У яких же випадках необхідно звернутися за допомогою до фахівців? Це необхідно, якщо:

 • на вікнах не встановлена ​​противовзломная фурнітура, а ваша квартира знаходиться на першому поверсі.
 • у віконній конструкції відсутні елементи безпеки, які можуть зберегти вашу дитину від випадання з вікна.
 • у вікні спочатку не була передбачена опція поворотно-відкидного провітрювання, що викликає цілий ряд складнощів під час житла в квартирі.
 • мало стулок, які можуть відкриватися, а вам хочеться більше свіжого повітря.
 • в квартирі живуть люди похилого віку, або люди з обмеженими можливостями, які не можуть дістати рукою до віконної ручки і самостійно провітрити приміщення.

ЯК ПІДСУМКІВ

З точки зору естетики і функціональності заміна старих вікон на нові є однозначним і найвірнішим рішенням. Мукам і складнощів з експлуатацією старих вікон можна покласти край шляхом установки нових металопластикових конструкцій з найсучаснішими елементами фурнітури.

Вікна з кращими параметрами теплоізоляції і шумоізоляції зберігає тепло і комфорт всередині вашого будинку. Всі клопоти і грошові витрати багаторазово будуть компенсовані після установки нових вікон у вашій оселі.

Зі свого боку ми беремо на себе повну відповідальність за якість виконання робіт, а також економію ваших грошей і часу. Все, що вам потрібно, це зателефонувати нашим консультантам по телефону (067) 760-66-44 і викликати замірника в свою квартиру.

Наші майстри приїдуть до вас в будинок абсолютно безкоштовно, знімуть всі мірки і запустять процес в радикального оновлення вашого житла. Чому радикального? Тому що після установки нових вікон поглянути на свою квартиру ви зможете абсолютно по-новому.

І цей новий погляд вас приємно здивує.

Якщо ви захочете отримати інформацію і уточнити деталі, зв’яжіться з нами і дізнайтеся відповіді на будь-який свій питання. Зі свого боку ми гарантуємо, що ви жодного разу не пошкодуєте про своє рішення, отримавши ідеальну роботу за найнижчою ціною.

Телефонуйте, ми чекаємо ваш дзвінок уже зараз!