Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Тоновані вікна в Києві: як вибрати

Вікна забезпечують приплив денного світла в приміщення. Але якщо ваша квартира розташована на сонячній стороні, надлишок ультрафіолету може викликати дискомфорт. Справитися з проблемою допоможуть тоновані стекла.

 

НАВІЩО ПОТРІБНЕ ТОНУВАННЯ В КВАРТИРІ

Тонування вікон в квартирі дозволить захистити себе від небезпечних для здоров’я ультрафіолетових променів і настирливого потоку світла. Це важливий аспект, якщо Ви хочете зберегти яскравість відтінків дорогих меблів, оббивки м’яких диванів і крісел, декору та оздоблювальних матеріалів стін. Крім того, тонувальні матеріали на вікнах заховають ваше життя від чужих поглядів і підвищать рівень приватності, а це особливо важливо, якщо Ви власник квартири на перших поверхах або живете в приватному котеджі.

Грамотний підхід до цього питання дозволить навіть заощадити гроші на кондиціонуванні приміщення і комунальних рахунках в опалювальний сезон. Тоновані вікна підвищують загальний рівень енергетичної ефективності скління. Різні ефекти (дзеркальна поверхня, захист від сонця, відображення інфрачервоного випромінювання) і різні рівні затемнення підвищують загальний комфорт життя.

Сьогодні від покупців зрідка можна зустріти оману, що склопакет зі спеціальним ефектом негативно позначиться на загальному освітленні приміщення. Деякі побоювання долають і квітникарів, які бояться, що рослини не будуть отримувати достатньо сонячного світла. Всі ці стереотипи абсолютно безпідставні. Тонування вікон в квартирі ніяк не позначається на освітленості – в кімнаті точно не буде панувати напівтемрява, якщо тільки цього не побажає власник житла на етапі вибору рівня затемнення. Світлопропускна здатність склопакета збережеться, зате меблі, декор, текстиль та оздоблення стін не вигорить під впливом ультрафіолету.

ВИДИ ТОНУВАННЯ ВІКОН

Компанія «Стандарт вікна» пропонує великий вибір тонувань – Ви гарантовано підберете підходящий варіант склопакета під свої запити і потреби. В асортименті є тоновані вироби для захисту від ультрафіолету, енергозберігаючі, дзеркальні варіанти. Виробничі і технологічні потужності дозволяють нам тонувати склопакети різними способами: в масі, методом напилення, плівкою. Давайте розберемося з кожної різновидом більш детально.

ТОНУВАННЯ ВІКОН І ЗАХИСТ ВІД УЛЬТРАФІОЛЕТУ

Тонування вікон в Києві з метою захисту від ультрафіолетових променів – оптимальний варіант, якщо вікна виходять на сонячну сторону. Постійний вплив сонячних променів з часом негативно позначається на стані меблів, шпалер, предметів декору. Вікна з захистом від Сонця не затемнюють приміщення, забезпечуючи достатній приплив світла, але в той же час нівелюють дію ультрафіолетових променів. При дотриманні правильної технології тонування і використанні якісних матеріалів ефект тонування ніяк не позначиться на світлопропускній здатності.

Крім того, якщо Ви часто працюєте за комп’ютером, то напевно помічали дискомфорт від відблисків на екрані. Тоновані вікна в Києві відрізняються антивідблисковими характеристиками. Промені з вулиці більше не будуть заважати роботі або перегляду телевізора.

ТОНУВАННЯ ЯК ЗАХИСТ ВІКНА

Тонувальні матеріали є додатковим фактором міцності. Використання цих матеріалів на склопакетах захищає їх від механічних пошкоджень, освіти відколів і тріщин. Така антивандальна поверхня – хороший варіант для перших поверхів і скління котеджу.

Зверніть увагу, що правильна процедура тонування проводиться в заводських умовах. Здійснити її самостійно, просто купивши плівку, не вийде. Ви можете замовити нові металопластикові вікна разом з тонувальним покриттям або ж окремо тоновані склопакети – для заміни старих варіантів у вашому домі.

ТЕХНОЛОГІЯ ТОНУВАННЯ ВІКОН

Технологія, як правило, передбачає використання спеціальної плівки. В процесі виробництва тонувальна плівка для вікон наноситься на внутрішню сторону. Це означає, що покриття захищене від впливу негативних атмосферних впливів, що істотно збільшує термін експлуатації віконної системи. Технологічний процес повністю виключає можливість попадання бульбашок повітря, порошинок і дрібних частинок сміття під плівку. Це гарантує ідеально рівне покриття і хороші світлопропускні якості.

Серед інших технологій сьогодні використовують також тонування вікон в масі і методом напилення. Перший спосіб передбачає додавання оксидів металів під час виплавки, а другий – нанесення спеціального хімічного напилювання. Ці варіанти є більш дорогими.

ТОНУВАННЯ ВІКОН В КИЄВІ ВІД КОМПАНІЇ «СТАНДАРТ ВІКНА»

Компанія «Стандарт вікна» пропонує багато варіантів тонування вікон в Києві. Ви можете вибрати різні відтінки, рівні затемнення і створити необхідний ефект у своєму будинку або офісі. Завдяки захисному тонуванню сонячне світло, що проникає в приміщення, буде набагато більш приємним для ока.

ПЕРЕВАГИ ТОНОВАНИХ ВІКОН

Тонування вікон дозволяє домогтися високої естетичності і підвищити комфорт мешканців. Крім того, така обробка скла забезпечує ще кілька важливих переваг:

  • захист приміщення, меблів, обробки і декору від сонячних променів;
  • підвищення міцності і рівня захисту скла від розбивання;
  • антиблікове покриття забезпечить комфорт під час роботи за ноутбуком, ігри на приставці або перегляду ТБ;
  • великий вибір варіантів тонировочной плівки на вікна дозволяє домогтися потрібного ефекту в кожному конкретному випадку, наприклад, захистити приватність або забезпечити потрібний рівень затемнення в офісі, розташованому на сонячній стороні;
  • доступна вартість;
  • можливість додати в приміщення нові акценти, завдяки різним відтінкам скла і грі світла;
  • ми володіємо необхідними технологічними можливостями для реалізації будь-якого способу тонування (в масі, методом напилення, нанесенням плівки), тому легко зможемо виконати замовлення будь-якої складності;
  • власні виробничі потужності гарантують швидкі терміни виконання та контроль якості кінцевого продукту.

ТОНУВАННЯ ВІКОН В МАСІ

Такий спосіб застосовують безпосередньо під час виплавки. Додаючи домішки оксидів металів, вдається отримати різні ефекти і відтінки, при цьому скло зберігає достатній рівень прозорості. Технологія передбачає максимальну стійкість до різних механічних пошкоджень. В результаті на виході ми отримуємо виріб із суцільним однорідним відтінком по всій площині. Єдиний недолік такого підходу – досить висока вартість.

ТОНОВАНІ МЕТОДОМ НАПИЛЕННЯ

Напилення може наноситися методом піролізу, швидкісним магнетронним або іонно-плазмовим способом. Для прикладу, нанесення напилення методом піролізу проходить так: злегка остигле скло покривають тонким шаром металу, а хімічний склад надає склу додаткову міцність і дзеркальний ефект.

ТОНУВАННЯ ВІКОН ПЛІВКОЮ

Доступна вартість робить цей варіант одним з найпопулярніших серед покупців. Тонувальна плівка на вікна пропонує величезний вибір ступеня затемнення, корисних ефектів і відтінків, які візуально перетворять простір у вашому будинку і додадуть в звичну атмосферу нового звучання. Компанія «Стандарт вікна» застосовує високоякісні матеріали, тому ми гарантуємо відмінні експлуатаційні характеристики і додатковий захист стекол.

ДЗЕРКАЛЬНЕ ТОНУВАННЯ ВІКОН

Чи захистить приміщення офісу або квартири від попадання ультрафіолету. З боку вулиці скло буде виконувати функцію відбивача – погляди сторонніх людей будуть звернені в дзеркальну поверхню, а ваше приватне життя буде повністю захищене. У денний час плівка відображає всі об’єкти, які перебувають поза домом. При цьому Ви будете бачити все, що відбувається за вікном.

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧЕ ТОНУВАННЯ ВІКОН

Для виробництва енергозберігаючих склопакетів використовуються два види напилення: К-скло з твердим покриттям (скло в процесі виробництва покривається шаром металу, що робить скло досить міцним і електропровідним), а також I-скло з м’яким покриттям (створюється шляхом вакуумного напилення на звичайне скло, забезпечує відмінні теплозберігаючі якості). Енергозберігаюче тонування вікон дозволяє економити на кондиціонуванні в літню пору року і обігріві в зимовий.

СОНЦЕЗАХИСНЕ ТОНУВАННЯ ВІКОН

Спрямоване на захист житла від настирливих променів. З таким ефектом навіть в самий яскравий сонячний день в будинку або офісі буде комфортно, а очі не будуть втомлюватися від надлишку ультрафіолету. Ультрафіолет негативно позначається не тільки на здоров’я людини, але і на стані предметів меблів, декору, шпалер, текстильних елементів, гардин і штор. Сонцезахисний варіант плівки дозволить захистити предмети побуту від вигорання. Ми завжди рекомендуємо це рішення в тих випадках, якщо вікна вашого житла виходять на сонячну сторону.

СОНЦЕЗАХИСНЕ МЕТАЛІЗОВАНЕ ТОНУВАННЯ

Майже всі використовувані на виробництві тонувальні плівки для вікон припускають нанесення шару металу. Для отримання потрібного ефекту застосовуються різні види металевих сплавів (титан, мідь, бронза, нержавіюча сталь). Сучасні технології дозволяють отримати ідеальний рівень прозорості і чіткий огляд без спотворень.

Частинки металів і спеціальні барвники працюють як бар’єри для енергії і сонячних променів. У цьому контексті можна виділити два варіанти плівок: які відбивають (поглинають енергію) і металізовані відображають (поглинають і відображають). Металізовані варіанти перевершують дзеркальні за рівнем поглинання сонячної енергії.

Чи плануєте замовити склопакети? Продумайте необхідність, колір і ефект тонування скла заздалегідь. Звертайтеся до менеджерів компанії «Стандарт вікна» – вони допоможуть розібратися з усіма нюансами і вибрати найвигідніший варіант.