Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Старе в сучасному — пластикові вікна під дерево

Вікна не тільки відповідають за світлопропускання, провітрювання, захист від холоду, шуму і інших негативних атмосферних чинників. Вони відіграють важливу декоративну роль, створюють атмосферу затишку і комфорту, допомагають розставити акценти.

окна под дерево

Білий металопластиковий профіль вважається лаконічним і вельми універсальним. Але в деяких інтер'єрах, особливо в класичних і ретро, ​​він виглядає не зовсім доцільно. І щоб не відмовлятися від усіх переваг ПВХ-технології рекомендуємо розглянути пластикові вікна під дерево.

Схожу з деревиною зовнішність профільній системі з ПВХ забезпечує ламінація: як за кольором, так і структурі. Вона ж дозволяє отримати практично будь-які забарвлення, в тому числі самі яскраві та неординарні.

Якщо ви хочете вікна, які в плані привабливості не поступаються висококласним дерев'яним аналогам з цінних порід деревини, то звертайтеся в нашу компанію. Ми є безпосереднім виробником в Києві, який гарантує еталонну якість продукції та мінімальні терміни виготовлення (від 2-3 днів). Ще один плюс — вигідні ціни (вартість на 20% нижче, ніж у конкурентів), що для вікна під дерево важливо, адже воно обійдеться дорожче звичайного білого аналогу.

Що таке ламінація профілю вікна?

Технологія ламінування дозволяє змінити забарвлення профільної системи, тобто замість стандартного отримати практично будь-який зацікавівший користувача відтінок з великої кольорової палітри. До того ж є можливість домогтися імітуючої деревину текстури лицьової поверхні профілю: припустимо, шорсткою замість гладкої.

Завдяки ламінації пластикові вікна під дерево виходять як тільки з одного боку (внутрішнього або зовнішнього), так і з двох. Також при необхідності можна зробити різний вуличний і квартирний тон, в тому числі для одночасного вирішення завдань відповідно фасадного та інтер'єрного декору.

Виділяють два види ламінації: плівкову і в масі. Останній варіант буває тільки з двох сторін, а перший — зовнішнім, внутрішнім і двостороннім (в тому числі з різними кольорами).

Плівкова ламінація передбачає нанесення на поверхню пластика акрилової плівки. Її верхній шар фактично і надає потрібний колір, тобто дозволяє домогтися імітації деревини. Він же попереджає вигорання виробу на сонці. Внутрішній шар плівки виконує захисну функцію — захищає профільну систему від пошкоджень і температурних перепадів.

Спеціальні плівки сьогодні виробляють різні компанії, а одним з лідерів ринку вважається німецький бренд Renolit. Ця продукція використовується з профілями Rehau.

Крім загальної якості цього виробу важливе значення має дотримання технологічного процесу нанесення. Процедура відбувається під тиском і при високих температурах. Критично важлива і рівномірність нанесення покриття, що багато в чому залежить від досвіду майстрів та використовуваного обладнання. Ось чому пластикові вікна під дерево краще замовляти в нашій перевіреній компанії.

Після того як плівка нанесена за технологією потрібно почекати не менш 10 днів, а вже потім приступати до завершального етапу виготовлення: робити з отриманих заготовок профілю віконну конструкцію необхідної форми і розміру. Отже, установка пластикових вікон відбудеться пізніше.

Крім плівкової виконується ще й ламінація в масі. Тут ще при виготовленні профілю до складу полівінілхлориду додають спеціальні фарбувальні пігменти. Вже після цього на основу наноситься плівка аналогічного кольору, яка захищає пластик від вигорання і інших негативних впливів. Таке вікно виглядає максимально красиво і правдоподібно: при відкритті стулки не видно білих частин рами. Але і коштує воно дорожче, а колірних рішень у цього варіанту менше: карамельний і темно-коричневий.

Ламіновані ПВХ-вікна наділені усіма традиційними для них плюсами, включаючи високі параметри звуко- і теплоізоляції. За умови, що в комплектацію включений сучасний енергоефективний склопакет і фурнітура перевіреного виробника.

Кольорова гама

Ламінованим вікнам надають найрізноманітніші відтінки і фактури, починаючи від будь-яких кольорів веселки і закінчуючи максимально реалістичною імітацією натуральної деревини. З огляду на той факт, що багато покупців прагнуть, щоб ПВХ конструкції були візуально схожі на дерев'яні, то різних відтінків коричневого і сірого кольору сьогодні пропонується найбільше.

До найбільш затребуваних можна віднести кольорові гами, що імітують такі види дерев:

 • темний дуб;
 • горіх;
 • світлий дуб;
 • венге;
 • сосна;
 • золотистий дуб і т.д.

Зазвичай на білосніжний профіль наноситься акрилова плівка потрібного тону, обрана замовником. Усередині стулки і рами згодом можна помітити білі вставки. А ось при ламінації в масі спочатку застосовується карамельна чи темно-коричнева основа. Перший варіант використовується для створення світлих фактур, в тому числі для імітації золотистого дуба або сосни. Темна основа ідеальна для отримання більш насичених порід деревини, включаючи махагон (червоне дерево) або венге.

Чи є мінуси в цій технології?

Пластикові вікна не дивлячись на численні переваги мають і деякі слабкі сторони. До головних відноситься наступне:

 1. Величезний асортимент забарвлень може завдати клопоту навіть досвідченому дизайнеру: щоб переглянути доступні варіанти точно буде потрібно чимало часу.
 2. Після установки господарям доведеться нерідко відповідати на численні запитання гостей. Так, пластикові вікна під дерево не залишають байдужими, тому частих розпитувань з приводу ламінації не уникнути.
 3. Терміни виготовлення вікон збільшуються, якщо мова йде про плівкову технологію. Замість 5-10 днів доведеться чекати не менше 3 тижнів.
 4. Вартість вікон з ламінуванням вище, ніж звичайних білих. Але, як правило, сучасні дерев'яні аналоги з євробруса коштують однаково дорожче.

Популярні відтінки вікна під дерево

Якщо вибираєте кольорові пластикові вікна, колір під дерево для ламінування вкрай важливий. Іноді визначальним фактором є меблі в приміщенні або колірна гамма, в якій виконано більшість елементів декору. Але це не вимога, а скоріше рекомендація. Ось і інші поради, які допоможуть прийняти рішення:

 1. До найпопулярніших коричневих відтінків відноситься золотий і світлий дуб, горіх і червоне дерево.
 2. Вікно може не тільки гармоніювати з іншими інтер'єрними рішеннями, а виступати пом'якшувальним елементом. Цікавим вибором в такому випадку може бути вибілений дуб. Візуально він схожий на стандартний білий колір, але в плані комфорту і витонченості виглядає більш виграшно. Для класичного стилю краще вибрати теплі відтінки вибіленого дуба, а для хай-тек стилістики — більш холодні.
 3. Забарвлення горіх є дуже популярним, особливо в англійських і французьких інтер'єрах, де воно надає шляхетності і збагачує простір. У той же час такий вибір доречний тільки тоді, коли в приміщенні є і інші предмети горіхового кольору, наприклад, шафа або тумба.
 4. Імітація сосни або модрини робить інтер'єр візуально більш приємним і ненав'язливим. Обидва кольори дуже універсальні і поєднуються з різним інтер'єром, але і в плані емоційного посилу вони нейтральні.
 5. Забарвлення під бук підійде тим, хто прагне надати приміщенню атмосферу затишку і гармонії. Як правило, вікна в цій гамі налаштовують на позитивні, радісні емоції, але для хай-тек стилістики таке рішення не зовсім доречно.

Також врахуйте, що більш темні кольори акцентують увагу, тобто на віконний проріз погляди мешканців і гостей будуть падати частіше. У той же час багато предметів декору в схожій колірній гамі в одному приміщенні не вітається: оформлення буде здаватися надмірним і позбавленим смаку. І, навпаки, світлі рами більш нейтральні, але відмінно поєднуються з численними предметами і деталями з таким же забарвленням.

Чи потрібен спеціальний догляд?

Ламінація не позначається на трудомісткості і загальних принципах обслуговування. Фактично базові правила догляду залишаються такими ж, як і зі звичайними металопластиковими вікнами:

 • чистку варто проводити не рідше, ніж раз на півроку;
 • для миття не потрібно використовувати агресивну хімію, абразивні речовини або приналежності з металевими щітками;
 • в кутах профілю при очищенні варто уникати надмірного тертя, так як тут плівка трохи більш вразлива до пошкоджень;

не забувайте про мастило і чищення фурнітури, якщо не бажаєте робити ремонт вікон завчасно.