Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

Особливості утеплення балкона зсередини пінопластом

Все активніше українці починають замислюватися над процесом збільшення свого житла і звертати увагу на свій балкон. Сучасний рівень розвитку технологій дає можливість збільшення його простору і перетворення в повноцінну кімнату, яка може активно використовуватися не тільки влітку, а й взимку.

        Однак просто склити балкон не є достатньою мірою.

Адже навіть у разі хорошого скління балкон продовжить залишатися найхолоднішим приміщенням у вашій квартирі. Саме тому господарі починають замислюватися про те, яким чином краще провести утеплення балкона. Таким чином, проблема збереження тепла стає однією з ключових.

Перетворити засклений балкон в комфортну кімнату дозволить якісне утеплення.

Яким чином необхідно проводити утеплення балкона за допомогою пінопласту? Як утеплити балконний стать? Які матеріали краще використовувати під час утеплення? Скільки може коштувати процес утеплення балкона?

Про кожного з цих питань ми детально розповімо в нашій статті, зупинившись на найголовніших деталях.

НАВІЩО УТЕПЛЮВАТИ БАЛКОН

Якщо ви прийняли рішення перетворити свій балкон на повноцінну кімнату, в якій можна перебувати цілодобово в будь-який час року, необхідно розробити чіткий план дій.

При зверненні в компанію “Стандарт вікна” наші фахівці зможуть допомогти вам у цьому питанні. На першому етапі ми розробимо для вас проект скління балкона. Для вас ми підберемо необхідні склопакети і профілі. Конструкція буде виготовлена на нашому підприємстві і доставлена для монтажу в вашу квартиру.

Після проведення скління необхідно приступати до другого етапу – утеплення балкона. Це вкрай складний і відповідальний процес, від якості виконання якого залежить комфорт і здатність балкона зберігати тепло всередині приміщення.

Утеплення балкона зсередини має на увазі застосування спеціальних видів матеріалів в обшивці стін, стелі і поле.

ВИБІР МАТЕРІАЛУ

На етапі утеплення одним з головних питань стає вибір матеріалу, за допомогою якого необхідно виконувати теплоізоляцію. На сьогоднішній день є кілька основних матеріалів, за допомогою яких ми проводимо утеплення балкона.

Найчастіше вибір робиться між пінопластом і Піноплекс. Кожен з них має свої переваги і недоліки.

Пінопласт є повністю штучним матеріалом, що має велику популярність в Україні. Серед його основних плюсів можна виділити:

 • Хороша теплоізоляція і стійкість до вологи. Пінопласт не набухає і не буде руйнуватися при контакті з водою і вогкістю.
 • Є легким і довговічним, володіючи високою зносостійкістю.Пенопласт устойчив к воздействию кислот и щелочей. 
 • Стійкий до появи цвілі.
 • Має непогані шумоізоляційні властивості.
 • Сумісний з іншими будматеріалами.
 • Має низьку ціну. При цьому на тлі низької вартості він майже нічим не поступається більш дорогим видам матеріалу.

У свою чергу пінопласт має і кілька недоліків, серед яких:

 • Здатність легко займатися з виділенням в середу токсичних речовин. У той же час на ринку існує кілька видів пінопласту, до складу якого додані спеціальні речовини, які викликають його загасання при горінні.
 • Пінопласт схильний до впливу ультрафіолетового випромінювання, тому він повинен бути закритий від впливу прямих сонячних променів.

Піноплекс є сучасним теплоізоляційним матеріалом, які прийшли на зміну пінопласту. Його високі водостійкі якості і хороша щільність перевершують пінопласт. Саме тому Піноплекс набув широкого поширення на українському ринку будівельних матеріалів.

Під час утеплення балконів найчастіше ми використовуємо саме Піноплекс. Цей універсальний матеріал можна використовувати при будь-яких температурних режимах і погодних умовах.

Саме це є додатковою перевагою в умовах суворого українського клімату. У свою чергу Піноплекс перевершує інші утеплювачі за цілим рядом параметрів.

Серед них:

 • Низька водопроникність: він стійкий до вбирання вологи і не втратить свої властивості навіть під час контакту з вологим середовищем.
 • Він має невелику вагу, поряд з високою міцністю. Навіть тонка плита матеріалу володіє вражаючими характеристиками, що робить процес утеплення дуже зручним. 
 • Довговічність в експлуатації: Піноплекс НЕ буде кришитися і повільно розпадатися на частини.
 • Володіє високим коефіцієнтом стиснення, що дозволить утеплювати округлі поверхні без розломів.
 • Екологічна безпека та відсутність шкоди для здоров’я людини.
 • Виробники заявляють про вражаючому терміні експлуатації, який становить близько 50 років. Однак в реальності Піноплекс прослужить вам набагато довше.

Самим головним достоїнством пеноплекса є низький коефіцієнт теплопровідності, який зберігає тепло всередині приміщення.

При цьому під час обговорення вибору матеріалу наші фахівці рекомендують клієнтам вибирати Піноплекс через його водостійкості. Під час утеплення балкона саме ця властивість є принципово важливим.

Однак, незважаючи на вражаючі гідності пеноплекса, у нього є цілий ряд важливих недоліків. Незважаючи на те, що матеріал не підтримує активного горіння, він тліє і може розплавитися. Поряд з цим в навколишнє середовище квартири виділяються їдкі і токсичні речовини.

Вплив сонячного світла може зруйнувати Піноплекс. Саме тому після утеплення балкона Піноплекс його відразу закривають облицювальними видами покриттів.

Як і у випадку з пінопластом, він не має високих показників звукоізоляції, а значить, утеплений їм балкон пропустить вуличний шум всередину приміщення.

ЯК УТЕПЛИТИ ПІДЛОГУ БАЛКОНА

При зверненні в компанію “Стандарт вікна” наші фахівці зможуть прорахувати навіть найдрібніші нюанси і зробити ваш балкон теплою і затишною кімнатою. Для цього ми окремо розглядаємо кожну ділянку простору і проводимо його утеплення окремо.

При цьому вкрай важливим питанням є утеплення підлоги на балконі. Оскільки процес теплообміну з вулицею проходить з кожної зі сторін балкона, утеплювати підлогу і стелю необхідно також ретельно.

Балкони в будь-якому будинку схильні до впливу зовнішнього середовища, оскільки саме вони знаходяться за межами квартири і безпосередньо контактують з вулицею.

Всередині вашого балкона немає систем опалення. Саме цим викликана вогкість і поява холоду взимку і восени, що позбавляє балкон такого привабливого комфорту.

Однак саме процес утеплення здатний усунути цей недолік.

Перед тим, як почати утеплювати підлогу вашого балкона, наші майстри проводять повну оцінку технічного стану конструкції балкона. На підставі проведеного аналізу та отриманих характеристик ми виберемо оптимальний матеріал і спосіб утеплення.

Ці фактори вкрай важливі для отримання оптимального результату, який очікують від нас наші клієнти. Ми завжди дуже уважно оцінюємо особливості клімату і рівень вологості всередині вашого житла.

Вибір конкретного матеріалу буде зроблений після вивчення вашого балкона: в нашому розпорядженні найякісніші та екологічно безпечні матеріали, які мають сертифікати та необхідну документацію, що підтверджує якість.

З огляду на великий досвід роботи на ринку, компанія “Стандарт вікна” зможе забезпечити для вас процес утеплення балкона на найвищому рівні за найдешевшим цінами в Києві та Київській області.

Таким чином, найбільш економним матеріалом при утепленні підлоги балкона є пінопласт. Спочатку наші фахівці очистять підлогу від пилу і будівельного сміття. Після цього підлогу вистилається фольгою і пенофолом. Цей етап вимагає до себе особливої уваги і старанності. Ми використовуємо найякісніші види клеїв для пенофола, оскільки в іншому випадку утеплений балкон можуть чекати серйозні проблеми.

На наступному етапі наші фахівці закріплять на підлозі спеціальні решітки, всередині яких будуть вставлені плити з пінопласту. Далі залишилися щілини будуть закриті за допомогою монтажної піни.

Зверху герметичний і закритий пінопластом підлогу накривають підлоговими видами покриттів, які ви також зможете вибрати самі.

ЯК УТЕПЛЮЄТЬСЯ СТЕЛЯ

Як матеріал для утеплення стелі можна також використовувати пінопласт. Саме цей матеріал володіє невеликою масою, що і забезпечує вибір на його користь. Додатково може бути використаний фольгований пінополістирол, який потрібен для того, щоб посилити теплоізоляцію стелі.

Всі залишилися щілини ми також закриваємо монтажною піною з особливою ретельністю. Цей процес вкрай важливий, оскільки навіть сама невелика щілина може спровокувати втрату теплоізоляції всієї конструкції.

При цьому деякі господарі квартир намагаються заощадити гроші і вирішують провести утеплення балкона власними силами, покладаючись на інформацію з інтернету.

Найчастіше такий досвід закінчується сумно, оскільки, не володіючи достатньою кваліфікацією і знаннями, виконати утеплення балкона своїми силами вкрай складно. У таких випадках часто потрібно переробка, яка провокує додаткові витрати.

Щоб не робити подібну помилку, ми рекомендуємо відразу звертатися до професіоналів.

Компанія “Стандарт вікна” має необхідний досвід, який був акумульований нами протягом 16 останніх років. Ми займаємося виробництвом віконних і балконних конструкцій під ключ і зможемо утеплити ваш балкон і лоджію за найвищими стандартами. 

Не варто економити гроші на якості, ризикуючи згодом втратити час, нерви і кошти. Тим більше, що ціни на послуги компанії “Стандарт вікна” на утеплення балкона є найнижчими в Києві та Київській області.

ОСНОВНІ ПІДСУМКИ

Утеплення балкона всередині здатне повністю змінити життя в вашій квартирі. Якісно захистившись від холоду і вуличних опадів, ви зможете отримати в своє розпорядження простір балкона і поглянути на нього абсолютно по-новому.

Утепливши балкон, ви зможете користуватися ним цілий рік, навіть пізньої осені і взимку. При замовленні послуги утеплення балкона ви зможете отримати ідеальний результат за найнижчими цінами в найшвидші терміни. 

При цьому відразу ж почнеться економія ваших грошей не тільки за рахунок більш низької вартості наших робіт. Економія буде збільшена за рахунок знижених витрат на опалення житла.

Утеплений нашими майстрами балкон різко знизить втрати тепла вашої квартири і буде зберігати його всередині житла. Ви зможете відгородитися від агресивних факторів зовнішнього середовища і продовжите термін служби балкона, перебувати всередині якого буде комфортно і дуже приємно. 

При цьому ви зможете отримати цілу кімнату невеликих розмірів і зможете самостійно вибрати, яким чином її використовувати.

Як легко помітити, достоїнств у утепленого балкона дуже багато: все вони зможуть радикально поліпшити якість вашого життя і затишок оновленої квартири.

Звернувшись в нашу компанію, ви можете бути спокійними за результат і власної гаманець. Відвідавши ваше житло, наш фахівець оцінить оптимальні параметри утеплення і зможе вибрати кращий матеріал, за який не потрібно буде переплачувати.

Великий досвід наших майстрів і монтажних бригад стане для вас справжньою знахідкою.

Ми швидко зможемо зробити необхідні розрахунки і провести роботи оперативно і дуже якісно. Помилки при утепленні практично повністю виключені.

Однак навіть якщо випадково одна з них буде допущена, ми гарантуємо, що швидко виправимо її абсолютно безкоштовно для вас. Саме таке ставлення до наших клієнтів дозволило нам не тільки зайняти лідируючі позиції на українському ринку з виробництва та встановлення металопластикових конструкцій, але і отримати повагу з боку клієнтів.

Не варто втрачати час і витрачати його на роздуми: зателефонуйте нашим менеджерам по телефону (067) 760-66-44 та зробіть правильний вибір прямо зараз!