Каталог товарів
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів
Каталог товарів
(050) 65-55-216
Зателефонуйте нам
Працюємо з 8:00 до 23:00 без вихідних
Каталог товарів

РОЗУМНИЙ БУДИНОК З ПЛАСТИКОВИМИ ВІКНАМИ

Технології ніяк не стоять на одному місці. Новинки охоплюють нас всюди: в телефонах, машинах, в тому числі і в пластикових вікнах. А на сьогоднішній день, можна встановити і собі нові, технологічні, розумні металопластикові вікна або як їх називають багато – смарт вікна.

 

Така технологія як розумний будинок, ще понад два десятки років тому виглядала фантастикою, а на сьогоднішній день такою системою складно когось здивувати. Власник подібного, технологічного житла здатний регулювати процеси в даному будинку за допомогою пульта або смартфона. Але для управління з мобільного пристрою Вам потрібно буде завантажити спеціальний додаток, а після налаштувати його відповідно до інструкції або звернеться за допомогою в нашу компанію. У даній статті ми Вам розповімо, що об’єднує розумні пластикові вікна з розумним будинком.

РОЗУМНИЙ БУДИНОК – ЩО ЦЕ?

Значення «розумний будинок» -це повна сукупність незалежних побутових приладів. Бездоганна розумне житло здатне не тільки виконувати всі ваші вказівки, але і жити власним життям. Дана система, може по-різному реагувати на що відбуваються речі, які відбуваються з вашим будинком. Одні з функції це: управління світел в будинку, включення або відключення різних приладів, підвищення або пониження температуру повітря в кімнаті або в усьому домі в цілому і тд.

РОЗУМНИЙ БУДИНОК КУПИТИ В КИЄВІ ЗА НИЗЬКОЮ ЦІНОЮ

Домашній комфорт для всіх наших клієнтів – це тепло в квартирі або приміщенні. Так званий штучний інтелект розумного будинку ніяк не залежить від електроніки. Ідеальну температуру в приміщенні здатні витримувати вікна з енергозберігаючим склом. У літній сезон вони оберігають будівлю від неймовірно спекотної погоди, ніяк не дозволяючи сонця нагрівати об’єкти внутрішнього інтер’єру. У зимову пору року, енергозберігаюче скло зберігає тепло всередині приміщення, не даючи йому вийти на вулицю.

Однак наші клієнти воліють зручність не тільки в нутрії будинку, але і зовні будинку. Деякі наші клієнти, за їхніми розповідями, не довіряють погоді в інтернеті і вважають за краще використовувати зовнішні термометри. Спеціально для таких потреб Ви можете замовити пластикові вікна з вбудованим термометром з склопакет. Новітня функція для показу температури за вікном, демонструє ступінь температури безпосередньо на Вашому склі. У нічний час насиченість підсвічування градусника автоматом зменшується, для того щоб не турбувати Вас у нічний час доби.

РОЗУМНІ ВІКНА В РОЗУМНОМУ БУДИНКУ

Багато власників системи розумний будинок, зосереджують особливий інтерес на безпеки. Безпосередньо з цієї причини багато наших клієнтів встановлюють своїх будинках і квартирах камери спостереження, вимірювальні прилади та датчики пересувань і тд.

Убезпечить себе або свою сім’ю, можна за допомогою сильних і міцних замків, броні дверима або ж броньованими склопакетами, які на сьогоднішній день є дуже міцними і надійними. Але встановлювати такі системи варто не тільки від злодіїв, крадіїв і небажаних осіб, а й від зайвих поглядів сторонніх людей. Саме распространительное рішення даної проблеми – це придбати фіранки або штори. Також в систему розумний будинок, входять такі речі як електрошок і різні хитрощі, якими ви зможете управляти зі свого смартфона або спеціального пульта.

Більш витончений вид вашому приміщенню може дати нова, інноваційна система, яка працює від електрики і здатна змінювати колір, а також прозорість ваших склопакетів в будь-яку хвилину. Це електронні фіранки, їх можна активувати за допомогою спеціального пульта або вашого персонального смартфона. Яскравість скла змінюється натисканням клавіш на різної дистанції і навіть в будь-якому куточку світу. Безліч функцій такого виробу, можна оптимізувати під себе. Це означає, що якщо Ви приходите додому о 20:00, то до вашого приходу включитися світло, відкриються штори, закип’ятити чайник, а ваша підлога буде чистий завдяки автоматизованому роботу-пилососу, який до вашого приходу крім сухого підмітання, зробить вологе прибирання.

СМАРТ-КВАРТИРА І СМАРТ-ВІКНА – МАЙБУТНЄ ВЖЕ СЬОГОДНІ?

Безперечно, в даний час в Україні немає великої кількості розумних будинків. Не так багато і розумних вікон, однак популярність цього тренда збільшується. В недалекому майбутньому, різні технологічні, автоматизовані системи, можливо буде побачити в будь-якому будинку нашої країни.

Якщо у Вас вже встановлена система розумного будинку, то Ви як ніхто розуміє значимість, яку вона несе. Ви в будь-який момент можете додати якусь нову технологію, а можете і вдосконалити стару. Для замовлення або консультації з приводу системи розумного будинку, а також розумних металопластикових вікон , звертайтеся в нашу компанію! Наші фахівці чекають на ваш дзвінок!